IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Přesně tak.....Taky to tak vidím...To datum pro mě je tak trošku osudový....Tatínek by měl letos 69 /zemřel těsně po mém 1. nepodařeném et.../, tak bych si moc přála,abych se hezkou novinu dozvěděla v tento den... 😉

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Ty jsi měla teď taky čtvrtý transfer?

chrisula
3. lis 2013

@lenikka ty se mas...doufam,ze nejake vajicka budu mit...mela jsem spatny hormonalni profil..

suzik161
3. lis 2013

@muddledgirl děkuji moc za podporu,doufám že mi poradí a pomůžou.Moje endokrinoložka mi říkala že ze své zkušenosti ví,že se to jen tak nepovede.Tak jsme se s gynekoložkou domluvily,že to zkusím v centru.Hned zítra tam zavolám a všechno si domluvím.Moc děkuji za radu a podporu. 😉
@verkuska tak to je super,manžel to má v práci teď fakt těžký

chrisula
3. lis 2013

@verkuska pri te stimulaci musi se fakt hodne pit???

verkuska
autor
3. lis 2013

@muddledgirl no první jsem měla před 11 lety, z toho mám krásnou slečnu hned napoprvé, no a před rokem jsme se rozhodli, že si pořídíme miminko, takže jsme se na to vrhli.... já mám srůsty na vejcovodech, takže normálně to u mě nehrozí, takže hned Gyncentrum.... no a to jsme měli dvě IVF a ET a šestkrát KET. No a teď pokus číslo čtyři. Tak není možné, aby se to jednou nepodařilo

muddledgirl
3. lis 2013

@chrisula Ne při stimulaci ne, po odběru vajíček....4-8 litrů....no je to lepší...mně to řekli, protože jsem měla 17 vajíček a teď 42 dokonce...aby nebyl hyperstimulák... 😎

verkuska
autor
3. lis 2013

@chrisula jej to nevím, já mám pocit, že jsem pila normálně jako vždycky a ani mi nikdo neříkal, že bych měla pít více než obvykle.

verkuska
autor
3. lis 2013

@chrisula určitě budeš nějaké vajíčka mít, věřím tomu 🙂

muddledgirl
3. lis 2013

@suzik161 Určitě si vše domluv...kočko, a pokud je jen pcos a štítná, bude to dobrý, neboj..... endokrinoložka ať mě nesere....do těla se přeci jen dodají hormony které chybí....Hlavně určitě víš, že když bys otěhu,tak hned na krev na endokrinologii,aby případně zvýšily dávky....Jo, trošku to zlehčuju, já vím....ale takhle tě strašit....průser je když se štítná neléčí.... 😉

chrisula
3. lis 2013

@verkuska holky,kourila jsem 3 ciga denne,ted uz asi nemuzu,co???

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Takže během roka 2x et a 6x ket.... 😖 No, tak to se teda povede teď. 🙂 8.11. budem hlásit hcg!!! 😀

muddledgirl
3. lis 2013

@chrisula při stimulce?To víš, že jo...že můžeš..

muddledgirl
3. lis 2013

@verkuska Tak asi u Tebe nehrozil hyperstimulák.... 😎

chrisula
3. lis 2013
muddledgirl
3. lis 2013

@chrisula Jenom nekuř ten den co je odběr, mohlo by Ti pak být špatně po narkoze....Maximálně do půlnoci předchozí den..... 😀

chrisula
3. lis 2013

@muddledgirl to viim🙂tak teda 3 ciga si denne dam,mela bych abstak...neni jak nekurakuum...

muddledgirl
3. lis 2013

@chrisula No, mně to naštěstí řekla kamarádka........ 😉

muddledgirl
3. lis 2013

@chrisula 3 to je v pohodě....no a po narkoze uvidíš....já byla ráda, že jsem ležela,ale hned druhý den šup na cigárko.... 😀

verkuska
autor
3. lis 2013

@chrisula no já přestala kouřit tak měsíc a půl před tím, než jsme jeli do centra, to abych nemusela pak myslet na to, jak moc mi chybí nikotina byla bych z toho pěkně v pr.... 🙂 nechtěla jsem kouřit od prvního dne početí, kdyby se povedlo náhodou 🙂 ale tak někdo zas kouří normálně i v těhu a nic, ale já bych si to nelajzla....měla bych strach, že se miminku u mě pak nelíbilo kvůli kouře

chrisula
3. lis 2013

@verkuska jak budu mit v sobe mimi nezakourim ani 1 cigo.mam 12 letou dceru a u ni jsem take za cele tehotenstvi ani nepukla 1.fakt

verkuska
autor
3. lis 2013

@chrisula já taky, pak jsem to vydržela ještě čtyři roky a zase nanovo 🙂 tak snad mě to teď donutí přestat nadobro 🙂

chrisula
3. lis 2013

ja nekourila cele tehotenstvi a pak co jsem kojila a pak jsem opet začala... 😉

chrisula
3. lis 2013

@verkuska rikam si ,ze kdyz stimuluji ,tak 2 ciga snad neva...

chrisula
3. lis 2013

holky ,jdu k telce,zitra pisnete...ahojte

suzik161
3. lis 2013

@muddledgirl opravdu moc děkuji, zlepšila jsi mi náladu o 1000%,už jsem byla opracdu zoufalá,co sebude dít,protože moje endokrinoložka to na mě vybalila hned jak jsem ji řekla že se snažíme,už rok. Teď nevím abych nevypadala jak blbec v tom centru,ale zkusit se má vše.....MOC a MOC děkuji 😉

lenikka
3. lis 2013

@chrisula s tím pitím to asi říkají všude jinak, mě řekli jen že mám dostatečně doplňovat tekutiny, normálně tomu pití moc nedám, teď si hlídámabych vypila asi 2litry, víc nedám a stačí to. Jak někdo píše 4-8 to se mi zdá přehnané, to bych nezvládla. Už teď chodím pořád na záchod 🙂

pipinka
3. lis 2013

@suzik161 ahojky,je tam příjemné prostředí, doktoři jsou příjemní a sestra občas taky 🙂 při první schůzce jsem brala s sebou veškerté papíry co se týče genetiky a pod. dr si to pročetla řekl, která varianta je pro nás příjemnější a pak už záleží na té situaci

pipinka
3. lis 2013

@stazina1 moje práce je hodně fyzicky náročná. dělám v obchodě a je to tam samé tahání apod. je to hodně náročné. a vzhledem k tomu, že jsem trombofilik, tak si mne prý budou hodně hlídat jak mi povídali. kamarádka absolvovala IVF (také dělala tu samou práci) a po odběru vajíček hned dostala neschopenku a nařízený klidový režim. nyní má dvouměsíční holčičku 🙂

verkuska
autor
4. lis 2013

tak jsem si holky dneska dělala TT a nic :/