IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl mamatest je dobrej

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Názory se různí,ale pro mě je zatím hlavní,že každé dva dny sílí... 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl tak to je jasnyyy,drz se🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula 😉

verkuska
autor
5. lis 2013

jsem měla holky brutální křeče v břiše, ale už to přešlo naštěstí....

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska No já měla poprvý hrozný křeče ráno před transferem a pak dva dny na to....Ale od tý doby dobrý, je pár dní bolest jako při menstruaci... 😉

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl no já doted úplně v klidu.... snad to bude dobré 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Bude a doufám, že hlasíme 8.11. hcg, jasný?

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Tak jsme byla také na procházce, koupila jsem si kalhoty jen za 300 v Samu, vonnou svíčku a konečně pořádné zrcátko,abych se měla u čeho malovat......Člověk si musí udělat radost... 😉

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl jasný 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska 😉

vanushka
5. lis 2013

@verkuska uz som tu, nasla som temu 🙂

vanushka
5. lis 2013

@verkuska ja v januari 2014 idem na 4 .IVF - ICSI ☹ teraz odpocivam, v decembri zacnem sa pomaly pripravovat ....

verkuska
autor
5. lis 2013

@vanushka no není možné už fakt, aby se na nás štěstíčko neusmálo 🙂 bereš mamavit nebo tak něco??

verkuska
autor
5. lis 2013

berete někdo holky nějaké podpůrné vitamíny jako mamavit?? Jaký máte na to názor??

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Já přes dva roky listovku akorát a brala jsem Nosifol,ale to je dobré spíš před IVF a pro ty co mají polycystické vaječníky......v Car doporučují chytré miminko a jsou na to docela dobré recenze...Ale osobní zkušenost s ničím nemám 😉

muddledgirl
5. lis 2013

Také jsou docela chválené kapičky Naděje od paní Podhorné, když jí napíšeš, co jsi podstoupila a jaké máš problémy, tak ona Ti přímo sestaví kůru, je to vše přírodní,ale myslim, že v těhu se to brát nemá...mě sestavila kůru asi ze sedmi lahviček.....na polycystické vaječníky, štítku....Za zkoušku nic nedáš....Ty jsi psala, že jsi zkoušela akupunkturu? 😉

chrisula
5. lis 2013

@verkuska ja uzivam nosifol a take chytre miminko...zda mi to ale pomuze vi jen buh.................

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl @chrisula tak o tom chytrém miminku slyším poprvé... no já beru už dva měsíce ten mamavit, tak uvidím no....

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Jo, jo, Nosifol je fajn...Ty máš taky polycystické vaječníky? Já jsem ho pila do stimulace....A to byla snůška,ale nevím či to tím bylo ovlivněno...my s pcos máme více vajíček, protože máme hodně folikulů na vaječníkách normálně... 😉

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl akupunkturu jsem nezkoušela......

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Já myslim, že žádný vitamíny neuškoděj....Já teda taky přemýšlela o tom něco brát...Ale nevím,jestli můžu ty věci,kde je jód, když se léčím se štítnou...Nevíš jak to je?

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl tak to fakt netuším vůbec....

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Aha, já jsem trdlo, já chodím do tolika diskuzí, že už ani nevím,komu jsem to psala... 😲 No, já mám sestřenku a ta čekala asi 7 let, než porodila....vím, že měla taky x krát ivf, pak zkusila čínskou medicínu a ono to vyšlo přirozeně, bylo jí asi 40...

verkuska
autor
5. lis 2013

tak jsem si přečetla o tom chytrém miminku, tak to je v podstatě to stejné jak ten mamavit 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Aha, tak to já zase nevím,tak jsem o něco chytřejší... 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl ja ho piji i kdyz stimuluji,prej muzu.ja vzdy otehotnela,ale pokazde pak potratila hned treba v 6 tydnu,potom 3 krat mimodelozni...tak ze uz nemam vejcovody,proto ivf,ale zda pak nepotratim stejne ,to jsem moooc zvedava.jeste ,ze mam uz 1 dceru dvanactiletou. 🙂

chrisula
5. lis 2013

@verkuska to mas to same...

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Ahojky, ježíš, to mě moc mrzí.....Já právě nevěděla, jestli ho můžu pít při stimulce....Tak teď už to musí dopadnout......No, já myslím, že by dostaneš vysoké dávky utrogestanu a bude to dobré..... 😉 A máš genetiku a imuno....Já jsem si o něj řekla po třech neúspěšných transferech,ale prý ho někde dělají ještě před ivf...

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl imunologii nemam jen genetiku