IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
18. lis 2014

@suzik161 supeeerrr....To tuší.to je jasná věc.Krásný...posíláme pusinky

suzik161
18. lis 2014

@muddledgirl moc děkuji 🙂

muddledgirl
18. lis 2014

@suzik161 je to paráda,viď...tak odpočívej a hajej...těch 14 dní..ju?A cpi se mňamkama..já se furt cpala 😀

suzik161
18. lis 2014

@muddledgirl furt něco jím 🙂 nikdy jsem nemusela ovoce, ale teď bych se utloukla po mandarinkach 🙂 mám tu plnou mísu a jen uzobavám 🙂 za týden jdu na poslední kontrolu do car a uvidíme zda se hematom zmenšuje. Když to bude dobré, tak budu mít volnější režim. Už se mi jo sexu zdá🙂 🙂 nemohu se ani prřtulit k manželovi abych nevzbudila chutě 🙂 to je docela těžké

muddledgirl
18. lis 2014

@suzik161 to je super...já furt jedla sladký a vše v čem byl cukr...Jejda...my nějak moc nesexovali ani nesexujem...mně to nijak extrémně nechybí..

suzik161
25. lis 2014

@verkuska
@muddledgirl
Ahoj holky, tak dnes se se mnou rozloučili v Caru a v pondělí jdu na kontrolu již k Dr. Vše v pohodě, prcek má necelý 1,5cm, ale hematom se zvětšil, takže fakt nohy hore a odpočívat. Tady máte zase ukázku toho šmudly našeho 😀

muddledgirl
25. lis 2014

@suzik161 super...kočko..ležet,opravdu furt....bud ráda,že Tě nezavřou do nemocnice... 😉

verkuska
autor
25. lis 2014

@suzik161 bobíšek malininkatý 🙂 jj, přesně tak, nohy hore a nic nedělat, jen na wc a zase z5 🙂 na vánoce se vykašli, nic nedělej hlavně, tak, aby jste příští rok slavili už ve třech 🙂

suzik161
25. lis 2014

@verkuska já to asi letos tušila 🙂 mám objednanou výzdobu a letos poprvé jsem si objednala cukroví. Jsme v novém, takže mám i poklizeno 🙂 ležím v obýváku pak zase v ložnici 🙂 musím si postahovat nějaké pohádky 🙂

verkuska
autor
25. lis 2014

@suzik161 jeeee vy už jste na baráčku?? My teprve ve čtvrtek zalili věnec a teď se budou dávat krovy a snad stihnem zastřešit 🙂

suzik161
26. lis 2014

@verkuska ahoj, Jj,stěhovali jsme se 21.9. 🙂 je to super, být ve svém 🙂 to stihnete, vyhrožují se sněhem před vánocemi a to snad uděláte. Máte firmu na tašky???

verkuska
autor
26. lis 2014

@suzik161 jj máme, měly by začít v pondělí, zítra by se měl začít dělat krov 🙂 jeeee to ti fakt závidím, já si budu muset ještě nějaký ten pátek počkat :/ ale už se moooooc moc těším 🙂

suzik161
26. lis 2014

@verkuska no tak to je super, to určitě zvládnou a stihnou 🙂 neboj se, to hezké tě teď čeká 🙂 vybavovaní a zařizování 🙂

verkuska
autor
26. lis 2014

no ještě zdaleka nee 🙂 ale už se těším, až ten čas příjde 🙂

verkuska
autor
9. pro 2014

Děvčata, šťastné a veselé 🙂

verkuska
autor
11. pro 2014

@suzik161 tak jakpak jde těhulkování 🙂 doufám, že poleháváš a neblbneš s přípravama na vánoce 🙂 tě musím hlídat :D 🙂

