IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 ascorutin je bez receptu myslím..ten Ti neublíží...

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl jj, volala jsem si do Jihlavy a mám počkat do rána a ráno tam jet. Nemám ascorutin ani Utrogestan, takže nic

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 no...tak asi Ti naberou krev..nebo udělaj test......v HK se jezdilo na krev vždy až po 13-i dnech

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 tak hajej...ju? A dej pak vědět kočko..dej si nějakou mňamku na nervíky.. 😉

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl už mám ascorutin a ani se nehnu. Děkuji, jsem hysterka, co jsem čekala, že bych měla štěstí????

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 víc pro to udělat nemůžeš kočko..moc bych Ti přála,aby i tak se to drželo...Jak moc jsi krvácela? Zdá se mi to hodně brzo na krvácení klasické? Není to tmavá krev a špinění? Nemůže vajíčko hnízdit??? Někdo špiní při hnízdění...

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl docela jo, bbyla to jasná krev se zbytky Crinonu. Bylo to hodně, napadlo mě, jestli nepraskla nějaká cévka. Ale to se třeba lakuju. Teď se bojím jít na záchod 😒

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 těžko říct no...já měla taky jasnou krev v tom 6tt...teklo to ze mně...ale ne hektolitry..hned jsem sbalila tašku a šla do nemocnice...pak jsem ještě asi 2x zakrvácela jasnou krví...ale jen trošku..měla jsem hematom.....budu držet pěstičky...nám se zadařilo až na počtvrté a Verkusce ještě dýl..někdo to chce bohužel čas a trpělivost...je to někdy moc těžký....ale mimísek v bříšku pak všechno vynahradí..posílám těhu bacily a pusu 😉

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl děkuji moc

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 dej si něco dobrýho...a hajej.... 😉 😉 😉

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl dala jsem si donut a ascorutin, jdu rovnou do postele 😉

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 správně...taky jsem dnes měla...a k obědu krupicovou kaši a ke svačinám jogurty..hi hi... 😉

suzik161
18. kvě 2014

@muddledgirl krvácení snad ustává a na testu mám druhou čárku, není to duch, kterěho bych musela lovit, jde vidét, vím že to nic neznamená, ale snad se to srovná

muddledgirl
18. kvě 2014

@suzik161 Ty jo..bomba...vidíš....dál informuj kočko..držím pěstičky.. 😉

suzik161
18. kvě 2014

@muddledgirl volala jsem do caru, mám 3x denně 2ascorutiny. Po noci se to zase trochu rozjelo, ale doufám, že se to zase zastaví. Zítra tam jedu 😒 bojím se biochemického zase

muddledgirl
18. kvě 2014

@suzik161 vrr....pořád a úplně ležet kočko....taky jsem tak měla ascorutiny a byla jsem v nemocnici skoro měsíc....ale jen jsem se mohla najíst a šup do postele..kočinko..nech si dovézt nějakou dobrůtku a moc myslim.. 😉

lucikk1
18. kvě 2014

@suzik161 mic na tebe myslim a drzim palce.myslim na tebe

zazy
19. kvě 2014

Ahojky@ suzík161 tak co,jak jsi dopadla,Hele já mám doma ještě asi 10 krabiček utrogestanu,je nechceš ho poslat.Nic za něj nechci,třeba ti pomůže já ho brala skoro do 15 týdne,taky jsem ty první dva měsíce špinila.Pokud ho chceš napiš mi do zprávy adresu a já bych ti ho hned zítra poslala.

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 kočinko..pořád hajej..opravdu pořád..posílám pusu.

suzik161
20. kvě 2014

@zazy Ahoj Zazy, to by bylo super, když bych je nevyužila teď, tak pak 100%, ten Crinone na mě nepůsobí. A Utroš už asi nebude, proto jsem měla ten Crinone, až teď našli nějaké zásoby, tak mi ho mohli dát.

suzik161
20. kvě 2014

@muddledgirl Děkuji moc, krvácení přestalo, utroš zabral, ale test malinko zeslábnul, tak snad tam prcek ještě je a bojuje. Jinak bych šla na KET v červnu

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 já jsem zbytky utroše už poslala jedné holčině...super,že přestalo.....ono stačí se více napít a čárka může být slabší...a taky se hcg zvedá až po 2-3 dnech...Na krvičku jdeš zítra? Moc myslím,aby bojoval prcek... 😉

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 všichni chválí clearblue digitální...já ho ale nezkoušela,když jsem byla těhu...jen mamatest a dr.max a dr.maxovi to je hezky vidět..

suzik161
20. kvě 2014

@muddledgirl Jj, zítra jdu na krev odpoledne. Používám akorád Maxe. Já jsem spokojená i když by se to nepovedlo, zase jsem o krůček dál, vím, že otěhotnět můžu a že to embryjka se mnou zvládnou. Jen potřebuji silné léky na udržení. Hold bych šla v červnu na KET, ale on to určitě zvládnul a vybojuje to.

lucikk1
20. kvě 2014

@suzik161 to mam radost. Neboj bojovnicek se urcite drzi zuby nehty 🙂 me normalne dali utrogestan. Myslim si ze koncit nema. Spis kazde car zkousi neco jineho nebo zkousi jine leky. Me ted taky zmenili pri stimulaci leky. Gonal za puregon a pridali mi injekce na zrani vajicek. I proto mame mrazacky. Embryjka se nerozpadli.

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 moc myslim kočko..jinak se mi líbí,jak to pozitivně bereš..to je správné..já si naposled plánovala,že pak dám dvě..když to nevyjde a ono šup...tak uvidíš....ano..důležité je,že otěhotnět můžeš,to máš pravdu....někdo k tomu má větší sklony...Máš hematologii a štítnou hotovou? /genetiku,imuno myslim,že jo../

suzik161
20. kvě 2014

@lucikk1 Nn, už to tady psaly holky taky, že jim v Caru říkaly, že nejsou zásoby a že neví jestli je doplní, protože nebude z čeho. Teď nějaké zásoby našli, tak snad to bude dobré. Co ty? jak se cítíš a kdy budeš testovat??

@muddledgirl Mám hematologii myslím a štítku určitě, protože s ní se léčím již 7 let. Genetiku a imuno mi včera vysvětlil, že nepojišťovna zaplatí až tehdy, když vyčerpáme všechny naše zásoby, jinak bychom si to museli platit sami. Máme zamražené blastocysty, tak snad žádná další vyšetření nebudou potřeba a povede se to teď nebo v červnu.

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 tak to je fajn....protože štítka a špatné srážení krve často může za potrácení..já se se štítkou léčím teprve od června a teď už mám Letrox 125 ale po porodu ho mám snížit na půlku a kontrola až po šestinedělí..doteď jsem měla kontroly po dvou měsících...tak to je možný,že imuno a genetiku dělají až když nejsou zásoby...já na to šla mezi 1 a 2.IVF..stejně jsem musela do práce..věřím,že bojovníček to zvládne..

suzik161
20. kvě 2014

@muddledgirl Já mám euthyrox 75, já bych šla taky do práce, před KETem. Dodělala bych si školní rok a na konci školního roku bych šla na KET asi. Užila bych si pak prázdniny s testama zase 😀

muddledgirl
20. kvě 2014

@suzik161 😀 😀 😀 kočičko..moc Ti držím pěsti,ať se bobeček drží.... 😉