IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
25. únor 2014

@verkuska dobré...když budou testy o.k...bude to nejlepší.....blbě člověku už není,až na ty pachy někdy...a ještě může hezky chodit ... 😉 Třetí trimestr asi bude horší...Já teda začínám mít hustý problémy se spánkem....poslední dny vždy kolem 3-4 hodin spánku a pak usínám přes den... 😀 😀 😀

verkuska
autor
25. únor 2014

@muddledgirl tak to já spím v noci nádherně, ale vstávám kolem půl sedmé, odpo si taky zdřímnu většinou.... já už se tak na všechno těším, mám pocit, že jsem si až teď uvědomila, že čekáme miminko 😀 ale to je asi tím, že to bude holčička... já si to táááák mooooc přála 🙂

verkuska
autor
25. únor 2014

@muddledgirl předevčírem poprvé miláček cítil mimi a včera i dcerka 🙂 je to čím dál silnější ty pohyby 🙂

muddledgirl
25. únor 2014

@verkuska 😀 😀 😀 To je bomba no.... 😉

muddledgirl
26. únor 2014

Dobré ránko...já snad nikdy nebudu mít klid...nízko položená placenta, vedle děložního hrdla... ☹ takže žádná námaha...odpočívat..hrozí krvácení..ještěže jsem necvičila.... ☹ ☹ ☹

verkuska
autor
28. únor 2014

@muddledgirl holka, já se z tebe zblázním... no a věř, že jestli odrodíš, což je jasná věc, tak ten klid fakt nebudeš mít už nikdy 🙂

verkuska
autor
28. únor 2014

@muddledgirl já mám dneska poslední den pátého měsíce, to je síla 🙂

muddledgirl
28. únor 2014

@verkuska ☹ ☹ ☹ viď? No,jen 4mm je placenta od děložní branky.....tak se fakt šetřim.....protože kdyby nastalo krvácení, tak to je nic moc...a už by mě pravděpodobně nechali do porodu v nemocnici....Když nevyleze nahoru,tak možná bude císař...to pak zavírají do porodnice 34-36tt....No a ve středu jdu na velký utz k našemu primáři nakonec....jo jo holka letí to jako blázen....

verkuska
autor
28. únor 2014

@muddledgirl já jdu na srdíčko 10.3. do Ostravy, no jsem zvědavá 🙂 ale vše se zdá být úplně normální.... no teď si prožívám to nejkrásnější období těhu, až tedy na to píchání v boku sem tam, to je fakt masakr... to je to, jak se ta děloha zvětšuje a natahujou se ty vazy, auuuu 🙂 ale dá se to

muddledgirl
28. únor 2014

@verkuska já si budu užívat,až mi vyleze placenta a budu mít krásné a ukázkové výsledky z Harmony testu příští pátek sakra..... 😀 😀 😀 jinak už to taky není nic moc....v noci skoro nespím...furt se převaluju....

verkuska
autor
28. únor 2014

@muddledgirl faaakt?? Tak to já spím jak zabitá a odpoledne taky sem tam zdřímnu, mě vždycky ta ranní procházka kompletně vysílí 🙂 neboj, ty testy snad vyjdou dobře a s tou placentou se to taky spraví...

muddledgirl
28. únor 2014

@verkuska už asi týden...hrůza..když se neobracím,tak v noci čůrám..no ...a nebo čučím do stropu....to já jsem taky krásně spala po dlouhých procházkách...ale teď je nemůžu,aby se ta placenta neposunula ještě níž.... 😉 😉 😉 a jinak děkuju...

verkuska
autor
28. únor 2014

@muddledgirl to zvládneš,ještě jednou tolik a bude to fajn 🙂 😉

muddledgirl
28. únor 2014

@verkuska no musim...ale ráda bych aby mě už nikdo nic nezakazoval.... 😠 😠 😠

verkuska
autor
4. bře 2014

@muddledgirl tak už víš něco?? 🙂 co jinak, jak to jde??

