IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
22. led 2014

@suzik161 jako myslíš od obvoďačky?? Mě poslala na EKG a odebírala mi krev, toť vše 🙂

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl na dovču?? 😀 😀 tak to ti můžu říct rovnou, že na tu s tak malým miminkem rovnou zapomeň ..... já teda bych určitě s takovým malým prďolkou nejela.....a po porodu bych ani na dovolenkování neměla náladu 🙂 a ani sílu 😀

muddledgirl
22. led 2014

@suzik161 já jsem žádné neměla... 😲 zkoukne Tě akorát ultrazvukem .... 😉

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska za rok Ty trdlo... 😀

muddledgirl
22. led 2014

@suzik161 broučku OPU není operace,neboj..jen se Tě zeptaj,jestli máš alergie a co bereš za léky... 😉

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl za rok chůvičku?? Aha, no to už malá spávala na normální posteli, a došla za náma, když se vzbudila, to už mi příjde zbytečné v roce... ale tak když to využijete, proč ne.... já to mít nebudu. Ale kdybych už bydlela v domečku, tak bych i ji pořídila.... jenže tam nejdříve za dva roky budem bydlet a to bychom si fakt museli máknout 🙂

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl @suzik161 operace to je určitě, tam jsi pod nakozou.... a bez předoperačního vyšetření by mě ani na sál nepustili

suzik161
22. led 2014

@muddledgirl
@verkuska když jsem se objednávala na ten UTZ, tak mi sestra v centru říkala, že uděláme i předoperační.mám přinést ranní moč a zbytek doděláme tam. Děkuji za pomoc

verkuska
autor
22. led 2014

@suzik161 teď si ani nevzpomínám, jestli jsem taky nesla moč ?.) ale asi jo, no fakt nevím 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska na dovče se to myslím hodí,když dítě spí třeba v chatce,chápeš??? V roce vám vylezla z postele,jo???No,prosim Tě Ty máš nějaký zázračný dítě 😀

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska Ti říkám,že jsem žádné předoperační vyšetření neměla..jediné co mi dělali je,že mě připojí na přístroje před OPU

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska tak to asi vím,že jsem pod narkozou...měla jsem dvě IVF...

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no ona už i chodit uměla a ještě ani rok neměla 🙂 ona je fakt co se týče učení, tak velice šikovná 🙂 vždycky se tak na břicho nějak dala a sklouzla nohama dolů, nevím jak to popsat 😀 šikulka 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska nééé za rok chůvičku..chůvičku koupím logicky před porodem...no nevim...stačí vytuhnout,mít mimino v posteli..a už může být průser na světě....třeba kvůli blinkání...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska na jaké postýlce spala,že z ní vylezla????Jsem ještě fakt neslyšela...že by roční dítě vylezlo z postele..no pokud jste ji měli u sebe,tak je to jiná....to je jasný... 😉

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl ne z postýlky, z postele ty jojo 😀 z postýlky by se zabila kdyby z ní vylezla 😀 😀 spala sama v pokoji, ale už na posteli 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska však já psala ale o dětský posteli.... 😀 😀 😀 já nechci zvykat dítě na naši postel...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska koukám,že si zase skvěle rozumíme... 😀 😀 😀

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl já pořád nechápu, na co tu chůvičku chceš, tak jestli vytuhneš, tak na co ti pomůže chůvička, když to dítě budeš mít vedle sebe?? To je jen přenašeč zvuku, když jsi v jiném pokoji, aby jsi to dítě slyšela, ale jestli máte 2+1, tak to jsou úplně vyhozené peníze a za ten rok uvidíš, že to stejně nepoužiješ, to ti fakt můžu říct z vlastní zkušenosti. To už ten monitor dechu je na toto lepší, jestli se bojíš, že se miminku zastaví dech při blinkání, to začne dělat takový randál, že se zbudíš, i kdybys nechtěla 🙂 jen pak bacha, když to náhodou zapomeneš vypnout a s miminkem v noci odejdeš od toho přístroje. To pak vzbudíš celý barák 😀

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no na normální posteli spala ve svém pokoji, měla tam takovou zábranu, aby náhodou nespadla, když se přetočí v noci.... v Ikei se to prodává jestli víš, jakou myslím.... psalas postýlka, tak jsem myslela, že myslíš postýlku... postel je postel a postýlka je postýlka 😀 😀 chápeš...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska...příklad...přítel když spí,tak spí...já vím co je chůvička....no,tak při hlasité tv kňourání být slyšet nemusí...ne každý dítě je hysterka.......

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska chápu..nejsem debill 😀

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska Já jen že běžně roční děti na klasické posteli nespí...

verkuska
autor
22. led 2014

holky tak to je sranda, můj mužíček mi dnes usnul dříve než já 😀 tak to je poprvé od dob, kdy jsem začla být těhotná 🙂 a to jsem si ani nezdřímla přes poledne.... vlastně už dlouho ne, nějak mě i ta únava přešla... Druhý trimestr je paráda, začíná se mi to líbit 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska no to nevim...Ikea je nejblíž v Praze a tam se na nemocenský fakt nedostanu...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska Joo? Já spim v noci i přes den...

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl sexujete už normálně?? 😅 😎 my zatím jen jednou pořádně 😀 minulý týden.... předtím jsme to zkoušeli, ale mě vždycky začlo být tak zle, že jsme toho nechali... jako mazlit jsme se mazlili, ale toť vše... navíc jsem se pořád i bála, i když vím, že nemám čeho.... ale stejně 🙂 no ale jak tak nad tím přemýšlím, strach ze mě nějak opadl, špatně mi už není, apetit stoupá a chlap spí.... 😀 😀 on to snad dělá naschvál 😀

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska neee...A nebudem se už hádat..jo? mně je občas blbě dost....ale už bych mu měla udělat radost.... 😀

muddledgirl
22. led 2014

Prima očima Josefa Klímy

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no já se v noci pořád převaluju.... je to děs, ale zase jak kdy... někdy spím až do rána bez jediného probuzení...ale odpo už jsem fakt dlouho nespala, myslím, že týden?? Dva?? Fakt netuším...