IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
25. dub 2014

@muddledgirl Jj, krátký s antagonisty, na UTZ jdu v pondělí, ale ráno když si píchnu injekci, tak je to v pohodě, odpoledne vaječníky docela cítím. Teď moc ne, protože jsem si udělala doma velký povelikonoční úklid, takže jsem se trochu rozhýbala a teď už chci jen odpočívat a připravovat se 😀 Jsem ráda, že vás mám 😀

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 tak to máš jako já vždy...kolik pícháš? Já naposled píchala dost...asi 100 ráno a 200 večer...a pak se mi to myslím zvedlo na 200 a 200...ale nejsem si už jistá..už je to docela dlouho...no píchala jsem si od 11.10. a 21.10. bylo OPU 😀 Správně děláš..já ležela furt tak tři dny..ale jak jsem měla hodně vajíček,tak břicho fakt asi týden hodně bolelo ...ale ťapala jsem pak furt aspoň po bytě a chodila i na krátký procházky....určitě myslím je dobrý tak od toho 4.dne trochu tu dělohu prokrvovat... 😉 My jsme taky rády,že Tě máme...já chodím asi do tří diskusí...takžě někdy fakt sedim dlouho u pc....teď už mě děsně berou záda za poslední týden...

suzik161
25. dub 2014

@muddledgirl První den jsem píchala 300 a teď 2 dny mám 250 a budu pokračovat po 200. Já jsem zatím 4.DC, ale pak už to jde rychle. Takže jsem si udělala velký úklid a pak ještě před ET trošku, ale pak to budou jen prochajdy apod.

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 správně kočko...a to čekání si zpříjemni..já se furt cpala čokoškama...a tak...a čučela na filmečky....

suzik161
25. dub 2014

@muddledgirl Já koukám na tv taky, ale jídlo mi teď nějak nejede, natož sladké. Aspoň jednu výhodu to má, nemám moc hlad a chuť k jídlu. No, vlastně mám hodně vybíravé chutě, zrovna na co mám chuť doma nemáme 😀

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 hi..my nemáme doma skoro nic...sýr, marmeládu, máslo,chléb, vajíčka, pažitku....těstoviny..výběr jako blázen...ale furt lepší..než kdybych tu měla tisíc sladkostí..tak to buď ráda,že Tě nehoní mlsná..já vždycky od OPU jedla sladkosti... 😀

suzik161
27. dub 2014

Ahpj holky, tak zítra první UTZ, ale už teď se cítím jak balón, jen zvlétnout 😀 ještě že jdu tento týden do práce jen úterý a středa. Doufám, že tentokrát z toho něco bude, nějak si to nepřipouštím, užívám si krásné počasí 😉 jak jste na tom vy?

suzik161
27. dub 2014
muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 ahoj kočí...já měla dneska trošku depku,ale vyspala jsem se z toho....dost omezuju sladký a jím z vitaminu jen hořčík...nějak jsem líná děsně dnes.....Jo,to já byla taky.....ale vic snad po OPU teda....Přítel má zkoušku...tak já poslouchám očko a těšim se až přijde....a dáme tak po sedmý véču..už mám docela hlad.. 😀 😀 😀

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl depky nech za sebou, je krásně, ty máš před porodem . Užívej si to!! Už se ti to krátí, tak budeš unavenější. Já sladký nejím, doufám, že až to přijde, že mě to nehcytne a nebudu ho jíst furt. 😀 já jsem si véču už dala, jen lehkou, abych zase nedostala vynadáno, že jsem jedla něco těžkého 😉

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 no...dostala jsem depku...že zas skoro kilo nahoře,když se teď dost hlídám víš??? Jenže holt teď budem růst nejvíc no... 😉 😉 😉 Já nevim..já jsem naopak mrtě věcí přestala jíst....mlíko mě dělalo zle i v rejžáku, pudinku,jogurtech..:Teď už jogurty zvládny...jím ty babiččiny...z Lidlu..v tom nejsou žádný srágory....pudink kromě kokosového už taky.....no a jinak guláš ani náhodou...dříve totál oblíbené jídlo....no a celkově uzeniny, párky,paštiku skoro vůbec nejim ...v těhu mě bylo po tom děsně zle...a teď si dám třeba párek jednou za tři měsíce....a asi s tím seknu úplně...protože mi to nijak nechybí..a jsem ráda...jinak,že bych si oblíbila něco,co jsem dřív nejedla..to se mi nestalo.. 😀

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 jo....dlouho jsem nejedla máslo, sýry, taveňáky, pomazánkový..pomazánkový máslo taky nemusim od těhu a taveňák jen na topince..jinak na něj chuť nemám..ale na něm taky není nic zdravýho..: 😀 😀 😀

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl teď ti to půjde nahoru samo, i když nebudeš nic jíst, prcek musí přibrat. Kamarádka to taky tak dělala a dopracovala se, že musí být teď jen doma a ležet, má 3týdny do porodu a prcek má jen 2kg, tak snad to bude v pohodě. Takže váha není zas tak důležitá, pak to s kočárkem vyběháš, určo!!

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 no,můj by měl mít 1990g.....už......takže na jednu stranu se nedivím..že mi to začíná lítat samo no...

