IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
12. lis 2013

@verkuska dej mi taky zitra vedet,jak jsi dopadla..nezapomen 🙂

chrisula
12. lis 2013

@verkuska diky za pozityvni myslenii 😉 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

holky pro mě největší trest je, že miluju horory a teď se na ně nedívám, protože se samozřejmě u toho bojím a hodně se lekám, tak mám strach, že by to nebylo dobré pro mimi :/ ale zase tomu, že něco ve mě vzniká a roste, se nevyrovná absolutně ničemu 🙂

chrisula
12. lis 2013

@verkuska no radsi koukej na komedie,nebo sladaky...

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula no to právě dělám, u komedií se řehtám jak kobyla a u slaďáků zase brečím k nezastavení :D :D fakt síla.....

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula já zítra nemám jak dopadnout, jedu až 18 na ultrazvuk 🙂

chrisula
12. lis 2013

@verkuska to jsou ty tehotenske hormony🙂v kolik jdes rano na gyndu

verkuska
autor
12. lis 2013

@chrisula já zítra nikam nejdu :D viz. výše

chrisula
12. lis 2013

@verkuska ahaa 🙂🙂mam v tom zmatek hahahahaha promiiin

muddledgirl
12. lis 2013

@chrisula děs běs...
😉

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Já tomu furt taky nemůžu věřit,ale jsem hrozně štastná,.....ale už se fakt nemůžu dočkat na 28.11. 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@chrisula Každá jsme jiná...na to nekoukej...já zas četla, že tisíc lidí má vyšší hcg a seru na to,prostě tam srdíško bude a hotovo... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Já mám taky ráda horory...ale taky ted na ně nekoukám 😀

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl to si piš, že bude 🙂 taky se nemůžu dočkat....a stím hcg je to jedno, protože někomu to miminko roste rychleji a někomu zase pomaleji a od toho všeho se odvíjí to hcg, takže je úplně jedno, jestli je vysoké nebo nízké, důležité je, že zkrátka je 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No,já se hrozně vyděsila, jak jsi mi psala,protože já měla17 dní po et 195....ale pak jsem si říkala, že snad kdyby to nebylo o.k.,...tak že mi třeba ještě jindy naberou krev..nebo tak...

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Ale podle tabulek v normě...tak snad je vše o.k....Začínám být pěkný plašan.. 😲

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no a vem si, v jakém šoku jsem byla já, když ty si měla 195 a bylo ti to vidět už tak brzy na těch testech a já když mi řekli, že to tam je, a pak že mám krásně vysoké hcg 570 a divili se, že mi to ty testy neukázaly?? Jsem fakt nechápala, už bych si nikdy testy doma sama nedělala.... ale fakt to bylo takové překvapení, daleko větší, než kdybych to už věděla. Ale opravdu infarktový stav, se z toho šoku nemůžu vzpamatovat :D :D

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl jo to je v normě, není kde spěchat, na to má miminko celých 9 měsíců 🙂

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl třeba tam fakt budu mít ty dvojčátka.... no to by byl druhý šok :D :D po tolika nezdarech tolik štěstí najednou, nevím, jestli bych to unesla 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No,já to taky furt nechápu, že ti to testy vůbec neukázaly....ty mamatesty ukazují dýl než třeba doktor max,ale to mě řekly až holky v jiné diskusi a byla to pravda.... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No, jo nemá kam spěchat, jestli bude po příteli, tak to potom chápu... 😀 😀 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska Já Ti nevim...já mám pocit, že budou dvě... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl :D :D tak na to jsem spoléhala celou dobu, že bude po něm, když mi to ten test neukázal....

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl neblázni, mě to mluví i známí, sakra tak teď ani spát nebudu samou nedočkavostí :D nejlépe jedna holčička a jeden chlapeček :D protože já chci ještě jednu holku a chlap kluka.... 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska 😀 se počůrám....fakt....Já jsem živel....tak uvidíme...jestli to bude číslo nebo malý flegmoušek....

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska 😀 😀 😀 No páreček, to by bylo něco......to by bylo super, tak si to přej... 😎

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl my by jsme se ani do auta nevlezli, máme jen čtyřmístné :D :D já už i na takové blbosti myslím :D

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska No.jo se pak musí prodat a koupit nové...My auto nemáme a ani nechcem... 😉

verkuska
autor
12. lis 2013

@muddledgirl no my jsme teď koupili, jelikož jdeme stavět a tam by jsme se bez auta neobešli 🙂 no já jsem fakt jak na trní.... ale tak jasně, že by se koupilo větší 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@verkuska 😀 😀 😀 😀 Miminka jsou kráný dar, uvidíš....nějak se s tím poperete...já bych brala kdyby tam byly 2 z jednoho vajíčka...to by byla prdel...ale to by hcg bylo někde u nebes... 😉