IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska to je super...v bazárku jich je mrtě...brithtstars a chicco patří mezi ty lepší bych řekla..Jo jo..to jsem ráda,že to není nic hroznýho...on taky neměla horečky..tak asi jen nějaká viroza střevní

verkuska
autor
17. čer 2014

@muddledgirl tak už jsem doma 🙂 hezky uklizíno tady je, tak jsem ráda 🙂 no jdu si pro látku a pustím se do toho povlečení, mám na to šíleně velkou náladu 🙂

muddledgirl
17. čer 2014

@verkuska Ty jo...se máš,že umíš šít...přemýšlela jsem,že bych šla na kurz..no ale nevim no.. 😀 😀 😀

verkuska
autor
17. čer 2014

tak jsem si na přivítanou uvařila lososa s citrónovou omáčkou, mňaaaaaam.... to jídlo miluju

suzik161
17. čer 2014

@verkuska super!!!

verkuska
autor
17. čer 2014

tak jsme s malou dostali šílenou chuť na Babičku, tak se jdem koukat 🙂

verkuska
autor
18. čer 2014

dobré ráno děvčátka 🙂 vyspinkané do růžova?? Já včera spichla jedno povlečení, dnes jen polštářek dodělám a pustím se do druhého. Zatím se cítím báječně a nemůžu se dočkat porodu 😀 už si tak říkám, jaké by to bylo, kdybych odrodila v tu noc ze čtvrtku na pátek 😀 😀 asi stejné jako teď, akorát že bych měla vedle v pokoji malý bezbranný uzlíček 🙂

muddledgirl
18. čer 2014

@verkuska mňam ...děláš mi chutě.s tím lososem.....tak dneska jsem posnídala kousek ledového salátu s acidem..žaludek na vodě..je snad zažehnaný doufám..

Dneska vyjímečně jsem spala poměrně dobře..asi jen dvakrát v zhůru za šest hodin,takže ok....Teď jdu udělat úkol z Angliny a pak dožehlit pár věcí...vytřít obývák a dotřít prach v obýváku..pak uvidim..asi knížka třeba.. 😀

muddledgirl
18. čer 2014

@verkuska trocha dietky ale dobrá..dvě kilča dole..a ztrácí se mi úplně chuť na sladké..zaplaťpánbu.. 😀 😀 😀 Rozmrazuji kuřecí prsní řízky..a mám koupenou mraženou zeleninku a čínské nudle..tak pak z toho něco vytvořím... 😀

verkuska
autor
18. čer 2014

tak jedno povlečení hotovo, co na to říkáte?? Ještě vyprat, vyžehlit a je to 🙂

verkuska
autor
18. čer 2014

@muddledgirl chci se jít dneska ostříhat.... nějak takhle, krátké vlasy jsem neměla sto let, tak uvidíme, jak mi to pude k oblčeji 🙂

muddledgirl
18. čer 2014

@verkuska jsi hubená a máš hezký obličej..Tobě by slušel i pytel.. 😀

verkuska
autor
18. čer 2014

tak pytel nevím no 😀 😀 ale výsledek je takový 🙂

muddledgirl
18. čer 2014

@verkuska no pěkný čiči..sluší...ony ty vlasy stejně po porodu budou masakr..udělala jsi dobře..změna je potřeba...

muddledgirl
19. čer 2014

DObré ráno 😀

verkuska
autor
19. čer 2014

@muddledgirl i ty ranní ptáčátko 🙂 to já byla na zahradě včera s chlapem nebo na stavbě, nebo jak to mám nazvat 😀 a spala jsem jak zabitá 🙂 ten čerstvý vzduch dělá svoje, i když my tu u těch železáren toho čerstvého vzduchu asi nemáme 😀 ale spalo se mi báječně, až na dvounoční návštěvy wc 🙂

muddledgirl
19. čer 2014

@verkuska já ted dvě noci taky dobrý....jakože se budim..to se budim odjkaživa....teď jsem si dala ještě dvě hoďky.. 😀 😀 😀

verkuska
autor
19. čer 2014

dnes znova na monitoru, vše je ok... doktor zahlásil, že to je až neuvěřitelné s tím, co vše se se mnou děje, že malá se tam tak drží zuby nehty 😀 takže mám opravdovou bojovnici 🙂 jsem na ni hrdá 🙂

