IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
9. pro 2013

@muddledgirl někde jsem vyčetla až 10 dní,hold se na testy vyprdnu a uvidí se

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 ano až deset dní se drží....jsou vyjímky, že i dýl...nevím,kdy jsi měla pregnyl..já ovitrelle 19.10. a ET 24.10. a 29.10. dušík mimi... 😉

suzik161
9. pro 2013

@muddledgirl preginyl jsem měla 30.11.,IUI 2.12., 16.12. Mám volat do Caru, jak to dopadlo. 10 dní jsem myslela i uhnízďování vajíčka, někde to psali

suzik161
9. pro 2013

Děvčata jdu do hajan, mám nějak náročný týden, všem držím palce!!

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 jo táák...no 6-12 prý... 😒 😉

verkuska
autor
10. pro 2013

tak jsem vymyslela plán, co chlapovi pod stromeček... včera jsem v knihkupectví vysondovala nenápadně, která kniha se mu líbí... jen mě skoro dostal, líbila se mu natolik, že si ji chtěl hned doma objednat přes internet :D :D tak snad si ji nekoupí dříve, než mu ji donese ježíšek 🙂 pak lístky do divadla na Jana Krause aneb hvězdy jak je neznáte, a pak ještě buďto mikinu nebo košili, záleží, na co natrefím 🙂 a mám to... 😎 😉

muddledgirl
10. pro 2013

@verkuska no vidíš....to bude mít radost...ale tu knížku aby neměl dvakrát... 😲

verkuska
autor
10. pro 2013

@muddledgirl já spoléhám na to, že na to zapomene a navíc mu stejně šíleně dlouho všechno trvá.... uvidíme no 😀 kdyžtak jednu budu mít já a jednu on 😀

muddledgirl
10. pro 2013

@verkuska 😀 tak to jo, to já jsem úplně jiná..objednám z netu hned a je to......a co to je za knihu,že je tak zajímavá?
Mně tu asi klepne...Doktor říkal ráno: no a když v pátek na ultrazvuku bude hematom o hodně menší,,,tak jsem ho doplnila a říkám,tak pudu domů? A on že jo,ale že nic neslibuje..chytla mě depka, už asi po 4...a řvala jsem...Vždyť já nemám ani to posr.... cukroví....všechno tu smrdí a to jídlo....mi taky moc nejede....samý vepřový..bleee.A co dnes plánuješ? 😉

verkuska
autor
10. pro 2013

@muddledgirl tak jsem koupila dvě mikiny, jednu košili, tu knihu ( Truhlice matematických pokladů ) a teď ještě ty lístky sehnat a mám to :D

muddledgirl
10. pro 2013

@verkuska no vidíš to,jaká jsi šikulka..vyjímečně byl dobrý oběd...Koštýřský guláš a bylo to o.k. 😉

verkuska
autor
10. pro 2013

to my měli kuřecí vývar s domácíma nudlema a nivovou omáčku s těstovinama 🙂

muddledgirl
10. pro 2013

@verkuska tak polívku bych brala,omáčku ne....nivu nejím... 😉

verkuska
autor
10. pro 2013

@muddledgirl no my bychom se mohli utlouct 😀 😀

verkuska
autor
10. pro 2013

pomooooooooooc moták po utrošu 😕 😵 😝 😅

zazy
10. pro 2013

Ahojky ženy,tak dneska jsem byla na kontrole,jsem 9+5,mimi na mě krísně mávalo,je to síla,tak malý a už bylo vidět,jak tam hejbe ručičkama.A mám těhu průkajdu.Na krev jdu v pondělí.A zítra se musím objednat na pap test.Začínám mít vysoký tlak,což jsem měla i u Verči,ale nééé tak brzo,jestli to bude pokračovat,opět vyfasuju prášky.Já dneska vařila uzenou polévkua to jsem neměla,jsem se málem pob...... 😝 Ale pak to masíško s kašičkou bylo mnam.Jo moták po utrouši to mám taky,jsem jak kdybych si na něčem frčela 😀 :-Zítra konečně začnu dělat těsta na cukroví,ale abych pravdu řekla,moc se mi do toho nechce.

muddledgirl
11. pro 2013

@zazy no super....U nás v Sanusu berou krev 10+0 až 10+6,tak snad mě pustí v pátek,abych to stihla.Jestli ne,tak mi ji budou brát tady...ch jo...Ty jo,Ty se máš,že už máš průkajdu..já chci taky,hlavně proto,že je mi furt strašně zle...No, já tlak nemůžu posoudit,když ho měří ráno a člověk si předtím dojde maximálně tak na záchod..Zatím tady teda v normě...Uzenou polívku jsem milovala,ale už týden,dva po Et mně bylo zle jako prase,když jsem jí vařila.... ☹

zazy
11. pro 2013

No mě je taky pořád špatně,fakt už se těším,až budu mít ty 3 měsíce za sebou.Nejhorší to budev to pondělí,co půjduu na krev,musím na lačno,ponesu i moč,jenže já jakmile se hned po vstávání nenajím tak se míním pob....Tak to bude zajímavé.Ty brdo už by tě taky mohli pustit domů,vid,za chvíli tam budeš exemplář 😀 😀 😀 .Jak už jsi tam dlouho??

