IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
20. lis 2013

@fachy v centru 🙂

muddledgirl
20. lis 2013

@verkuska Přesně tak, to že má špinění každá, neznamená, že z toho nemůže být potrat..... ☹

muddledgirl
20. lis 2013

Děkuju kočko.... 😉

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl jo, ale myslím, že my to zvládneme.... to nějak cítím v kostech ( nebo v bříšku?) 🙂 😉

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska No, musíme, furt to tomu prckoj /Samíkoj.../ vysvětluju..... 😉

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl no a jak se cítíš?? Je to lepší nebo pořád špiníš?? Já pořád špiním, ale jen po procházce vždycky více, a pak jen minimálně, v podstatě to je pak jen na toaleťáku, když se utřu po malé 🙂 ale už chci, aby to přestalo sakra práce a bylo vše OK......

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska joo, dobrý kočko, díky...Já jsem rovnou krvácela a pak jen druhý den špinila...evidentně askorutin na mně zabírá a hořčík ne... 😠 Jak jsi psala o doktoroj co Ti řek, rozumím tomu...Ale znám mrtě holek, které šly do nemocnice,když špinily a miminko se zachránilo....takže v nějaké fázi urči ležení a ascorutin pomůže.....Já letěla teda hned po krvácení..jsem se sbalila a za 15 min...jsem byla v nemocnici... 😉

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl no jsem z toho jelen, já jen špinila, v Gyncentru mi taky říkal, že to nic není no a včera mi to říkal přímo primář gynekologie.... takže vlastně druhý doktor a v podstatě říkal, že s tím nic neudělá nikdo... no ale nebyl to můj gynekolog, ten jak na potvoru byl jen dopoledne a bude až v pondělí a to jsem nechtěla tak dlouho čekat.... no asi to je tím, že ty jsi měla krev a já jen hnědé špinění, u kterého tvrdí, že to nic není no :/ ale taky se to může rozjet do krve, tak doufám tedy, že to se nestane. Moje Natálka musí žít a basta 🙂

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Dokud to není jasně červená, tak je to o.k. 😉

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Zvládnem to.... 😉

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl no mě už včera se zdálo, že červená je, ale asi už jsem si to jen namlouvala, nevím, no počkáme a uvidíme..... 😉

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Pokud se Ti to zdá, tak běž k doktorovi...ale Ty tam jseš docela často, jak tak čtu 🙂 No, je fakt,že jsem četla, že jak jsou bolesti jako při menstruaci tak může hrozit potrat nebo probíhat a za pár minut už jsem krvácela... ☹

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl no dyť jsem tam hned letěla včera a on mi řekl to, co jsem ti psala...

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Ty už jsi byla u doktora asi 3x,že?No,tak mě to bylo jasný, že to tak je....Jak jsem psala spousta lidí špiní...a i když se to stává...tak se to může rozjet...v krvácení.....A člověk je rád, že vůbec otěhotněl...takže určitě s bolestma a krvácením hned mažu k doktoroj.... 😉

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl mě se zdá, že mě každý přehlíží, a já si připadám tak důležitá, že uvnitř mě vzniká život a začíná bít srdíčko 😝

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Jak to myslíš kočko, každý? Jo, my mamči...hormony jedou pěkně....Jen jsem přečetla pár řádek o Vánocích a už mě bylo smutno...

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl no že ti doktoři se mnou nic nedělaj :D doma si mě není čas všímat, protože miláček dělá všechno za mě a pak je už unavený :D no a dcerka je věčně zahrabaná v pokoji, když je doma.... no mě připadá, že jen ten pes se ke mě tiskne 😀 😀 se ani nedivím, jsem poněkud podrážděná poslední dobou.... 🙂

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska Kočko, co by s Tebou měli dělat?Buď ráda, že nekrvácíš a nemusíš ležet v nemocnici jako já... 😉 😉 No,vidíš, já to teď s úklidem nepřeháním...a miláček mě tak jednou za týden pomůže vytřít.....
Kočko, přítel za mnou přijde každý den,ale tak na 5-10 minut...jsme spolu furt....tak to teď tak neřešíme....buď v phodě,,,,čekáš miminko a jste oba v pořádku.... 😉

muddledgirl
21. lis 2013

@verkuska to jsou asi hormony, já jsem mnohem víc psychicky o.k.než když nejsem těhotná... 😀

verkuska
autor
21. lis 2013

@muddledgirl 😀 no já jednou nahoře a jednou dole..... jak na houpačce. Nejhorší výkyvy mám po ránu, ale to se jdu projít a je mi skvěle pak 🙂

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska Ahojky, tak co jak dnes je?Já se asi poseru..v noci a ráno jsem zas krvácela...miminko o.k....ale krvácím stále...se zblázním fakt...prý je to z děložní sliznice.... 😉

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl to je fakt děsné, já jsem taky na nervy, ale dnes nešpiním vůbec, ale taky jsem nebyla na procházce a ani nejdu, se mi dnes vážně nechce, tak tu ležím s nohama nahoře, možná proto nešpiním.... vydrž to a nestresuj se, miminečko teď potřebuje, aby ses cítila co nejvíc v pohodě. To mluví sice ta pravá, pořád chodím na záchod a kontroluju, jestli tam něco není 🙂 no toho strachu se bohužel nemůžu zbavit, ale snažím se taky být v pohodě jak jen to jde...

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska Hm...já bohužel krvácím, i když ležím, nic moc.....Je mi tu smutno...jsem tu od pondělí a budu asi celý další týden...Nebboooj....se 😉

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl a máš i nějaké bolesti?? Bozato, no já jsem moc ráda, že jsem doma a mám kolem sebe všechny.... ale kdyby bylo třeba, tak ležím v nemocnici klidně i celých 9. měsíců 😉 vydrž holka, hlavně, že budete v pořádku

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl no a co to znamená, když je to ze sliznice?? Řekli ti něco více??

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska Ne, neřekli...teď jsem byla za sestrama, tak mám ležet a pak se dyžtak na mě zas mrkne doktor....J

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska bolest jako při menstruaci...jj,ale není to příjemný.....tady být....

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl to věřím, ono to té psychyce nepomáhá.... já jen doufám, že se mi to nerozjede.... musíme se držet, čekat a doufat, že to dopadne dobře. Nic jiného nám nezbývá.

suzik161
22. lis 2013

@muddledgirl Věř tomu že se to povede a prcek se bude mít pak čile k světu. Teď tě. Trošku pozlobí a pak bude hodný. Držím ti palečky!! 😉

verkuska
autor
22. lis 2013

@fachy @suzik161 @dorra @zazy holky co vy, je něco nového u vás?? Jakpak se cítíte??