muddledgirl
4. bře 2014

@verkuska máš pěknou fotku,kočko...Nevím,nevím nic..Zítra jdu na ten velký utz a v pátek počítám s telefonem ze Sanusu s dobrými výsledky... 😀

muddledgirl
4. bře 2014

@verkuska a co Ty o.k.?Dlouho jsi nepsala?

muddledgirl
5. bře 2014

@verkuska uff ...mimísek vypadá o.k...tak jsem ráda..nic nepoukazuje na vývojové vady ....a v pátek čekám telefon ze Sanusu... 😉

verkuska
autor
5. bře 2014

@muddledgirl já jsem úplně v naprostém pořádku 🙂 užívám si toho těhulkování, jak jen to jde 🙂 já jedu na velký UZ až v pondělí, dej vědět, jak to tam probíhalo a jestli je vše ok 🙂

muddledgirl
5. bře 2014

@verkuska jen mi zůstává klidový režim z důvodu předchozího hematomu a krvácení.... 😠 😠 😠 Já tam moc dlouho nebyla...měřil všechno hlavičku, nohu, srdce a tak ....a všechno vypadá dobře...tak jsem si moc oddychla...

verkuska
autor
5. bře 2014

@muddledgirl tak to je fajn 🙂 no já už se těším, až tu moji prďolku uvidím 🙂

muddledgirl
5. bře 2014

@verkuska to jo...já se bála i těšila....ale na to foto se nemůžu vynadívat.. 😀 i když je to jen 2D... 😉

verkuska
autor
5. bře 2014

@muddledgirl ukááááááž 🙂

verkuska
autor
5. bře 2014

@muddledgirl už ho vidím, ale nějak se v tom absolutně ztrácím 😀 se nemůžu zorientovat, kde co je 🙂 krásné miminko ale a jak už velké 🙂

muddledgirl
5. bře 2014

@verkuska 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/blog/muddledgirl/mess...
nahoře hlavička s ručičkou a palečkem v puse 😀 😀 😀

verkuska
autor
6. bře 2014

@muddledgirl jdu dnes pro malou péct dort na sobotu, doufám, že se mi podaří 🙂

muddledgirl
6. bře 2014

@verkuska mňamka...já dort nikdy nedělala,sotva se učím péct.Jakýpak budeš dělat?přemýšlím,žezajdu do Lidlu a udělám zakysanou smetanou s piškotem a ovocem... 😀

zazy
6. bře 2014

Ahojky děvčata,tak já po úterná kontrole skoro vše v pořádku,teda mimi je v pořádku.Opět mám placentu previa,což je přerostlá přes branku,takže nemám tahat nic těžkého,nedělat žádné tůry spíše být více v klidu.Takže to samé co u Verunky.Hrozit může i krvácení,tak doufám,že k tomu nedojde.Protože v tomto týdnu si pamatuji,že jsem s Verunkou ležela kvůli tomu v nemocnici.Jinak podle mudr. jsem 23tt,malá je malinko dopředu.Akorát se asi nedočkám fotečky.Malá byla hlavičkou dolů a ještě s obličejíčkem dovnitř.Tak jsem zvědavá,jestli se mi ukáže.Jinak je to na stopro holčička.Koncem měsíce jdu na cukrovku,fuj fuj..
Jééé dortíček tak ten bych si taky dala.Já je taky moc nedělám,ale dám Vám fotečku mého výtvoru,co jsem dělala Verunce k narozennám v prosinci

verkuska
autor
6. bře 2014

@zazy jeeeje, to se chodí na nějakou cukrovku?? Super, že se daří, s tou placentou je to teda naprd, ale tak to se musí zvládnout, skvělé, že ti potvrdili holčičku... já se pořád bojím, že nám tam vyroste lulík 😀 já zase před třema roky začla a toto jsou moje výtvory 🙂

verkuska
autor
6. bře 2014

@muddledgirl no u mě to taky nejsou žádné zázraky 🙂 teď chci udělat patrový s námětem Monster high, malá je miluje 🙂