muddledgirl
11. pro 2013

@zazy Mně je zle taky furt a nejhorší to je tyto dva poslední týdny...co vstanu,je mi zle...no,já beru léky na štítnou,tak to vždy ráno musím aspoň půl hodiny bez jídla vydržet a je to děs....to se taky bojim,že se pozvracim až pudu na tu krev...jestli pojedu do hk,tak vstávat o půl pátý, o půl šestý mi jede vlak,aby jsme tam na půl osmou byli...tak to nevim co budu dělat....asi blít...Jsem tu od 18.11. hrůza děs, běs.....Poprvé jsem byla v nemocnici,když jsem se narodila, po té s hlasivkama asi v 6 letech na narozky...a teď...tak dlouho.... 😉

kockacz
11. pro 2013

@muddledgirl holka zlata, obdivuju te, jak to v nemocnici zvladas tak dlouho 😝 My vcera nakonec opravdu jeli do nemocnice, protoze jsem zas mela nejaky pichani a silnejsi spineni. Sbalila jsem si veci, ze tam urcite zustanu, ale nastesti jsem mohla jet domu, za coz jsem byla opravdu rada! Jen mi vzali krev, jestli HCG stale stoupa, protoze na UTZ byla videt jen dutinka a v ni zatim nic. ALe hematom tam neni, cipek je zavreny a krvaceni taky ne. Asi to silnejsi spineni bylo z toho vikendu a nez se to dostalo pres Utros tak to trvalo 😒 Tak jsem aspon o neco klidnejsi, ze se tam nekdo podival. Uvidime dneska krev, pokud stoupne, je to ok.

muddledgirl
11. pro 2013

@kockacz ahojky,,,,,no zvládnout se to musí,ale kdyby nebyl koník,tak by to bylo o mnoho horší...je to pruda....A kdy jsi měla ET kočko?Já moc doufám,že budeš mít vše v pořádku 😉

kockacz
11. pro 2013

@muddledgirl 15.11. bylo ET 5denni blastocysty. Nechci se stresovat, ze v dutince zatim nic neni. Pokud krev bude dnes dobra, jsme domluveni jeste na patecni kotrolni UTZ, jestli dutinka povyrostla. Hlavne je dneska krev...

muddledgirl
11. pro 2013

@kockacz to by jsi měla být tak konec šestého týdne,že? No, budu Ti držet pěstičky......a dej vědět... 😉 😉

verkuska
autor
11. pro 2013

@zazy supeeer, tak a je to černé na bílém 🙂 já taky doufám, že mi ji v pondělí dají, to budu mít 9+3. Myslím, že mi minule říkal něco o tom, že jo, ale já si to normálně nepamatuju, já jsem z toho utrošu taky jak na drogách :D :D cukroví mám už všechno napečené, budu už jen plnit a zdobit a dělat ty nepečené 🙂 já jsem totální vánoční maniak... 🙂

verkuska
autor
11. pro 2013

@kockacz tak co?? Už znáš výsledek?? Držím palečky.....

kockacz
11. pro 2013

@muddledgirl @verkuska holky vysledek krve je 7032, coz je super. V patek bylo cca 3000 😅 Stejne jsem se jim jeste vetrela na UTZ ted na patek, kdyz mi to doktor nabidl. Treba uz v dutince se bude neco rysovat.
Ohledne tech tydnu jsem zjistila, ze je vubec nezajima datum posledni MS, ale vsechno pocitaji od ET. Nejen tady v nemocnici, ale i v Gennetu 😕

muddledgirl
11. pro 2013

@kockacz suppperrr, já se trochu bála,to vypadá,že je to o.k...však jo...jen Verkusce to počítaj od ms... 😲 kolik Ti to spočítali? Mně to vychází podle ms 8+6, podle OPU 9+3

verkuska
autor
11. pro 2013

@kockacz jj, my máme tu výhodu, že víme přesně, kdy se vše událo 🙂 tak to je žůžo 🙂 jsem ráda, vždy mě dobré zprávy moc potěší 😉

muddledgirl
11. pro 2013

@verkuska nechceš mi nějaké poslat ? 😀

verkuska
autor
11. pro 2013

@muddledgirl nee, mě to počítali od ET, jen mi to na chlup vychází s poslední menzes 😀 😀 jo a taky od velikosti plodu