IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

vanushka
6. lis 2013

@zazy gratulujem 🙂 nech vsetko dobre dopadne !

pomukli
6. lis 2013

@verkuska ...Ahojky,přesně vím,jak se cítíš....já jsem byla na ET 22.10.,taky jsem se šetřila a větrala na čerstvém vzduchu,pak jsem si hned 10 den dělala test,bohužel byl negativní a mě to hodně rozhodilo,ale všichni mě utěšovali,že je brzy...No a teď v pondělí jsem byla na odběrech,celej den jak na trní,protože jsem měla volat až v odpol.hodinách.No a pak ten telefonát,kterej mě položil....bohužel to máte negativní ☹ .
Nevím,kde se stala chyba,ale každopádně se z toho oklepávám a netrpělivě čekám na další návštěvu a konzultaci s paní doktorkou!....Bylo to moje první IVF,takže se utěšuju tím,že bych musela bejt velkej klikař,aby to napoprvy vyšlo...ale tobě přeju VŠECHNO NEJ...a hodně sil a pozitivního myšlení 😉

verkuska
autor
6. lis 2013

@vanushka jj, už aby to bylo ....

verkuska
autor
6. lis 2013

@pomukli to je mi líto, moje ivf je to bohužel už po čtvrté, první před 11 lety. z něhož mám naštěstí dceru. Minulý rok jsme zase začli zkoušet a bum, nic.... pořád věřím, že tam to miminko mám 🙂do pátku se nebudupřece stresovat

vanushka
6. lis 2013

@verkuska nestresuj sa, ani nepomysli na to 🙂 bude vsetko v poriadku

chrisula
6. lis 2013

@verkuska v patek mi dej vedet

chrisula
6. lis 2013

@muddledgirl jn i v telce🙂

verkuska
autor
6. lis 2013

@chrisula určitě napíšu...

pomukli
6. lis 2013

@verkuska ...To určitě neeee...žádný stresíky 😉 ...No já mimčo ještě nemám a nemúžu se už dočkat,všechno se tak vleče a když už má člověk pocit,že je od toho jen krůček,přijde velké zklamání ☹ ....ale jak se tu píše...nic nevzdávám a pořád doufám 😉 ....přeju moc štěstíčka

verkuska
autor
6. lis 2013

@pomukli děkuji moc, fakt to štěstíčko potřebuju 🙂

chrisula
6. lis 2013

@verkuska držiim ti moc...ja jdu v sobotu na ultrazvuk,kolik mam folikuluu,tak snad nejake budou vajica

verkuska
autor
6. lis 2013

@chrisula určitě budou 😉 a díky

muddledgirl
6. lis 2013

@zazy kočko supeeer, moc gratuluju 😉

verkuska
autor
6. lis 2013

@zazy to je úžasná správička, ať se miminku v bříšku daří 🙂

vanushka
7. lis 2013

@chrisula drzim palce, si v stimulacii ?

chrisula
7. lis 2013

@vanushka jj jsem,v sobotu ultrazvuk... 😉

verkuska
autor
7. lis 2013

tak už se to blíží.... zítra se rozhodne. Mě už třetí den pobolívá hlava, to mám z toho přemýšlení pořád 😀

vanushka
7. lis 2013

@chrisula super !!!! v akom CAR ?

chrisula
7. lis 2013

ostrava polanka fermited

verkuska
autor
7. lis 2013

@muddledgirl ty jo, dneska to je fakt nejhorší, se nemůžu dočkat zítřka, co ty?? 🙂

muddledgirl
7. lis 2013

@verkuska Jo,jo já taky ne, tak budem na sebe myslet!!! 😉

muddledgirl
7. lis 2013

Tak jak se máte kočky?

suzik161
7. lis 2013

@muddledgirl Tak ti budu držet palečky!! Já mám dneska nějaký splín a nechce se mi bojovat. Doufám, že to zítra přejde. Bude to dobrý, neboj! 😉

verkuska
autor
7. lis 2013

@muddledgirl nedočkavě, bojím bojím, podbřišek pořád bolí.... :/ jsem zvědavá na zítřek, ale naděje už fakt moc nedávám.....přesto pořád trochu naděje je.

muddledgirl
7. lis 2013

@verkuska Budu držet pěstičky....test sis dělala dnes?

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 Ahoj kočí.....Pročpak?Neměj depku....Ty jsi byla dnes poprvé v centru?

suzik161
7. lis 2013

@muddledgirl nebyla jsem,přeobjednali mě na pondělí.p.doktor měl nějakou stáž. Spíš jsou to rodinné problémy a mám nějakou depku,kamarádce se včera narodil klouček, a mě to nějak rozhodilo. Je to na dlouhé povídáni,nějak jsem si nesedla se švagrovou a tchýní a tchánem.teď nevím jak to říci maželovi,že tam fakt nechci jet o víkendu

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 tak držím v pondělí pěsti....No, já říkám vše narovinu i takový nepříjemný věci,je to nejjednoduššíl....Není to Tvá povinnost... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 Přítel má rodiče skoro 400 kilometrů takže když tam jedem,tak třeba na pět dnů...jeho máti je hodná...ale neskutečně užvaněná....a často si nevidí do pusy a hrozně mění názory a snaží se mě vychovávat,ale to má smůlu,já se nedám....naštěstí je v bezpečné vzdálenosti....

suzik161
7. lis 2013

@muddledgirl manžele rodiče bydlí asi 8 km daleko a nějak mě nepřijali, neustále se mi vyhýbají, jezdí okolo našeho baráčku a máma ani nezatroubí,kdŽ jede okolo, když jsem venku. Neustále mě pomlouvají, jednou si to neuvědomili a já je slyšela. Když k nim přijedeme na návštěvu, tak mě posadí k televizi, tu mi pustí,abych se mohla koukat a jdou pryč. To mohu sedět doma. Švagrová mi před svatbou řekla,že já budu mít svatbu a ona dítě,dneska je ve 4.měsíci a neustále mi to dává najevo. Když tam přijedeme tak furt odfukuje,jako by to na ni mělo přijít za chvíli, hlavně si ji všimnout. Nechci tam jet, musím to nějak udělat