IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
21. led 2014

@suzik161 néé,už je to mnohem lepší....tam je zas mlíko...já to doteď zvládala.... 😒 😒 😒

zazy
21. led 2014

Ahojky děvčata
@mudldleegir:i já na tebe s mimískem budu v pátek moc moc myslet,určitě vše je jak má být,přeci jsme taková těhu trojka,parta hic 🙂.No já už se taky těším,jak se budeme uzavírat sázky,která z nás půjde dřív rodit.Já se moc těším až toho prdolku ucítím,už mě přišlo,že cítím takové to kručení nebo jak bych to písla.Ty kontroly jsou ted dlouhavý.Jo jinak já taky válčím stěma zubama,vůbec se nemůžu dotknout dásní,hned mi krvácí,jdu na preventivku v únoru,to se zase doktor zhrozí,tak čistím mezizub.kartáčkem a kloktám listerin,malinko se to zlepšuje.Ale já toto měla i u malé
Jinak jsem ráda,že tu budou další čekatelky a budou nás následovat v klubu těhulek.
:

lucikk1
21. led 2014

@verkuska moc dekuji za podporu.porad si rikam ze budu silna a v pohode ale nejak to nejde.vsude jsou miminka a nam to porad nejde.obdivuji vsechny co mate trpelivost a jste silne

verkuska
autor
21. led 2014

@lucikk1 zase tak silná nejsem, my už to vzdali, ale nakonec nám schválili další pokus, tak jsme si říkali, že naposledy tam zajdem, ono je fakt rozdíl místo 80 000,- zaplatit v uvozovkách JENOM 25 000,- no a ono to vyšlo 🙂

lucikk1
21. led 2014

@verkuska a muzu se zeptat zda se vam podarilo tedy z ivf? Kolikateho?a od prvniho ivf jsi byla celou dobu doma na neschopence i po dobu tech Ketu?

verkuska
autor
21. led 2014

první IVF před 11 lety a mám krásnou skoro puberťačku doma. Minulý rok jsme se snažili znova a 2 x IVF a 6 x KET neúspěšné. Teď 4. IVF a konečně zase úspěch 🙂 Byla jsem na nemocenské u IVF už od stimulace, při KET od transferu

muddledgirl
21. led 2014

@zazy mně se kolikrát neukazuje,že mi píšete v upozorněních ...ch jo... 😒

@zazy jsi hodná kočko...moc děkuju.....to jo...parta hic....se počůrám.... 😉 já zas těch kontrol mám dost,až moc....v pátek do Sanusu a 5.2. zas k mý gyndařce... 😉 Utrácela jsem teď, koupila jsem si kalhoty těhu černý /konečně v něčem nevypadám jak v pytli/ a krásný těhu tričko....a zimní botky...peněz teda letělo...ale mám obrovskou radost...a koukali jsme u nás na dvojkombinace a od 4000 vejš...a asi to nebudem hrotit a koupíme kočárek u nás v obchodě...

muddledgirl
21. led 2014

@lucikk1 každá má občas velký depky,ale koník mi moc pomohl a nejdřív holky z car sanus...fakt...všechny říkaly,že to klapne...dali jsme si pak pauzu půl roku a klaplo.....je dobrý se občas pořádně vybrečet...ale Ty už budeš stimulovat,ne????To je to nej...se těšit na tyhle věci... 😉

muddledgirl
22. led 2014

Tak co holčičky,jak je?

zazy
22. led 2014

@muddledgirl:an mě se to neukazuje v upozorněních,ukazovalo mi to a ted nic

muddledgirl
22. led 2014

@zazy divný,viď????Nechápu...asi by jsme to měly někam nahlásit...halloooooooo,čtěte... 😉

verkuska
autor
22. led 2014

@zazy ahojky, no já cítím něco už asi tak dva týdny, ale to je asi plodovka, jak tam sebou mimi háže... no já naštěstí s těma zubama takový problém nemám, jako teče krev u čištění zubů, ale zase nic tak hrozného..... teď používám parodontax, listerin ojakživa a dentální niť.... no uvidíme, jak to bude pokračovat. No jinak já si myslím, že nejdříve to budeš mít ty za sebou, jsi o kousek před náma 🙂

verkuska
autor
22. led 2014

@lucikk1 promiň, zapomněla jsem kliknout na odpověď, když jsem ti odepisovala na to IVF, máš to výše 🙂

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl já si taky dnes koupila první těhu kalhoty, ale už po jedné paní, jsou super a jako nové, ale cenový rozdíl opravdu značný 🙂 mám z toho taky šílenou radost, protože za 100,- super jako nové kalhoty bych jen těžko koupila 🙂 zlatý Třinecký bazárek 🙂

verkuska
autor
22. led 2014

@zazy který že to vlastně už máš?? 🙂

zazy
22. led 2014

@verkuska:ted nevím,na co se ptáš?

verkuska
autor
22. led 2014

@zazy který týden 😀

zazy
22. led 2014

@verkuska no 16+3,utíká to teda pěkně

zazy
22. led 2014

holky jste někerá z j.moravy?Že by jsme taky pak někdy mohli udělat srazík

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska úžasný.. ta cena za kalhoty..co chůvičky a monitory dechu pořizujete?

muddledgirl
22. led 2014

@zazy já mám přítele z Frenštátu,v únoru tam asi pojedem 😉 To už je ale Valašsko..

zazy
22. led 2014

A co holky Brno,nebylo by to pro Vás z ruky?

lucikk1
22. led 2014

@muddledgirl uz stimuluji

muddledgirl
22. led 2014

@zazy pro mně jo...já jsem z Podkrkonoší... 😀

muddledgirl
22. led 2014

@lucikk1 tak držíme pěstičky

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no a už mám doma druhé za 150,- ale ty jako fakt jak nové..... a jsou božííí 😀 monitor dechu budeme mít od přítelova sestry, máme výhodu, že má ročního kloučka 🙂 chůvička v našem 2+1 opravdu není třeba 😀

verkuska
autor
22. led 2014

@zazy pro mě taky, já jsem z Třince 🙂 každá z jiného koutku 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska tak my máme taky dva plus jedna....ale na dovču to může být dobrý nebo tak dýl..no uvidíme...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska to nevím,jak se jednou sejdem...ale tak můžem udělat někdy víkend s dětma...někde uprostřed... 😀 😀 😀

suzik161
22. led 2014

Zítra první UTZ, tak jsem na to zvědavá 😉 v čem spočívá předoperační vyšetření, prosím 😒