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl buď ráda!! Taky bych chtěla přibírat, ale já se dočkám, prostě se to jednou povede

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 bude to asi obřík..mám ještě 81 dní do porodu..Já vím kočičko..moc Ti držíme pěstičky a já věřím,že to tentokrát vyjde kočko.. 😉 😉 😉 Už se těším na pozitivní testíky..

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl to letí, to je hrůza, byla jsem s vámi na začátku a teď už se pomalu chýlíte k porodu, fakt mazec

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 letí...já jsem takhle chodila do Sanusovek....a holky říkaly..neboj ..za chvíli budeš mít // a a byly tam..Přišlo mi to sice hrozně dlouhé....ale stálo to za to.....Bylo by fajn,kdybys měla mražáčky,viď?

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl já s tím takový problém nemám, ani bych mrazáčky nepotřebovala, kdybych měla toho správného bojovníčka. Nejhorší je to v práci, jsem odhodlaná pro prcka udělat cokoli.

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 jasný.....Jak to myslíš..co je nejhorší v práci,kočko???Posílám conejvíc těhu bacilů... 😀

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl v práci to moc nechápou, že musím furt jezdit na kontroly a hlavně dopoledne. Jak jsem učitelka, tak si mysleli, že to asi nechám na prázdniny, ale to mi řekli v Caru, že moc nedělají, že by se na mě vystřídali všichni a nikdo by mic nevěděl. Musí to zvládnou sami

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 tak já jsem to řekla..no...protože..já dělala na směny a dva měsíce jsem chodila ke své gyndařce na sledování ovulace........ a hlavně..furt se všichni ptali co miminko..tak jsem šla s pravdou ven....a vždy to věděli dopředu...že se to bude dít..takže byl klid....I když pak paní co byla záskok,tak dost prudila...že jestli už přijdu do práce a tak....a přitom řikala,že za mně bude dělat klidně rok.....Koči...miminko je přednější..fakt..

suzik161
27. dub 2014

@muddledgirl já to tak beru, ve škole to taky ví, kolegyně se vyděsila, když jsem ji řekla, že na to jdu znova, že za mě bude zase muset suplovat. Ale to se nedá nic dělat, oni za to zase dostanou peníze navíc 😉 proto jsem ráda, že jdu jen ty dva dny do práce a pak je tam ten svátek a v pátek máme ředitelské volno, počítám že příští týden by byla OPU. Musí si poradit, mimčo je důležitější. Jsem moc ráda, že vás tu mám!!!

muddledgirl
27. dub 2014

@suzik161 ...musí si poradit no....za mně vzali náhradu..protože já jsem předem hlásila,že budu doma určitě nejmíň tři měsíce... 😀 😀 😀 A ta náhrada už je fuč..no....My jsme taky rádi....chtělo by se to někdy sejít...až budeme mít všechny třeba miminka... 😉 😉 😉

suzik161
28. dub 2014

@verkuska Ahoj, jsem z UTZ doma, mám na každém vaječníku asi 5 folikulů, zatím jsou malé, 9mm. Sliznice je prý pěkná, taky 9mm. Zase jsem se dnes pobavila 😀 levý vaječník mám posunutý nahoru, tak mu vždy dá fušku ho najít. Tlačil mi rukou na břicho aby ho našel, druhou rukou držel ten UTZ. Prý, zmáčkněte ten zelený čudlík. Já na něj zase, tenhle? jo ten, tak jsem ho zmáčkla a on se na mě podíval a říkal, vám to jde, můžete to dělat taky. Já: Mačkat čudlíky mi jdou. Je to vždycky sranda. Vždy když začne hledat ten levý vaječník, tak se směje, protože ví, že to bude zase sranda, ho najít. 😀

@muddledgirl Dneska jsem to byla říct ve škole, že ve středu jedu na další UTZ a od pondělí budu na neschopence, tak 3-4 týdny. Tak si za mě najdou záskok, minule toho bylo na ně dost, takže teď tam bude záskok. Aspoň že tak

muddledgirl
28. dub 2014

@suzik161 😀 😀 😀 super....a tak jak dlouho ještě asi budeš píchat..??? Ty jo..tak já jsem to říkala hodně v předstihu... 😀

suzik161
28. dub 2014

@muddledgirl doktor říkal, že je to hodně velký odhad, ale OPU vypadá na příští pondělí 😀

muddledgirl
28. dub 2014

@suzik161 jasný...no jo ..musí ještě dorůst.....Zvednul Ti dávky nebo ne??? Ty jo..prej má být ošklivo začátkem května.. ☹ ☹ ☹

suzik161
28. dub 2014

@muddledgirl Nechal mi je, mám 200jednotek. Nech toho, musí být hezky!! I když když jsem jela z Caru, tak meteoroložka říkala, že někde bude o víkendu chumelit, nesmí!!

muddledgirl
28. dub 2014

@suzik161 tak ono lepší.....nehrozí pak hyperstilmulák...u mně viděl tak 15 na každým asi po 3 dnech...a nakonec 42 vajuch..uff..No..to se týká spíš hor asi...nebo tady u nás v Podkrkonoší..já už se nevejdu do žádný bundy a kupovat už nebudu..koupila jsem jednu teplou mikinu místo toho.. 😀 😀 😀