IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
6. bře 2014

@verkuska 😉

muddledgirl
6. bře 2014

@verkuska koči já měla marginalis a za ten týden jsem skoro nikam nechodila....a teď prý už dole není...uvidíme co řekne doktorka za týden....A ty máš jakou praeviu,je jich víc....

verkuska
autor
6. bře 2014

@muddledgirl co to?? Já nic takového nemám 😀 😀

muddledgirl
6. bře 2014

@verkuska buď ráda.. 😉

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl:to jsi měla na mysli určo mě stou placentou.No hele nevím,ale asi bych řekla že tu marginalis.Musím se zeptat,ten papír,co jsem měla z velkého utz,tak jsem dala mudr a zapoměla jsem kouknout.Mě se u malé nezatáhla celou dobu,až pak těsně před císařem a jen trochu,takže by to bylo riskantní normální porod.A ted to vypadá stejně,mám ji i přes čípek,tak uvidíme,třeba se zatáhne
@verkuska moc pěkné dortíky

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy Kočíí to se zeptej...aha..já to poslala Verkusce,tak to sorry holky...marginalis se při odpočinku může spravit....doktor teda říkal,že není dole....po týdnu odpočinku,tak jsem ráda...ale ty další fáze už se blbějc vytahují...no tak to znáš....

muddledgirl
6. bře 2014

@verkuska
@zazy jste hrozně šikovné holky s těma dortama.. 😀

zazy
6. bře 2014

no to se musím zeptat,jakou teda mám.,už se pomale smiřuji stím,ýe to bbude zase císažem,ale aspon vím,do čeho jdu

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl to byl můj první výtvor,já právě na takové věci nemám talent,ale dortík se docela povedl,Minnie jsem si obkreslila,vystřihla z papíru a pak ji jen na ten dortík obkreslila

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy tak já se přiznám,že bych asi raději císaře..ale s tou placentou není o co stát...kvůli tomu,že člověk může krvácet.. ☹ Prý se hůř vytahuje na zadní straně.....já ji mám na zadní straně..ale zbytek od doktora nemůžu přečíst.... 😲 Dortík je krásnej,fakt moc...

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl Já ji mám taky na zadní straně,já protože mám za sebou 3 gynekol.operace jednu s klasickým řezem,tak jsem počítala stím,že to bude hodně bolet,nebylo to tak hrozný,dalo se to vydržet,ale říkala mi kamarádka,že ji druhý císař bolel víc,tak nevím,ono je to v závěru jedno,u normálního porodu jsi dřív fit,ale víc trpíš,u císaře to zotavení trvá trošku dýl.Já jelikož mám srůsty ak by pro mě bylo lepší rodit normálně,tak uvidíme,jak to dopadne

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy no prý i ta placenta bývá u kuřaček, těch co už rodily a těch co měly operace...a já už nekouřim a zbytek se mě netýká 😲 Aha..no..je fakt..že já laparku nikdy neměla...takže v podstatě nevím co je vevnitř a doufám,že vše o.k... 😉

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl tak já mám vše co jsi napsala,akorát už taky nekouřím,já to mám tak,že přestanu třeba na 3 roky,pak rok kouřím,pak zase ne.Ted to nemůžu ani cítit a to jsem kouřila,než jsem otěhoněla,ne teda moc

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy tak já kouřila docela dost....ale teď to jde vydržet... 😉 😉 😉

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl a co pohyby,už cítíš,já už docela fest,nejlepší,když mě malá klepe do močáku neb nožičkou dloube pod žera,momentálně má hevičku dole

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy jo jo..cítím asi týden a půl...ale jak jsem dost v klidu,tak spíš mě budí v noci prcek....my máme dole zadeček....ale dnes se mu v obchodě asi moc nelíbilo....to jsem ho cítila docela pěkne... 😀 😀 😀

muddledgirl
6. bře 2014

@zazy a kolik vážilo Tvé miminko na velkém utz? Já byla včera 20+6 podle ms a mělo 362 g... 😉

zazy
6. bře 2014

@muddledgirl no hele byla se mnou moje mamča i s dcerou u doktorky,dívali a já trubka jsem se úplně zapoměla zeptat,taková jsem já,jsem si to uvědimila až jsem sedla v autě

verkuska
autor
7. bře 2014

@zazy tak s tím kouřením jsi naprosto stejná jako já 😀 doufám ale, že teď už nezačnu, nesmím, nechci.... uaaaaaaaa 😀 ale je pravda, že někdy choutky mám, mimi mě drží, ale co potom?? Nesmím začít, nesmím 🙂
@muddledgirl no jsem ti psala, že nic takového nemám 🙂 jsem koukala, co to vůbec je 🙂

muddledgirl
7. bře 2014

@verkuska já vím.. 😉 jinak já moc nevěřím,že po kojení nezačnu kouřit..