@muddledgirl a @zazy copak vy holky, jak se máte?? Přikrmujete už ratolesti?? My stále jen na mléčku 🙂 chci vydržet do 8.1., kd ybude mít Tori ukončený 6 měsíc 🙂 a jak jdou přípravy na svátky?? Já už mám napečíno... myslela jsem, že letos nic nebudu stíhat a ta moje Viktorka pořád by jen spala :D tak mám čas na vše bez stresu a spěchu 🙂

muddledgirl
11. pro 2014

@verkuska ahoj koči...máme se super..jen Samík má stále trápení s ekzémkem......stále jen na mléčku taky..na doporučení kožařky...Něco jsme napekli...ale snědly..kokosky a pak trochu lineckého...Pak mám kilo objednané a možná ještě upeču,ale nevím...nechci nabírat...takže tak...Už kolem 21.12. pojedeme ke tchýni,tak se moc těším...a výzdobu zatím také nemám...jaksi nestíhám....Samík spinká jak kdy...dneska spal tak průběžně celý...den,to bylo fajn...Řekla bych,že líp spinká,když má víc spánku přes den..No..jdu zalehnout.....Ráno budíče a jdem zas na Strollering..už se moc těším..Krásné fotečky

suzik161
12. pro 2014

@verkuska ahoj, jde to. Když se ztratil hematom, tak jsem měla nevolnosti. A teď už je to dobrý a jak budu mít po screeningu, tak si to začnu užívat (22.12.). Moc se na to těším, ještě jsem se rozhodla, že si dojedeme do Budějovic na ten podrobnější screening, kvůli genetice 🙂 jinak na Vánoce nic nedělám, cukroví mám objednané, udělám jen rafaelo a kuličky 🙂 jen se moc těším na stromek, nejradši bych ho ozdobila už teď 🙂
Máte krásné fotky a přání 🙂 moc vám to sluší!!!! Co ty jak se priprauješ na Vánoce?

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 jééé kočko..ztratil se už? No,super..bomba...posíláme pusinky,za chvíli jdem na Stroll...dnes poprvé TRX..jsem na to zvědavá

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 kolikátý jdi týden kočíí..jdete na prvotrimestriální screening nebo ne?

suzik161
12. pro 2014

@muddledgirl Jj, je pryč. 🙂 jee,to zní fakt dobře, to cvičení! Jsem 11.týden(10+2). 16.12 jdu na krev na screening a 22.12 je samotný screening. Doktorka mi říkala, že výsledky jsou na 95% a že kdybych chtěla ať si zajedeme do Budějovic a bude to na 99%. Tak tam zajedeme, přeci jen moje štítná a manžela ta cystická fibroza, i když je jen nositel, tak ať má dušička klid 🙂

suzik161
12. pro 2014

Tohle je náš prcek v 9.týdnu 🙂

verkuska
autor
12. pro 2014

@suzik161 @muddledgirl :D tak to zase blbnu s vánocema jen já :D jsem šílenec... bvýzdobu už máme týden krom stromečku, ten budem zdobit v pondělí 🙂 jinak na oknech, v předsíni, nástěnka už dýchá vše vánocema 🙂 až budu mít čas, hodím sem foto 🙂 včera jsme byli na vítání občánků konečně... docela pozdě, ale dočkali jsme se 🙂 juuuuuj já se tak těším na první vánoce s Torinkou 🙂 už jsem ji dala dva dárky předem, jsem to nevydržela... :D :D ju milujuuuuuuuuuu

To jsou nádherné zprávy s tím hematomem 🙂 fotečka nádherná... budeš chtít vědět, co se v bříšku schovává za poklad?? Nebo se necháte překvapit?? 🙂

suzik161
12. pro 2014

@verkuska budu to chtít vědět, abych mohla vše sladit 🙂

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 bobeček...jsem hrozně ráda...že nosíš miminko v bříšku....posíláme mu se Samíkem pusinku.. 😉

muddledgirl
12. pro 2014

@verkuska tak my tady nebudeme..tak to necháme být...Nějaký tip,kde prodat oblečky krom aukra....Někde jsou žmolíčky...ale vše mám 10-30 korun krom bundiček a kombinéz..a nemůžu nic prodat..začínám být zavelena pomoc...prodávám na Fb v jedné skupince a MK....

A zítra nebo v pondělí udělám Rafaello....a udělám i u tchyně,když budou spát,jako překvápko 😀

suzik161
12. pro 2014

@muddledgirl moc děkujeme 🙂
@verkuska
Holky jste moc zlatý, děkuju že vás tu mám 🙂 😵

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 ale prosím Tě..my jsme taky rády.. 😉

suzik161
12. pro 2014

@muddledgirl jaké bylo cvičení??

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 ale prosím Tě..my jsme taky rády.. 😉