IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

stazina1
16. lis 2013

@verkuska
tak to si na tom super 🙂 mne je 39 rokov a ešte chceme jedno mimi,takže ste tu všetké mladice,..... 🙂
my chceme jeden pokus,takže bud to vyjde alebo nie,uvidíme 🙂

verkuska
autor
16. lis 2013

@stazina1 no my jsme se teď natrápili tedy dost.... asi to bude těma rokama :D :D držím palce, ať vám to klapne 🙂

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska tak to Ti závidim...mně cokoliv se vaří, peče a týká se masa,tak hrůza...a já mám na něj takovou chuť.....asi půjdem třeba zítra na oběd....no uvidím....nebo zkusim udělat kuře....to by mi smrdět nemuselo..... 😀

verkuska
autor
16. lis 2013

@muddledgirl no a jak často jíš?? Já se totiž cpu pořád.... fakt v kuse do něčeho ďubu... možná proto mi není blbě, nevím. Stal se ze mě nenažranec 😀 😀

verkuska
autor
16. lis 2013

@muddledgirl a zvracela jsi už?? Já naštěstí nee...

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Já jím jak kdy....většinou dopoledne moc ne a pak se futruju až do bůhví kolik hodit....Já zvracela 2x, jednou jsem se přejedla křupek....ale po 2.jsem si pomohla, protože mě bylo tak zle, že to nešlo vydržet... 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Já už mám asi dvě kila nahoře.,..ale to mám z toho sladkýho..... 😀

verkuska
autor
17. lis 2013

@muddledgirl já taky dvě kila :D je to děs....

verkuska
autor
17. lis 2013

holky, já když čekala na krev, tak jsem myslela, že to je pro mě ten nejdůležitější moment a taky jsem myslela, že mám nezkutečné obavy, jak to zase dopadne.... ale věřte mi, že tím to pak teprve začíná... teď mám ještě větší strach a na druhou stranu se neuvěřitelně těším, že snad uvidím moje krásné zdravé miminečko....ale ty obavy, jestli tam to srdíčko bude, jsou šílené.... a vždy mě to přepadne den před osudným dnem D.... už aby byl zítřek a já se dověděla více 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Už se dozvíš zítra, bude to dobré, uvidíš...Já až za 11 dní... ☹

javon
17. lis 2013

dobé dopoledne holky, tak hlásím, že i mně včerejší kontrola dopadla jakž takž a a je tam pár folikulů co snad budou mít 18mm, a na odběr jdu zítra, nástup v 7:30, tak mi držte palce! jakpak asi chrisula....

muddledgirl
17. lis 2013

Ahoj děvčátka 😀

javon
17. lis 2013

muddledgirl ty chodíš do Sanusu, že jo? prosím tě, jak dlouho po odběru tam ležíš nebo celkově musíš být? přítel musí pak brzy do práce, tak se to snažíme nějak logisticky a časově vmyslet🙂

javon
17. lis 2013

verkuska...tobě držím palce na zítřek, na ty dvojčata🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@javon Ahojky, suppeeer,tak budeme na Tebe moooccc myslet,ať tam je conejvíc nejlepších vajíček....a z nich miminka.... 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@javon Ahojky jo jo, do HK...To moc nevymyslíš, záleží kolik jde lidí před Tebou....předminule přede mnou byli 4 nebo 5lidí...a šla jsem na řadu až v 8:40.....po OPU od té doby co Tě přivezou musíš ležet dvě hodiny, pak Tě pustí s doprovodem domů........ 😉

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Kočí....jsem zvědavá, jestli tam budou dvě.... 😉

javon
17. lis 2013

@muddledgirl aha, tak to fakt moc nevymyslím🙂, dík za info. A jak je tobě? jak si užíváš těhu?

muddledgirl
17. lis 2013

@javon můžeš mít kliku a jít 1....ale to se mě ještě nepoštěstilo....Dobrý....užívám...dneska se teda od rána cpu....jogurt, přesnídávka, houska se šunkou a zeleninou a cheba s rybí pomazánkou....tak a jsem po obědě tím pádem... 😀 😀 😀

javon
17. lis 2013

@muddledgirl jo tak kliku já nemám, naopak věřím, že půjdu jako poslední☹ už abych to měla za sebou...to o chleba s rybí pomazánkou, to si mě uplně navnadila, to si snad udělám odpo ke sváče🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@javon to je Ti zajímavý, že rybí pomazánka mě nevadí...přitom smrdí /pro mě voní/ víc než maso...

verkuska
autor
17. lis 2013

@javon budu ti držet prstíky 🙂

verkuska
autor
17. lis 2013

tak si holky představte, že jsem přišla z procházky a zjistila jsem, že špiním ☹ bojím bojím.....

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Kočí,neboj,lež a nic nedělej.Máš doma hořčík? Ty dlabeš vitamínky,viď?Já měla jen takovej pidi sliz 2x...

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska můžeš jít do nemocnice,ale nejspíš si Tě tam nechají,dělají to tak....Dokud nekrvácíš,ještě se nic neděje.....Zítra jdeš stejně na prohlídku....Neboooj kočí...hlavně fakt lež...

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska A v Tvém caru jsou o víkendech?Nějaký doktor tam být musí ...pokud tam je lůžkové...Tak si tam třeba zkus brnknout..jestli to nevydržíš do zítra... 😉

verkuska
autor
17. lis 2013

@muddledgirl vydržím.... no teď po hodině jsem šla na vc a nic..... našla jsem, že to může být nedostatkem vitamínu C, tak jsem vypila sklenku s celým vymačkaným citronem.... a taky, že v šestém týdnu těhu je špinění poměrně časté ( http://www.maminkam.cz/6-tyden-tehotenstvi). Určitě to není nic špatného. Věřím, že si miminko vede dobře 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Kočko,je to časté....c aha, já jím ovoce...a proti potratům je hořčík,tak pije dvě šumivé tablety denně... 😉 To bude dobrý...

verkuska
autor
17. lis 2013

@muddledgirl no to já jím taky ovoce a taky různé sláty zeleninové.... k tomu ještě ty tablety pro těhotné Mamavit..... no ale pro můj klid jsem si ten citron dala s tou vodou 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Však jo...já někdy piju c se železem z DM...ale teď spíš ten hořčík... 😉