muddledgirl
19. čer 2014

@verkuska holčičky zvládnou víc než kluci..to je dokázaný.. 😉

zazy
19. čer 2014

Ahojky holky,tak já dneska mám za sebou riz.poradnu,monitor v poho,doktor dlouho koukal na placentu a řekl mi následně,že v pondělí monitor a to se na všem domluvíme,pravděpodobně ve čtvrtek nástup do nemocnice ráno a postupně mi to začnou vyvolávat.Pokud by nastal jakýkoliv problém udělají mi císař.Jinak jsem trochu zmatená před 14 dny mi můj gyn.řekl,že malá váží 2558ga dnesk mi ji dvakrát měřili a malá má jen 2340 tak nevím.Jsem zvědavá.A už ted se bojím,nevím,co mě čeká,ale to asi žádná z nás.
@verkuska jinak ti to mc sluší

verkuska
autor
19. čer 2014

@zazy děkuji Zazinko 🙂 ničeho se neboj, dobře to dopadne, mě teď taky málem chtěli i vyvolávat kvůli těm teplotám, ujiš´tovali mě, že se už v tomto týdnu nic neděje, že to je normální porod, ty jsi na tom ještě lépe, protože jsi dále o týden 🙂 hlavní je, abys byla v dobré psychické pohodě a ono to vše půjde samo neboj. maličká bude v pořádku a když je lepší i kvůli ní předčasně rodit, tak proč ne. Když to jinak nejde, tak se svět nezblázní. Mě taky doktor dnes říkal, že to není normální při tom všem, jak se tam drží. Hlavička je tak šíleně dole, že více to prý ani už nejde. Takže já čekám porod každou chvíli, abych ti pravdu řekla 🙂 držte se holky, vše zvládnete určitě na jedničku 🙂

muddledgirl
20. čer 2014

@zazy ahoj kočinko..pravidělně čtu...ale nějak mi to asi vypadlo.Proč Ti budou vyvolávat porod? No..mně se to taky stalo..29+6 mi říkala doktorka...že má prcek 1660g...a za dva týdny jsem měla na lístečku v průkazce pouze 1616..ono stačí o kousek špatně změřit...nebo je miminko nějak skrčené..a už jim to vyjde jinak..ale určitě Ti v bříšku nezhublo..neboj..

zazy
20. čer 2014

Vyvolávat porod budou vzhledem k té placentě jsem pochopila.Zase na druhou stranu si říkám,takhle aspoň budu vědět,že to je ono ty bolesti,protože tím,že první jsem měla císař,tak to jen tak nepoznám.Ale budu ráda,že už to budu mít za sebou,už aby to bylo.Včera jsem mluvila se sestřenkou a říkala mi,že normální porod je lepší než císař,že sice bolí,ale né tak dlouho jak císař,tak uvidíme,jak to dopadne.Holky už to máme za pár,je to neuvěřitelné,jak to uteklo.Dneska mi Verunka řekla,že chce jít semnou do nemocnice a když jsem ji řekla,že nemůže.tak se rozplakala,tak mi ji bylo líto a rozbrečela jsem se taky,no jo hormony.Jsem na Verču zvědavá,jak příjme malou

verkuska
autor
20. čer 2014

@zazy já myslím, že bude nadšená, moje holka mi řekla, že si šíleně vždycky přála sestřičku, ale že si už myslela, že bude jedináček. Takže je šťastná a ta tvá bude jistě taky 🙂 každý říká, že císař je horší.... dlouho se ta jizva pak hojí....snad budeš rodit spontánně.

muddledgirl
20. čer 2014

@zazy a co máš kočí s placentou? Já ji mám 5cm od děložní branky a mně jen řekla doktorka,že je mám na to v porodnici upozornit..tak jsem jim to říkala a paní v porodnici jen,že kdybych krvácela,takže mám hned jet.../což je jasný/...ale mně by zajímalo..jestli se kontrakcema může posunout dolů... 😉

Čoveče...já ti závidím..já jsem celá umořená..že se s těmi kily musím ještě tahat...

suzik161
20. čer 2014

@zazy
@verkuska
@muddledgirl myslím na vás a držím vám palce, ať vše dopadne dobře a máte u sebe zdravá a krásná miminka!!!! 😉

verkuska
autor
20. čer 2014

@suzik161 neboj nic, taky se dočkáš.... taky na tebe myslím, tak jak to vypadá, co menzes?? Už máš??

suzik161
20. čer 2014

@verkuska nemám dneska jsem byla na vyvolávačce. Když mi to píchala, tak to bylo v pohodě, nic jsem necítila a teď to docela bolí. Tak snad už přijde 😀

verkuska
autor
20. čer 2014

@suzik161 jj to určitě 🙂 tak a pak co?? Já už to normálně zapomněla všechno 🙂

suzik161
20. čer 2014

@verkuska pak mám nafasovaný estrofem a jdeme na KET dvou embryjek 😉