IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska přítel má teď noční...takže spím tak od půl druhý do pěti...pak jak kdy...a pak zas dopoledne...a někdy usnu i přes den... 😀 😀 spím jak medvěd...a stejně tak jim...dnes už i sýr a máslo...hurrrá....přežila jsem to....

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl vždyť já se nehádám 🙂 to, že máme jiný názor neznamená, že bych se hádala nebo zlobila.... mě to ani nebaví se hádat, já to ani neumím 😀 no to my se mazlinkovali, ale bez já nevím jak to mám napsat 😀 😀 no prostě nesmočil 😀 😀

muddledgirl
22. led 2014

Pustťe si to hustý...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska 😉 😀 😀 😀 no jo...já několikrát sama....vždy jsem měla chu´t ,když tu nebyl.. 😀 😀 😀

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl cooooooooooo?? No tak to já bych nevydržela tak dlouho do noci. My vždycky pustíme film a já pravidelně usnu tak v polovině, což je tak kolem půl 10 - 10 😀 a budím se ráno v šest, o půl sedmé 🙂 no ale dneska mám nějakou výdrž, se mi ani spát moc nechce....

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no já se asi i červenat začnu 😀 😀

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl už se koukám

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska 😀 😀 😀 já jsem vždycky milovala s.. ale po roce a půl obden...mě to trošku pustilo...a teď mi to tak nějak extra nechybí...

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska tahle smažka prý údajně pracovala s Krejčířem ...prý vařil pervitin...vůbec mu nebylo rozumět...

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl no mě to taky nechybělo, mě bylo tak zle, že jsem stejně na nic jiného myslet ani nemohla 🙂

muddledgirl
22. led 2014

pommooc já se furt cpu dnes...jablko 2x, přesnídávka 2x, těstoviny s mákem, chléb se sýrem a rajčetem. 2x,ledový salát, chléb....

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl já vůbec nevím, o co tam šlo, jsem to zapla těsně před reklamou 😀

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska no to nevadí...mluvil tam feťák a vůbec mu nebylo rozumět...šlo o údajného komplice Krejčíře..

verkuska
autor
22. led 2014

@muddledgirl aaaaaaaaa miláček se probral, letím se sprchnout, možná z toho ještě něco bude 😀

muddledgirl
22. led 2014

@verkuska 😀 😀 😀 tak jo...užívej...i za mně... 😀 😀 😀

verkuska
autor
23. led 2014

@muddledgirl no tak včera z toho nic nebylo, než se osprchoval chlap, tak já usla 😀 z toho čekání 😀

muddledgirl
23. led 2014

@verkuska 😒 😒 😒 chápu.... 😲

verkuska
autor
23. led 2014

tak mě popadla dnes bolest v krku.... dala jsem si Priznicův zábal, pojídám ovoce, aby bylo doststek C a krk vystříkala propolisovým sprejem... doufám, že mě to přejde... 😒

muddledgirl
23. led 2014

@verkuska tak to Ti moc přeju...abys byla o.k....slivovici nemůžeš...já ji teda nesnáším....ale prý zabírá....a jinak asi nic nejde brát,viď?

verkuska
autor
23. led 2014

@muddledgirl no polepšilo se po tom zábalu, další až za 5 hodin.... myslím, že to bude ok, ale nechci předbíhat, no potom myslím se může bioparox, ale to v nejhorším případě a po poradě s lékařem samozřejmě 🙂 popíjím teplý heřmánkový čajíček s citronkem a domácím medíčkem a jsem zachumlaná pod peřinkou, to je tím počasím prostě.... teplo teplo a včera nasněžilo.... je sníh i u vás tam??

suzik161
23. led 2014

Tak UTZ byl docela veselý dneska. Vůbec jsme nenašli levý vaječník, prý tam někde je, ale neukázal se. Jinak na pravým je jich pár vidět, v sobotu další a v úterý to vypadá na OPU, to to letí 😀 jak se máte holky?

verkuska
autor
23. led 2014

@suzik161 tak super, přeju hodně vajíček a hlavně hodně kvylitních 😉 no já moc dobře ne, škrábe mě od rána v krku,a le není to nic hrozného, polykat můžu 🙂 dokonce se chystám dnes i na cvičení 🙂

lucikk1
23. led 2014

@suzik161 já asi půjdu na OPU ve středu, v PO mám kontrolní UTZ. Zatím jich tam viděla 5, tak doufám, že z toho něco bude. A jak snášíš stimulaci? Já dobře až na ty lítostivá nálady

muddledgirl
23. led 2014

@verkuska to víš...jsem v Podkrkonoší a bude hůř..ještě,že mám nové botky... 😀 😉 😉

muddledgirl
23. led 2014

@lucikk1 @suzik161..tak myslíme na vás holky,ať máte // za pár týdnů... 😉

suzik161
23. led 2014

@lucikk1 u mě se ještě rozhoduje zda úterý nebo středa 😉 Já žádné nálady nemám, jen mě oba vaječníky bolí, když jdu na záchod, tak je cítím hodně. Třeba půjdeme spolu 😉

suzik161
23. led 2014

@muddledgirl Děkuji moc, minule mi ty bacily pomohli, tak snad teď taky 😉

muddledgirl
23. led 2014

@suzik161
@lucikk1 plivu na vás těhu bacilky...a prcek taky... 😀 😀 😀

verkuska
autor
24. led 2014

@suzik161 to není možné, jak to u tebe uteklo rychle 🙂 😉 teď to bude lepší než minule, věřím, že se to tentokráte povede 🙂

verkuska
autor
24. led 2014

tak krk mě bolí už minimálně, dalo by se i říci, že ho ani necítím, zato zahleněná jsem až hrůza 😒 čajíčkování bude dneska pokračovat