zazy
7. bře 2014

Holky já začla po malé kouřit až za 3 roky.Ale ted se Vám k něčemu přiznám,skoro celou dobu mám chut na cigárko.Tak jsem si před 14 dnama od kámošky vzala mentolku,normální bych nemohla.Jak mi asi za 5 minut po ní bylo blbě,to si nedovedete představit,takže moje chut na cigaretu je ta tam,jsem moc ráda.

suzik161
8. bře 2014

Ahoj holky, i když nepíši, tak vás všechny pozoruji. Už se vám to krátí 😀 Držím vám palce a myslím na vás 😀 Já jsem byla ve čtvrtek v centru a dohodli jsme se, že necháme ještě jeden cyklus a pak do toho půjdeme znovu. Také jsme se dohodli, že když se to nepovede, tak pak podstoupíme imuno a genetiku. Jsem na to zvědavá. Čeká mě zase krátký protokol s většíma dávkama, protože na malé moje tělo nereaguje ☹ Jsem ráda, že je tu někdo, komu to mohu říct, naše už tím zatěžovat nechci, teď toho mají sami dost a manžel to moc nechápe.

suzik161
8. bře 2014

@lucikk1 Ahoj Luci, tak jak je? Už jste se nějak rozhodli?

muddledgirl
8. bře 2014

@zazy ahojky....tak to buď ráda,že tu chuť nemáš...já mám prcka zadečkem dolů...tak časem se snad otočí...proto asi nejsou tak extrémně cítit pohyby..co jsem četla..... 😉

muddledgirl
8. bře 2014

@verkuska
@zazy jinak na prdlačku s testama...opět málo DNA v krvi..takže jdu znovu v úterý,ale ne na Harmony test,ale Maternit21...už mě z toho asi klepne.... ☹

muddledgirl
8. bře 2014

@suzik161 ahoj kočko...to jsi moc hodná,že nás pozoruješ....no, ti chlapi..jsou takoví jiní..můj je miláček...ale když jsem vystreslá,jako teď jsem byla,když opět test nevyšel,tak to moc nechápe..nebo se saží být klidný já nevím....Moc Ti přeju,aby to už klaplo... 😉 To bude 2.IVF? Minule jsi měla je jedno embryo....:Když dáš v prvních dvou cyklech pouze jedno embryo při ET, máš nárok na 4 hrazený pokus.... 😉 Ale to asi víš...

suzik161
9. bře 2014

@muddledgirl Držím ti všechny palce, neboj se, dopadne to dobře!! Je to otřelá fráze, ale u tebe tomu věřím, dovedeš to do zdárného konce a budeš mít krásné miminko u sebe!! Bude to 2.IVF. Měla jsem jen jedno embryo, o těch 4 pokusech vím 😀 Děkuji. Doktor říkal, že mě zařadil do nějaké skupiny ženských, které špatně reagují na hormony, teď už prý ví, že si může dovolit dát mi velké dávky. Je malá šance na OHSS.

muddledgirl
9. bře 2014

@suzik161 Ty jsi měla puregon,viĎ? Já jsem měla také velké dávky... 😉 😉 😉 a kolik z toho je bomba vajíček... 😉 😉 😉

suzik161
9. bře 2014

@muddledgirl Jj, Puregon 😀 to jsem ráda, doufám, že to zabere už. A tobě držím ty palce!!

muddledgirl
9. bře 2014

@suzik161 naposled jsem měla 200 ráno,100 večer a potom dokonce asi poslední tři dny 200 večer....no ale 42 vajuch no.... 😉 Děkuju kočko...snad už budu nějaké výsledky za dva týdny...ale obávám se,že nehrozí no...takže pak budem muset nadále věřit,že miminko je zdravé.. 😉