IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
6. dub 2014

@suzik161 no to je udělané i to první, akurát jiný design, neotvírá se, rozvážou se maščličky a pod tím jakoby ubrouskem to je schované 🙂 ... ale bude ve finále to poslední, je to praktičtější, svatebčanům může zůstat na památku, aniž by museli ty mašličky rozvazovat 🙂 v té kartičce je pozvání na oběd a tip na dáreček pro nás 🙂 to poslední se zkládá z těch třech fotek... první strana, kartička a uvnitř 🙂

verkuska
autor
11. dub 2014

holky, mě dneska rvali sedmičku...............auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bolí to teď jak sviňa :-/ 🙂

verkuska
autor
11. dub 2014

@suzik161 takže to klaplo?? Kdy jsi byla?? Já jsem teď tolik zaneprázdněná vším, že jsem to ani nestihla sledovat 🙂

verkuska
autor
11. dub 2014

@suzik161 ježíííši já jsem fakt debil, já myslela, že to jsou už tvoje čárečky a tebe se to jen líbilo, fakt to se omlouvám, jsem fakt pako

suzik161
12. dub 2014

@verkuska ahoj, v pohodě, mě to teprve čeká, MS by měla dorazit příští týden, tak hned začínáme. Tentokrát mám větší dávky, začínám na 300. Tak snad to k něčemu bude. Doufám, že už to nebolí a je to dobrý!!!! A jak se jinak máte?

verkuska
autor
12. dub 2014

@suzik161 tak to je super, uteklo to šíleně, jen co je pravda 🙂 tentokrát to výjde určitě... už se určitě nemůžeš dočkat, že? Abych řekla pravdu, já taky ne?? Fakt se na ten tvůj začátek těším 🙂 jinak moje prďolka se má spokojeně, kope čím dál více, ten pocit miluju 🙂 jen doufám, že to bude v pohodě, protože mi včera zubařka musela píchnout třikrát umrtvovák, zub páčila hodinu, nechtěla jít ta sedmička ven, no děs....no doma jsem byla totálně mimo, jak přestala účinkovat... byl to fakt děs. Celou dobu jsem ledovala, naštěstí jsem normálně večer usla a spala až do rána a ráno už to je mnohem mnohem lepší, tak jsem šíleně ráda 🙂 dnes 97 dní do porodu. Je to síla 🙂

suzik161
12. dub 2014

@verkuska Jj, docela se těším, zase se bude něco dít. Veru, to strašně rychle uteklo, když to takhle řekneš, tak je to hrůza!! Věřím, musí to být krásný, to kopání 😉

verkuska
autor
12. dub 2014

@suzik161 neboj, za chvíli ti budu závidět, protože to budeš prožívat ty a já budu vědět, že už to nikdy nezažiju 🙂

muddledgirl
13. dub 2014

@verkuska ježiš chudáčku...

muddledgirl
13. dub 2014

@suzik161 tak dávej kočko info...pak jo...seuž těšíš viď? 😉

muddledgirl
13. dub 2014

@verkuska holka umrtvovák vůbec nevadí....já už tam byla tolik hodin u zubáka.....a miminku nic není.neboj... 😀

suzik161
13. dub 2014

@muddledgirl těším se, i když tenhle měsíc je nějaký jiný, snad MS dorazí. Vůbec jsem necítila ovulaci, prsa mě tentokrát nebolí, ale mám takový ovulační výtok už přes týden, tak se bojím, aby se někde nestala chyba. No, uvidíme, snad to bude dobrý. V týdnu jsem měla pocit, že přijde každým dnem a od včera odpoledne nic, jen jsem jak balón před startem 😀 mám za sebou Dornovou a až to dostanu, tak jsem domluvená na Mojžíšku, snad to k něčemu bude.

muddledgirl
13. dub 2014

@suzik161 zkus ovu testy.....a nebo si zajed do caru,tam zjistí,jestli je šance na ms..když ne,píchnou Ti provokovačku....mně prsa nikdy nebolely....píchaly mě vaječníky akorát...Co je Dornová? Já myslela,že budeš stimulovat.....nebo ne???Mojžíška se nemá cvičit před IVF nebo otěhotněním... 😉

muddledgirl
13. dub 2014

@suzik161 mrkne utz a uvidí,jak to je se sliznicí...a tak...jinak mám doma ještě tři balíky Nosifolu kdybys chtěla....1 balík..za 350,-........ 😉

