IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
4. led 2014

@zazy 🙂 tak to je fajn, jsem ani nevěděla, že už jde vidět, jestli holka nebo kluk.... tak kéž by to šlo vidět u mě, já jdu 9.1., ale to mimi bude mít 12+6.... asi ještě fakt brzy 😀 uvidíme.... mě už taky nevolnosti mizí, je mi šoufl ráno, odpoledne a večer.... předtím jsem měla pocit, že mi je blbě pořád 😀

verkuska
autor
6. led 2014

tak jsem dneska poprvé cvičila pilates pro těhulky 🙂 no jako mám pocit, že mě všechno bolí :D mazec, jak mám vše ochablé, ode dneška budu cvičit alespoň 3x týdně, doufám, že mi to nadšení vydrží 😀

suzik161
6. led 2014

Holky, tak vypadalo to takhle, teď jen čekat 😒
Včera jsem manžela musela trochu přemlouvat, ale nakonec jsme do toho šli a teď si dáme na chvíli pokoj 😉

suzik161
6. led 2014
muddledgirl
6. led 2014

@verkuska no super a to někde nebo doma s dvd?Já se musím teprv zeptat....tady jsem našla jen těhu cvičení
a plavání.. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@suzik161 Super,super... 😉

verkuska
autor
7. led 2014

jj doma a dneska jdu na těhu cvičení ven.... pořád nevím, jestli mám jít už i na ten kurz, ale asi nee, je to ještě brzy....

muddledgirl
7. led 2014

@verkuska na kurz těhu cvičení? Já našla u nás jen těhu cvičení v nemocnici...a to nevím od kdy je...Ale myslím,že až dýl......Já se teda zeptám nejdřív doktorů..... 😉

pipinka
7. led 2014

ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji

verkuska
autor
7. led 2014

@pipinka tak to vůbec netuším 🙂

verkuska
autor
7. led 2014

@muddledgirl no my taky v nemocnici, ale to je ještě brzy, takže budu chodit na cvičení pro těhotné 2x týdně a pak sama na plavání asi taky 2x týdně a to by snad mohlo stačit 😀 co screening... já si to spletla a jdu až 9.1. 😀

muddledgirl
7. led 2014

@verkuska aha..já nevím..já jdu až ve čtvrt na šest večer... 😒 No,plavat se sto kily se mi asi chtít nebude...no,uvidíme...

verkuska
autor
7. led 2014

@muddledgirl no právě proto, že už mám přes sedmdesát, do toho jdu 😀 navíc to tělo posiluje na porod i to cvičení a u plavání se krásně protáhnou a uvolní svaly 😀 no já jsem taky zvědavá, jak dlouho mi to vydrží... musím jezdit na bazén 10 km, protože ten náš Třinecký je jak naschvál tento půlrok v rekonstrukci.... 😒 a to ho mám 10 min. od baráku. Ale zase to cvičení mám 5 min., tak aspoň že tak 🙂

muddledgirl
7. led 2014

@verkuska No já mám cvičení asi deseet a plavák taky....no já to nejdřív raději zkonzultuji...no,třeba bych pak nemusela tolik nabrat..ale asi to moc neovlivnim,když jsou rozhozený hormony štítný žlázy v těhotenství víc než normálne....taky Ti tak začíná růst bříško a prsa....mě přijde,že snad každým dnem... 😉

verkuska
autor
7. led 2014

@muddledgirl jj taky, jako bych tam měla dvojčátka 😀

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl tak co, jak ti to dopadlo?? Víš už, co to bude 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska ahoj...no krev strašně,ale prý se to stává 20-i procentům.. 😒 1:55 down....
ale celkově s utz 1:704,tak mám jít na krev v 16.tt, ch jo...no včera jsem byla hodně smutná,i jsem brečela,ale doktor říkal,že je jinak vše ok,že to bude dobré.Ale pak mě vystrašil,že kdyby krev byla špatná,tak že nemám chodit na amnio....že jedině prenascan...ten stojí asi 15000....vše o.k...jen nešli změřit ty dopplerovské věci,jelikož macíček s sebou pěkně mlel....a je to asi kluk 😀

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl kurnik, tak to je síla, další prachy ☹ snad bude vše ok.... no já se taky bojím zítřku 😒

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska hm,taky moc doufám....no,to víš,že mám trochu strach a je to ještě dlouhé čekání... 😒

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl není možné, když už jsme tak daleko, aby se něco pokazilo.... to bude dobré a hotovo 😉 😎

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska jj 😉

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl co nevolnosti, je to lepší? U mě už super, akorát ráno, po snídani už ok, odpoledne, to zase spraví mandarinka 🙂 a večer, to zaspím 😀

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl jak dlouho jsi čekala na výsledky, bylo to hned??

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska od 30.12. do 3.1. jsem blila...teďd lepší..ráno stejný,hnus....ale jinak mimo smradů to jde....děkuju....vzali mě asi ve třičtvrtě na 6, odcházela jsem před půl sedmou....výsledky jen naťuká do pc a za pár minut jsou... 😉 což je moc fajn...

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl tak snad to tak bude i v tom Frýdku zítra 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska JJ 😉

verkuska
autor
8. led 2014

@muddledgirl a co ten hematom, už je pryč?? Copak jsi dělala na Silvestra? Byli jste někde?? My byli doma a přišla k nám segra se švagrem a neteří, tak si holky aspoň vyhrály.... a prskavkama jsme si totálně propálili parapet, samé dírky... no málem mě odvezli 😀

muddledgirl
8. led 2014

@verkuska JO JO,UŽ ASI DÁVno....byli jsme sami s přítelem a popjíle jsem nealko hnusnou bohemku... 😉

zazy
9. led 2014

Ahojky ženy
@muddleegirl:to bude v poho uvidíšmyslím na tebe.Jinak dneska už od dvou nemůžu spát,ted jsem se dokonce musela jít trochu najíst,páč mě bylo blbě a ono to docela pomohlo.Jinak já na PAP testu dobrý i mé gyn,na kontrolu za 4 týdny a to jdu i na kardio miminka do nemocnice na utz.Ty kontroly po měsíci jsou strašně dlouhé.Jinak od čtvrtka konečně bez jakéhokoliv prášku,jupí,hned je mi trochu líp bez toho utrouše.
@verkuska:a co ty,jak jsi dopadla s výsledkama?

verkuska
autor
9. led 2014

@zazy no já jdu až dneska na 9:15 na ten screening, jsem se předtím popletla. Já jsem bez utrouše už asi měsíc a taky mi je bez něho lépe.... 🙂 no taky mě ty kontroly štvou po tak dlouhé době, ještě, že mám ten angelsound a poslouchám si miminkové srdíčko 🙂