IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska čau čiči,klid mamko...já mám v prd...dva zuby...jeden se ulomil, druhému vypadla blomba...no čeká mě to v pátek.V telefonu mě ujistili, že injekce nevadí,zaplaťpánbu... 😉

muddledgirl
16. pro 2013

@suzik161 super...já myslim,že neva...hlavně,že tam je...a musí tam i zůstat...nesmí zmizet...držím pěstičky na krev... 😉

verkuska
autor
16. pro 2013

@muddledgirl no mě dnes zoubek spravila 🙂 gynekolog mi říkal, že to nevadí.... Zubařka zase, že třetí až čtvrtý nepíchne.... no já jí říkala, že jdu rovnou od gynekologa a ten mi říkal, že to neva, tak ona že mě nakonec objedná až za dva měsíce v pátém :D no a nakonec jsem ji přemluvila a udělala mi to dneska 😀 a zuby mám zase jako nové 😀 😎

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska no vidíš to,tak to máš super zubařku....jinak se všude čeká.....a už mám akné i v obličeji....

suzik161
16. pro 2013

Slibované foto

verkuska
autor
16. pro 2013

@muddledgirl no mě taky chtěla vzít až po novém roce, ale vypadl ji jeden pacient dneska, tak mi volali zpět, že mám přijít 🙂 ale super je, ale taky dost stojí, ale to nám je jedno, hlavně, že konečně máme zuby v pořádku a jsme se svým dentistou nadmíru spokojeni...poprvé v životě 🙂

verkuska
autor
16. pro 2013

tak holky, srdíčko jsem sice neslyšela, ale viděla jak bije jako hrom 🙂 miminko je úplně k nepoznání jak vyrostlo 🙂 fotečku dám hned do mého fotoblogu, jen co ji zhlídne tatínek, ten má vždy přednost a musí vidět jako první, pokud ho ovšem jako dnes nepředběhne dcera 😀 no a konečně mám TĚHOTENSKOU PRŮKAZKU 😎 jsem důležitá jak hovínko v trávě 😀 konečně to mám černé na bílém, že čekáme miminko. A co mě doslova potěšilo je, že dělají u nás v ordinaci v určitém týdnu i DVD a barevné foto, no to je naprosto úžasné, za malé to ještě nebylo 🙂 jsem plná radosti a očekávání.

verkuska
autor
16. pro 2013

jo a taky mám vysazený utroš, koneččně, mám to dobrat, což poslední dvě tablety polknu dnes večer a šmitec 🙂 dneska nekonečné vlny radosti.

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska no to je super kočko,to je jasný,že jsi šťastná jako blecha.... 😉

muddledgirl
16. pro 2013

@suzik161 to mááš mamatesty,že?Zkus dr.max,bude to víc vidět.. 😉

suzik161
16. pro 2013

@muddledgirl Myslíš? Tak jo, zítra musím pro další, tak se stavím k Maxovi, děkuji moc

muddledgirl
16. pro 2013

@suzik161 Kočko vím....poradila mi to jedna dobrá duše...mamatesty dnes ukazují mnohem méně...na dr.maxoj budeš mít dálnice...uvidíš.... 😉

javon
16. pro 2013

Ahoj holky!

@suzik161 další těhule, paráda, držím palce, jinak muddledgirl má pravdu s těma testama, já poprvé zkusila mamatest a byla tam taková slabounká čmouha, jak jsem z toho byla v šoku hned jsem testila znova,ale už jsem měla DRMaxe testy a ta čárka byla neuvěřitelně silná - bylo testováno ze stejné moči, pouze o 5 minut dýl...takže zítra zaskoč k Maxovi a pošli foto🙂, uvidíš ten rozdíl

javon
16. pro 2013

@verkuska já ti tak závidím, že už máš průkajdu a srdíčko bije jako zvon🙂, já jdu na kontrolu poprvé ted v pátek, 14 dní od krve, jsem nervozní jako blázen, navíc mi vůbec nic není, občas trochu zabolí břicho, mám na dotek citlivý bradavky,ale jinak nic...už potřebuju vědět na čem jsem, sakryš☹..a to je teprve pondělí!!! ještě 4 dny
@verkuska..ale samozřejmě moc gratuluju, užívej si tu dnešní radost a euforii🙂

@muddledgirl tak jak je kočko? odpočíváš? šetříš se?