suzik161
14. dub 2014

@muddledgirl dornová je, že mi srovnala záda a páteř tak jak má být. Mojžíšovou nebudu přímo cvičit, jen mi kamarádka, co to dělá, Uvolní kostrč a připraví panevní svaly pro embryo. 😉 tento týden by měla přijít, tak snad dorazí. Já jsem vaječníky cítila taky, pak jsem byla na té Dornové a přestalo to, ale je fakt, že jsem měla kostrč hodně posunutou dovnitř a tlačila na dělohu a další. Kamarádka mi to srovná, aby tm bylo více místa a ty svaly to přijmuly

muddledgirl
14. dub 2014

@suzik161 to se ale nemá dělat před transferem... 😉 Aspoň já to všude četla..Kostrč má v pr.....skoro každý..já jí také nemám srovnanou..... 😉 Ale dělej jak myslíš....Poradila bych se o tom ale s doktory..

muddledgirl
14. dub 2014

@suzik161 co já vím...se má cvičit několik měsíců a pak teprve rovnat..

suzik161
14. dub 2014

@muddledgirl já tam mám ještě tento týden volat, tak se jich zeptám 😉

muddledgirl
14. dub 2014

@suzik161 doktor mi řekl,že při porodu může kostrč komplikovat průběh pouze kdyby byla zlomená v dětství...což ji člověk mít zlomenou mohl...a nemusí o tom vědět no..

suzik161
20. dub 2014

@verkuska
@muddledgirl Děvčata, tak se vám daří? Už se vám to rychle krátí!!! já stále čekám na MS, už má 6 dní zpoždění, ale asi to bude antibiotikama, co jsem brala. Jinak už vím, jak se cítí balón, než má vzlétnout, nemohu břicho ani zatahnout. Dneska ráno jsem se vzbudila a mám dva opary. Bože, ať už ta mrška dorazí!!!

muddledgirl
20. dub 2014

@suzik161 ahoj kočinko...daří se mi dobře,jsi hodná...včera jsem šla s kámoškou do Tesca cca 8 km...tak jsem pak pěkně vytuhla..a byla jsem ráda,že mě kromě noh nic nebolelo.......přeci jenom se bojím přemíry pohybu..protože jsem nebyla za poslední dva roky moc zvyklá se hýbat kromě chůze...Navlíkám korálky...čumim po očku na telku,dotřela jsem koupelnu a vytřela chodbu....venku je hezky,svítí sluníčko...ale jsem docela utahaná...v noci jsme s přítelem byly spoustu hodin vzhůru....spím zas na etapy.... 😀 Zkus test...Ty přeci ovuluješ..držím pěstičky... 😉

suzik161
20. dub 2014

@muddledgirl takže si to užíváš, furt vás holky sleduji, zda píšete, jak se vám vede 😉 ovulaci mám, tento měsíc jsem cítila, že by měla být, ale jen tak lehce, spíš si myslím, že asi nebyla. Jsem domluvena v Caru, že počkám do úterý a pak tam pojedu případně na vyvolávačku. Jsem hrozná, snažilka a mám doma jen jeden test a to mamatest, tomu já moc nevěřím, tak jsem ho nedělala 😀 moc děkuji

muddledgirl
20. dub 2014

@suzik161 tak už mám hodně nahoře 17 kg...tak je to náročnější...ale dá se i tak ujít tolik kilometrů...prcek kope víc a víc....na kontrolu jdu ve středu,tak už se těším....no a v úterý budou výsledky OGTT/test na těhu cukrovku/...v moči hodinu po vypití cukr byl..tak se trošku bojím....protože přeci jenom lidi s autoimunitním zánětem...mohou mít diabetes a u pcos je to také možné..tak se modlim..i kdyby byla teď,aby po těhu odezněla...tak snad....mamatest je dobrý...jen čárky jsou slabší.....jsi mohla říct..mám na prodej testy...jeden za 4,- a fakt fungují...mám vyzkoušené... 😉

