IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
9. pro 2013

Ahojky drahouškové,ted jsem se chvíli nedostala na net.Naše Verunka oslavila v sobotu 3 roky,ale oslava bude až tuto sobotu,protože to mám narozky i já,vezmeme to při jednom a hlavně ted jsem tu měla na víkend návštěvu.Jinak i já mám hodného chlapa,taky udělá,když ho poprosím,ale ted chodí domů až večer,takže domácí práce už dělám já.Jinak i já jsem už bez špinění a doufám,že u toho už zůstane.Jinak všem začínajícím těhulinkám držím pěstičky,at se vše vyvíjí,jak má.
Zítra jdu na kontrolu,už mě budou dělat odběry,tak počítám,že už bych mohla vyfasovat i těhu průkajdu.Jinak mě chutě na sladké se trochu zmenšili,ale zase pořád něco dávám do pusy,protože pak mi není tak blbě.
@kocka.cz :já měla ty samé problémy co verkuska,odpočívej a uvidíš,když se zase objeví sebemenší problém,tak to bych si zajela k doktorovi pro jistotu.Jo jinak já všechny prášky,včetně prednisonu,utrouše anopyrinu i náplastí budu užívat do konce 12 týdne,ale asi je to u každého caru jinak

verkuska
autor
9. pro 2013

@muddledgirl vůbec ne, snad se mi něco zalíbí a bude se to líbit i jemu, ale nákupy odkládám na zítra, zase mi začlo být hrozně 😀 🙄

verkuska
autor
9. pro 2013

@zazy já mám odběry taky v pondělí, tak doufám, že už budu mít těhu průkazku :D :D to je super, že už nešpiníš, já už od minulé neděle taky ne... jsem nadšená a taky pořád do sebe něco tlačím, i když nemám chuť na nic, ale jak ty píšeš, pak mi není tak blbě :D zítra dej vědět, jestli už tu průkazku máš 🙂

muddledgirl
9. pro 2013

@verkuska tak to jo něco vymyslíš...

muddledgirl
9. pro 2013

@verkuska
@zazy já chci taky odběry...To jdete na krev a na moč??No,já musim do Sanusu až mě pustěj... 😉

verkuska
autor
9. pro 2013

@muddledgirl no minule mi bral nějaké stěry a říkal, že příští návštěvu uděláme kompletní prohlídku, tak nevím, co měl na mysli. Na krev jdu určo 22.12., ale to kvůli tomu Downova syndromu... ale mám to tušení, že mi říkal už o té těhu průkazce, že příště, tak nevím nevím 😀 😀 já vždycky všechno zapomenu, jen co z té ordinace výjdu 😀 to jsem se ho dvakrát musela už ptát, kolik že to moje prďolka měří, než jsem přišla na to, že to mám i na té fotečce 😀 😎

muddledgirl
9. pro 2013

@verkuska aha...no tak se dozvím víc až pojedu do Sanusu..jsem nerada neinformovaná.... 😀

verkuska
autor
9. pro 2013

tak už to holky nemůžu vydržet a jdu si koupit zázvorové lízátka, snad to pomůže 🙂 zkoušeli jste některá??

muddledgirl
9. pro 2013

@verkuska ty mám a pomůžou mi tak na deset minut, jako cola...

suzik161
9. pro 2013

@verkuska
@muddledgirl holky měli jste nějaké pocity,nebo se vám to potvrdilo až z krve

verkuska
autor
9. pro 2013

@suzik161 mě v den odběru se šíleně udělalo špatně z parfému od cizího člověka.... jinak nevím, snad, že se mi objevili žíly na prsech, zdálo se mi i, že je mám větší. Jinak mě bylo špatně už týden před odběrem od žaludku a čtyři dny před odběrem mě bolela pořád hlava 🙂 co ty, jakpak se daří??

verkuska
autor
9. pro 2013

@muddledgirl tak už je mám doma a taky čajíček se zázvorem 🙂

suzik161
9. pro 2013

@verkuska ahoj, zažívám to dlouhé čekání, je nekonečné. Jinak snad nic, po ránu mi nebylo moc valně o víkendu, pobolíval mě žaludek a měla jsem pocit nazvracení,ale nakonec jsem si jen říhla,jinak nic. Docela mě pálí žáha,ale to taky memusí být příznak, ať už je pondělí příští!!!
Jinak jsi na sobě nic nepoznala, kdy se ti potvrdilo těhotenství,až z krve?

