IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
18. led 2014

@akin tak to já se taky nehýbala...víc až od 14tt....ještě 23.12. mně doktor všechno zakazoval /předtím bylo krvácení a skoro měsíc v nemocnici/, i sex....už se neptám co můžu a co ne...ale nesexujem radši... 😒

muddledgirl
18. led 2014

@suzik161 když nic,zítra to červený vínko a horká vana...mně se teda ms špinění nikdy nerozjížděla...každá jsme jiná...ale když jsi měla sliznici 14 mm to už bys měla menstruovat...ne?

suzik161
19. led 2014

@akin Ahoj, tak to jsme na tom opravdu stejně, taky furt počítám a přemýšlím. Já jsem měla v prosinci biochemické těhotenství po IUI, teď jsme se rozhodli jít do IVF. Taky doufám, že po této MS již nedorazí. Děkuji za rady, dneska už dorazila, po tulení bylo jasné, že se rozjíždí 😉 Takže zítra první ijekce 😀 Budu ti držet palce, aby dneska dorazila.

suzik161
19. led 2014

@muddledgirl Už MS dorazila, takže je to super, zítra první injekce. 😉 Děkuji za rady

muddledgirl
19. led 2014

@suzik161 no vidíš,tak super...nemusíš na odsátí ...já tenkrát vůbec nechápala co se děje....protože jsem brala utroš..a na ultrazvuku nikdo nic neviděl....až v září se ukázala cysta...

suzik161
19. led 2014

@muddledgirl pěkně dlouho není nic vidět, jsem za to ráda, ale docela se bojím zítra té injekce. Rozhodla jsem se, že zítra ráno si dojedu k doktorce, aby mi tu první dala ona a já zjistila, že to nic není a nebolí to. Já mám velký strach z injekcí, takhle mi to přijde v pohodě. Za jak dlouho jsi šla na OPU, já ajk to mám rozplánovat hlavně v práci, chtěla bych ještě příští týden dětem rozdat vysvědčení

muddledgirl
19. led 2014

@suzik161 není se vůbec čeho bát......nic to není a nebolí...fakt...ale pro Tvůj klid doporučuju...Jo,Ty jsi učitelka...holka,každá to má jinak.....vůbec nevím,jaký budeš mít protokol....naposled jsem stimulovala od 11.10., OPU 21.10 a transfer 24.10...ale záleží,jak budeš reagovat také..... 😉 příští týden rozdáš určitě.....

suzik161
19. led 2014

@muddledgirl Mám krátký protokol, to bych mohla stihnout rozdat ho 30.1. 😉 Moc děkuji

muddledgirl
19. led 2014

@suzik161 od zítra začneš píchat,myslím,že to stihneš... 😉

akin
19. led 2014

@suzik161 tak vidíš- to jsem ráda 🙂 já pořád nic-špiním, bolej mně bradavky, chvílema ms bolesti jako že už a pořád nic- pročůrala jsem na testech už majllant a pořád jsou negativní. Jak se nervuju, tak ms schválně ne a ne 🙂
Jinak já na Puregon reaguju dobře- punkci jsem minule měla už 10. den cyklu, ale každej to má jinak. Taky záleží jaké máš dávky. Já měla první dva dny 250 a pak 225 jednotek myslím.
Injekce nebolí vůbec- ale sama si ji do sebe taky nebodnu- bude mi to píchat zase manžel. To pero je v pohodě. Minule jsem měla Fostimon a to byly klasický injekce s velkou tlustou jehlou do zadku-. taky píchal manžel, ale byla jsem z toho nervozní, protože ty se píchají do svalu a já nevěděla, jak poznat, kde už je sval...a taky byly víc bolestivé. Purehon je proti tomu procházka růžovým sadem 😉

suzik161
19. led 2014

@akin třeba nedorazí, některé holky měli positivní testy až díl. Já mám 300 a pak 250jednotek. Budu držet palce, aby ještě dorazila!!

anzet
20. led 2014

@suzik161 Také jsem strašpitel a injekcí se bojím jako čert kříže. Možná to bude už znít divně, že to tady každý opakuje, ale ty injekce vůbec nebolí. Taková malinká včelička to je. Píchneš si první a pak už se nebudeš ničeho bát. Také jsem to tak měla. 1. jsem si píchla sama, ale seděla jsem nad sebou asi 30 minut než jsem se ovážila 😉 Braní krve je proti tomu 1000x horší. Možná nám zítra dáš za pravdu. Drž se 😉 Vše bude v pořádku.

suzik161
20. led 2014

@anzet jsem strašpitel, nechala jsem si jí píchnout u doktorky, ale zítra to zvládnu sama. Vím to!! Děkuji za pomoc 😉

muddledgirl
20. led 2014

@suzik161 jde o to poprvý kočko... 😉

suzik161
20. led 2014

@muddledgirl Zítra to zvládnu sama 😉 už mám po dnešku pěknou modřinu, to budu vypadat pak. Co ty, jak se vám vede?

muddledgirl
20. led 2014

@suzik161 no já měla taky modřinky občas...na stranách to jde líp než blízko pupku... 😉 Teď jsme byli na procházce kouknout na lina do kuchyně a koupit vůně do elektriky....i vytřená lednice mi smrdí... 😒 😀

suzik161
20. led 2014

@muddledgirl teda ty to máš silný, myslíš že ti vůně pomůžou?

muddledgirl
20. led 2014

@suzik161 no tak co jinýho mám dělat... 😒

verkuska
autor
20. led 2014

jeee, já tu dlouho nebyla 🙂 já už nemám nevolnosti ani večer. huráááááááááááááááá ani nevím, kdy jsem si toho všimla. Jinak dnes jsem byla na kontrole a vše je v nejlepším pořádku 🙂 chtěla jsem si potvrdit tu moji holčičku, ale doktor mi říkal, že to takto brzy vidět by byl téměř zázrak, že až na další kontrole, která je až ke konci února...... tak to fakt nevydržím tohle 😒 a já už o víkendu koupila první věcičky, samozřejmě, že holčičí 😀 no jak toto dopadne 😀

@muddledgirl a jak ty, pořád zle??