muddledgirl
16. pro 2013

@javon Neboj čiči...a pokud Ti není zle...užívej si to....mně teda začlo smrdět spustu věcí rychle,ale každá to má jinak....a že by mi bylo dobře...to se říct nedá...jo jo, odpočívám....jsem líná....žehlit se prý nemá v 1.trimestru,tak teda nežehlim...ale už bych potřebovala nějakou fyzickou aktivitu... 😉

javon
16. pro 2013

@muddledgirl nežehli, neluxuj...on se partner postará🙂, já docela žasnu, jak se ten můj chlap k těm domácím pracem postavil a uklízí, .předtím teda nic moc..akorát teda to vaření musím zvládnout, protože to bychom asi zemřeli hlady🙂🙂

muddledgirl
16. pro 2013

@javon neluxuju...nemáme koberce zatím.. 😀 😀 😀 chlap se postará,ale ne tak často jako já....a žehlit nebude.... 😒 no a to vaření se u nás až tak neřeší.....vaříme,když na to máme chuť...denně ne... 😉

verkuska
autor
16. pro 2013

@suzik161 no já testovala mamatestem a ani 12 den ani duch 🙂 až den po krvi, kdy už jsem věděla, že těhu jsem, tak jsem testla znova a byla úplně slaboulinká čárka.... no a to jsem měla HCG 570, což je úplně krásně vysoké 🙂 držím palečky, aby čárka sílila... a kdy jdeš tedy na krev?? Ve středu??

verkuska
autor
16. pro 2013

@javon no mě taky celkem nic nebylo, krom nepříjemné bolesti kolem žaludku. Nevím, jestli to bylo utrogestanem, který polykám nebo už nevolností. Jinak mi to zůstalo až doteď, dnes beru poslední utrogestan, tak uvidím, jestli mi bude lépe 🙂 jinak mě jen sem tam zalehtaly bradavky, prsa mě nebolely vůbec. Dvakrát jsem se málem poblila z parfému, jednou málem ze zubní pasty, Ale to až později. Jinak mi není špatně z ničeho, i v obchodě můžu normálně trávit čas 😀 žádné jiné příznaky těhu asi taky nemám. Za chvilku budeš na tom stejně jako já s těma vyšetřeníma, ti to přes ty vánoce uteče jako voda. Vychutnávej sílu těhotenství a raduj se, s tebou se raduje i miminko 😉 tedy v tvém případě ta malinká tečka, z které se klube život 🙂

verkuska
autor
16. pro 2013

@muddledgirl já ty vyrážky mám už od začátku, hyzdí mi to tvář.... to bude určitě holka, když mi bere hezkou pleť, láme zuby a na té fotečce z dneška se mi zdálo, že se mračí.... jako ženská, věčně nespokojená 😀 😀

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska 😀 😀 😀 já se z Tebe počůrám...no...ono to často vychází....tak jsem zvědavá..co to bude...kolegyně měla akné a byla to holka...ségřina kartářka mě vyvěštila kluka...tak schválně....já se dnes úplně lekla....toho obličeje....jinak vyrážka hnus taky dekolt,záda.....si připadám na patnáct.... 😀 😀

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska no tak já dneska letěla na wc jak nikdy....vypila jsem půllitru pickwick citronový sorbet...nedoporučuju...a to už jsem myslela,že mi je líp...tak zůstanu u minerálek raději... 😀 😀 😀

verkuska
autor
16. pro 2013

@muddledgirl bleeee...... 😀 vůbec ti nezávidím, já jsem nakonec ráda, že mi je, jak mi je.... i když pořád špatně, ale naštěstí nezvracím.... ještě měsíc a mělo by se nám polepšit 😉

muddledgirl
16. pro 2013

@verkuska ať už je to za námi...toto období....fakt...chvílema mám pocit, že je to lepší...ale zjistila jsem,že je to lepší pouze pokud mám v puse něco sladkého.... 😀 😀 😀 😀

suzik161
17. pro 2013

@verkuska ahoj, na krev jedu ve čtvrtek ráno

verkuska
autor
17. pro 2013

@suzik161 ty taky nemůžeš spát dlouho?? 🙂

suzik161
17. pro 2013

@verkuska nemohla jsem, dneska jsem byla brzo vzhůru, nemohla jsem spát

verkuska
autor
17. pro 2013

@suzik161 no to já tak mám od začátku těhu... odbije šestá, max půl sedméa já už pobíhám po bytě 🙂

suzik161
17. pro 2013

@verkuska já jsem byla vždy ranní ptáče, ale nechodila jsem zase spát v 9 hodin jako poslední dobou 😀

verkuska
autor
17. pro 2013

@suzik161 to já jsem byla hodně unavená i tím utrogestanem, jak na drogách 😀 konečně mám od včerejška klid a dneska mi ještě nebylo ani zle, až tedy na mírnou nevolnost ráno 🙂