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 těhotenství?No,tak mě asi po týdnu a něco začla smrdět uzená polívka,když jsem ji dělala, hovězí guláš,který jsem milovala a občas se mi tak divně motala hlava.....ale tak já jsem furt testila...takže to vypadalo,že jsem...

verkuska
autor
9. pro 2013

@suzik161 no já testovala doma a nic, potvrzeno až z krve a to jsem měla krásné HCG 570 🙂 byla jsem v šoku :D :D nádherný pocit. Teď jsem si ještě vzpomněla, že jsem opravdu hodně prděla a taky pořád odřihovala 😀 😀

suzik161
9. pro 2013

@verkuska jéééééééé,tak to přesně prožívám,to říhání je častější 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@verkuska to já vůbec, no já hcg195 a na testech pozitivní..zajimavý fakt... 😀

verkuska
autor
9. pro 2013

@suzik161 a kdypak máš jít na krev?? No držím moc palušky a teď jsem na tebe fest plivla, abys věděla, tak koukej ty těhu bacilky nachytat 😉

suzik161
9. pro 2013

@verkuska Mám čekat do pondělí, jestli mrcha přijde a když ne, tak si mám v pondělí zavolat a domluvit se...chtáááám 😀

verkuska
autor
9. pro 2013

@suzik161 a pondělí je 14 dní od transferu?? No a budeš testovat i doma?? Já z mojí zkušenosti bych si už test nikdy nekoupila.... i doktor říkal, že ty ženy, které měli testík pozitivní, pak byly zbytečně zklamané a naopak test negativní, šli se opít, brečely a on tam prcek byl :D jako můj případ, akorát teda já byla naprosto v klidu, jsem si pořád říkala, že tam prostě mimi je a basta ? 😎 😀 ale někomu zase testy ukázali správně no....

suzik161
9. pro 2013

@verkuska Jj, v pondělí je 14dní, testy doma mám, zkoušela jsem ho už, byl tam dušík, ale to mohl být ještě Pregnyl, ale rozhodla jsem se že testovat nebudu, abych nebyla zklamaná a říkám si, že může být zkreslený, tak si raději počkám na krev. Tento týden se mi sešel a mám hodně věcí ve škole a o víkendu bych chtěla zčít péct, tak snad to uteče. Jen mám furt takový hustý bílý výtok, tak běhám furt na záchod, bojím se aby to už nebyla mrška. Já si to říkám taky, prostě tam je a ukáže se to v pondělí, nebo spíš příští týden, protože ještě nevím, kdy přesně pojedu 😉

verkuska
autor
9. pro 2013

@suzik161 tak to jsi určo těhu, taky jsem měla hustý bílý výtok a teď to je ještě horší... bez intimek vůbec nemůžu být 😀 a ještě duch.... určo tam bobíšek je 😉 na záchod běhej jen čůrat :D mimochodem jsi mi připomněla, že jsem taky lítala na záchod na malou pořád .... já mám takové tušení, že menzes se totiž nedočkáš 😉

suzik161
9. pro 2013

@verkuska S tím výtokem nestraš, to je fakt hrůza, já intimky nemám moc ráda, ale máš pravdu je to řešení, jak se zase cítit v pohodě a taková "čistá". Běhám jen čůrat, snažím se nijak netlačit, nebo namáhat břicho 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 tak taky plivu bacilky... 😉

suzik161
9. pro 2013

@muddledgirl moc ti děkuji, za rady a za bacily, snad se mě chytnou 😀

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 pregnyl vydrží cca 10 dní v těle....Já měla ovitrelle v těle asi 9 dní...zjistila jsem to testováním... 😉

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 čiči kolikátý den po ET sis dělala testík..Já už 6. měla nepregnylového ducha.. 😉

suzik161
9. pro 2013

@muddledgirl četla jsem to někde, ale testovat nebudu, nechám se překvapit 😀 10. Den je to dnes, no uvidíme ať to dopande jak to dopadne, věřím že se to povede, ale když ne, tak příští rok určitě 😉

suzik161
9. pro 2013

@muddledgirl 6. Den jsem si ho dělala, ale bylo to takové zmatené, řekla jsem si že testovat nebudu a v sobotu jsem to nevydržela a testla, jenže to nebyla vůbec ranní moč, takže to mohlo být zkreslené, dnes jsem 7. Den po IUI

muddledgirl
9. pro 2013

@suzik161 No jo, ale Ty jsi po IUI...embryo se usazuje x dní....to je u Tebe fakt na testy asi ještě brzo..říká se 14-tý den po IUI...držím moc pěstičky... 😉