@akin @suzik161 holky, tak snad vám to tentokrát taky vyjde. Držím palečky.

verkuska
autor
20. led 2014

@zazy no mě vykládej o tom spaní, už spím v podstatě celou noc od té doby, co jsem začla cvičit a plavat, ale ze soboty na neděli jsem se od půl třetí do půl šesté převalovala z boku na bok, nešťastná, že nemůžu už spát 😒 měli jsme se jít jak na potvoru fotit ven. paní fotografka si udělala čas a já měla obavy, že tam budu mít podkovy pod těma očima jako mraky.... ale pak jsem ještě na chvilinku usla a vzbudila se o půl 8.... nevím, asi to bylo úplňkem, to mám vždycky to spaní rozházené....jinak mě už nevolnosti přešly úplně, jsem ráda 🙂

lucikk1
20. led 2014

ahojky všechny, takpo 3 neúspěšném IUI už stimuluji na IVF.Dnes jsem začala, ve čt jedu do CAR. doufám, že to vyjde. podařilo ase vám to někomu hned při prvním IVF? Leželi jste celých 14 dní po transferu? Děkuji za Vaše zkušenosti

akin
20. led 2014

@verkuska díky- taky bych si přála, aby to už bylo úspěšné- už je těch 6 let čekáné dlouhých 😒
@suzik161 tak dneska konečně 1. den , zítra první včelička- těším se, že už se konečně něco děje. Věděla jsem, že nejsem těhu-minule jsem měla ducha už asi 7 dní po transferu, to bych tam nyní po vynechání ms už měla kolejnice jako blázen...ale nedalo mi to netestnout-známe to asi všechny 😝

Hezký večer všem 😉

muddledgirl
20. led 2014

@verkuska jde to kočko,jak kdy....teď mám průser,že se mi udělal váček na za zubama...takže hned ráno volám doktorovi...a snad mě vezme...začíná mě od toho bolet v krku a napuchat mi dáseň... 😒 už jsem to jednou zažila a antibiotika mi tenkrát vůbec nezabírali..tak se budu modlit,ať mi ty pro těhotný zaberou...

muddledgirl
20. led 2014

@lucikk1 ahoj kočinko..nepodařilo se hned na poprvé....ale doporučuji ležet úplně pak tři dny a pak se normálně už pohybovat po bytě....pár dní na to už jsem chodila i na krátké procházky....to bylo naposled....předtím jsem vždy ležela a výsledek žádný... 😒 Moc, moc, budem držet pěstičky,ať to klapne...hlavně to chce být v klidu...takže nemít kolem sebe žádné vysírky... 😀

muddledgirl
20. led 2014

@akin 6 let ? A co jste vše podstoupily?

lucikk1
20. led 2014

@muddledgirl děkuji za odpověď. Budu doma a pustím si jsem jenom pozitivně smýšlející lidičky 😀 Jetšě by mě zajímalo, zda po každém transferu KET je opět neschopenka a 14 dní doma? Jak často to lze takto opakovat, samozřejmě když jsou vajíčka? Jde jít na IVf a další měsíc už na KET? Stimulace je stejná jako na IVf akorát jsou to mrazáčkové? 🙂 A co cena při KETU? podobné doplatky jako při IVF?

muddledgirl
20. led 2014

@lucikk1 😉 😉 😉 přesně tak....tak normálně se neschopenka dává...ale i tak se můžeš vzít dovču.....Jsou i taková děvčátka,že po třech dnesch jdou do práce...to já bych neriskovala...ale každého věc.....Ano,lze jít hned po neúspěšném IVF na KET.......Kampak doojíždíš?..Já znám přibližné ceny ze Sanusu,z jiných CAR ne..Stimuluješ na IVF injekceme a při KET se musíš včas domluvit...aby jsi měla o.k.sliznici....před KET....poku Ti sama nenaroste nasazuje se většinou od 2. dne estrofem.....toď vše při KET...pak se píchne myslím jen Pregnyl ...ale to Ti vše řeknou...hlavně se na vše ptát a klidně mít s sebou papírek.... 😉 😉 😉 Při KET platíš jen transfer ,já ccca 3500.

muddledgirl
20. led 2014

@lucikk1 od 2.dne menstruace

lucikk1
20. led 2014

@muddledgirl jezdim do sanusu pardubice.nikdo mi nerikal ze po ivf mohu jit hned na ket.jenom me zajimali casove prodlevy mezi pokusy.taky kdyby se me ptali v praci jak to se mnou bude🙂

lucikk1
20. led 2014

@muddledgirl je treba lepsi jit po ivf v dalsim mesici na ket?je vetsi uspesnost?