verkuska
autor
20. dub 2014

@suzik161 no nám se daří výborně 🙂 maličká se ozývá, je to krásné, miluju ten pocit 🙂 jinak nemám moc času, šiju družičkám šaty, aby měli na svatbě stejné 🙂 přípravy na svatbu mi zabírají hoooodně místa... navíc jsme ještě přesunuly svatbu na 17.5., protože jsem se rozhodla mít obřad pod širým nebem 🙂 takže budu muset dělat i nové pozvánky 😀 jinak se už šíleně těším na všechno, teď jsem v Ikei byla koupit peřinku a polštář a dalších milion blbůstek pro miminko 🙂 chci ušít pro malou nádherné povlečení, teda aspoň mě se ta látka brutálně líbila 🙂 mám novou 3D dotku, musím ji ještě dát do alba, nemám na to vůbec čas a tam mi malá připadá jako ta princezna s pohádky Tři veteráni 😀 šíleně velký nos 😀 😀 ale nemá ho mít po kom, my máme fakt pidi nosíky 😀 tak chlap mi pořád říká, že to se asi zrovna pohla, tak snad je tomu tak 🙂 jak na potvoru menzes ne a ne přijít že?? To už funguje i psychyka určitě.... škoda jen, že jsi brala ty antibiotika a teď ty opary, to budeš mít organizmus oslabený 😒 ale tak snad to už konečně dobře dopadne i pro tebe.... 😉 těšíš se už na zítřek?? Já jen doufám, že mě nikdo nepoleje nějakým smradem, protože to ho asi hned pobliju 😀 si to jen představím a už mi je něějak šoufl 😀

suzik161
20. dub 2014

@verkuska teda, to bude krásné a dost se ti to zkrátilo. Ale venku to bude super, hlavně aby vyšlo počasí, bříško bude ještě jakžtak. Jak jsi dopadla se šatama tím pádem? Já jsem si pro ty antibiotika šla kvůli injekcím, abych byla zdravá, že to bude mít tento vliv jsem si nemyslela. Měla jsem angínu, tak snad dorazí, zhatilo mi to ale všechny moje plány. 😒 ty opaty fakt stojí za to, je ze mě zase kočka krásná, napravé straně mám 3opary a nalevé 2, mezitím mám tu pusu rozpraskanou 😀 já otvírat nebudu, nějak na to nemám náladu, asi půjdeme s manželem na baráček 😀

verkuska
autor
21. dub 2014

@suzik161 no svatební šatičky jsem si koupila, jsou těhotenské, takže mě nebudou tlačit na bříšku, s vlečkou... snad budu v nich krásná 😀 družičkám šiju , už je v podstatě mám, ještě ušiju sobě na převlečení, protože ty svatební jsou dost tak těžké, to už bych další tíhu celý večer neunesla s tím bříškem 🙂 jej no vám závidím, že už to pomalu máte dostavěné, my teprve ve čtvrtek dostali konečně schválenou ohlášku 🙂 takže taky se už pomalu budem chytat... teď zase ta svatba, no je toho hoooooooodně 🙂 tady jsou ty moje šatky 🙂 my měli dneska super koledníčky, z rána nás trochu pošimral miláček, no on vždycky tak fajně jemně, pak jako každým rokem švagr, ten taky trošinku a pak synovec od chlapa malý a mu se to tak fajně opřelo, že místo aby karabáčem poplácal mě, tak plácal futra 😀 😀 a až skončil s básníčkou tak prý na mě, ty stojíš špatně ale 😀 😀 tak jsem mu musela ukázat zadek a on začal znova 😀 no fajné to bylo 🙂

suzik161
21. dub 2014

@verkuska šaty máš krásné!!! Pak vlož fotku s tebou a mimčem v šatech!!! Nakonec jsem taky dostala vyšupováno, potkala jsem na procházce bratránka s kamarádama a ty mě vyšupali 😀 místo koledy měl kamarád harmoniku a zpívali písničku, vždycky vymyslí nějakou koninu. Bylo to ale hezké 😉 dneska jsem začala špinit, takže zítra 1.DC a ve středu první injekce, hurááááá 😀

verkuska
autor
21. dub 2014

@suzik161 tak to je super 🙂 to pak trvá myslím těch 10 dní, pokud si to pamatuju dobře... + - podle toho jak hezky porostou ty vajíčka 🙂 pak 14 dní čekačka na krev, to je asi to nejhorší, ale věřím, že to bude od tebe pro mě krásně příjemná zpráva ke svatbě, že jsi těhulka 🙂 😉

suzik161
21. dub 2014

@verkuska já minule byla na opu 13. den, tentokrát mám vyšší dávky. Tak to bude asi rychlejší... Krásně jsi mi to nalajnovala, kéž by to tak bylo 😒 moc děkuji za podporu a určitě chci vidět nové pozvánky!!!

verkuska
autor
22. dub 2014

tak holky, dneska mě čeká očkování, kvůli našemu odlišnému RH faktoru ... proč zrovna já musím mít krevní skupinu -, chlap má samozřejmě plusko. No snad bude mimi v pořádku 🙂