IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
9. led 2014

Holky, tak 19.12. jsme posílali žádost na pojišťovnu. Dneska jsem volala do Caru, zda už je to vyřízené a oni že ne, mám to dostat příští týden, tak jsem si zavolala do pojišťovny jak to vypadá, několikrát mě přepojovali, ale nakonec je to vyřízené, to byla rychlost 😀 takže příští týden pro injekce a jdeme do toho 😉

muddledgirl
9. led 2014

@zazy jsi hodná, já moc doufám...to víš to dlouhý čekání na testy,pak na výsledky, pak jestli ten prenascan tak to je dalších x týdnů...jsou to nervy....těhu si zatím moc neužívám...nejdřív se člověk bojí kvůli hematomu a teď kolotoč s vyšetřeními....věřím mu..ale strach tam je...Já vůbec neviděla Tvou zprávu,to je divný...To jo,to věřím,že je to dlouhý.... 😒

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska ahojky,tak co?Jak jsi na tom?Doufám,že líp než já...

muddledgirl
9. led 2014

@suzik161 supeeer...budem držet pěstičky... 😉

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl super, jsme v normě, mě zajímalo jen to, tak jsem se zase zapomněla zeptat, kolik mimčo měří 😀 a dokonce jsem mohla mít krásnou 3D fotečku, ale mimi se jak natruc otočilo zády, tak tu obyč jsem nechtěla, protože jdu 20. ke svému gyndaři, tak si nechám fotečku až od něho... ale vím co to pravděpodobně bude... hádej 🙂

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska holka? My asi čekáme kluka..tak to moc gratuluju k super výsledkům.... 😉

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl jj holka 😀 já to věděla .... no ale ještě to je nejisté, za tři týdnyto prý už může říct s jistotou... tak jsem zvědavá, jestli to tedy tak bude.... Ale udělalo mi to šílenou radost 🙂 chlap to hned poznal, jak jsem vyšla z ordinace podle mojich vyceněných zubů. Jsem snad měla ten úsměv i vzadu 😀

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska já zas budu ráda,když to bude kluk...ale je mi to jedno v podstatě,hlavně ať je zdravý a ať ho donosím v pořádku... 🙂

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl jj, to mě taky, ale stejně..... holku chci o něco víc více 🙂 ale přesně tak, hlavně ať je miminko zdraví a konečně ho chytnu do náruče 🙂

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska já vám tak závidím,že to máte bez stresů z dalších vyšetřeních....výsledky další krve budou tak v 18tt, pak když si nechám ten prenascan tak zas čekat další tři týdny...mně z toho fakt jebne......já radši trochu víc kluka...holky bejvaj ukňouraný jak sviňa...

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl no já s malou neměla sebemenší problém, spadla, otřepala se jako by nic a šla dál. Zuby?? Tak to fakt nevím, kdy jí narostly. Větry?? No přiznávám, jeden den ve třetím měsíci proplakala. Jinak jsem neměla opravdu ani jednu jedinou bezesnou noc. A doteď je moc šikovná 🙂 já to spíš vidím u těch kluků a hlavně nesnáším, jak se někteří drží pořád maminčiné sukně, to bych vraždila 😀

zazy
9. led 2014

Jééé já Vám závidím,že už asi víte co to bude,my jsme stydlíni.Ale malá se taky ukázala až v 5 měsíci.Ale co já si myslím,tak to bude kluk,no jsem zvědavá

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska vyjímka...no co já znám děti,tak první jsou rozmazlení....i když nechceš... 🙂 No,hlavně když budou zdraví...my už je nějak ukočírujem.... 😉

muddledgirl
9. led 2014

@zazy no,já jsem taky zvědavá,jestli se to potvrdí... 😀 A brzo se snad taky dozvíš.. 😉

muddledgirl
9. led 2014

@zazy
@verkuska Taky tak spinkáte jako já? Já přes den usnu na 2 hoďky klidně...pak mrtě v noci ještě... 😀

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl no já teď jak kdy, někdy spím, ale poslední dobou mám nějak moc elánu 🙂 Dneska jsem byla i na tom cvičení, bylo to super 🙂 takže odteď dvakrát týdně budu cvičit 🙂

verkuska
autor
9. led 2014

@muddledgirl já tu první ani ne, ale obávám se, že ta druhá bude total rozmazlená, teď když už vím, že bude poslední 😀

muddledgirl
9. led 2014

@verkuska 😀 😀 😀 já jsem nebyla..jako v tom,že miluju společnost, v tom jiná nikdy nebudu...proto tu aspoň furt vysedávám.... 😀 ale jinak jsem byla samostatná...až moc...ségru jsem poslouchat nechtěla...a taťka přicházel většinou večer... 😉

verkuska
autor
10. led 2014

tak jakpak se dnes holky cítíte??

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska 😉 budu klidná,až budu vědět,že je mimi zdravé...

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl tebe se od začátku s tím nedaří 😒 ale mysli na to, že to bude dobré, nic jiného si nepřipouštěj a raduj se z toho, že čekáš miminko 😉

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska 😉 hmm...já se snažim,ale mám trošku depky... 😒

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska já se raduju,ale věř,že nejde si to nepřipouštět,když má přes 14 dní čekat,až Ti vezmou další krev.... 😒 ale to víš,že mu říkám....když už to všechno zmáknul,že to zmákne taky.. 😒

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl jj přesně tak, buď tou největší oporou miminku, není možné, když už jsi tak daleko, aby to nedopadlo dobře.

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska 😉 taky moc doufám,seš hodná.... 😉

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl máš tam napsaný termín porodu dle UZ?? Já mám napsáno 14.7. asi je mimi trochu větší 🙂 mě tak štve, že jsem se nezeptala na to, kolik měří 😒 já jsem strašné trdlo 😀

muddledgirl
10. led 2014

@verkuska to ho máš větší..Já mám termín podle utz 15.7.Ty nemáš fotku z utz? Moje má CRL 6,7 cm/temeno-zadeček/, na fotce mám 7,5 cm....hrozně rostou prcci... 😀

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl jsem nechtěla, protože mi nešla udělat 3D 😒 malá se styděla a otočila se k nám zády. No a tu obyč jsem nechtěla, protože jdu 21 na UZ ke svému, tak si ji nechám vyfotit tam a taky doufám, že mi potvrdí, že to je holčička 🙂

verkuska
autor
10. led 2014

@muddledgirl fuj to je maras s tím dvojčetem