IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
22. dub 2014

@verkuska no tak jsem se od chlapa až teď dozvěděla, že má taky mínus, tak to je asi kvůli minulému těho, protože tam jsme měli rozdílný RH FAKTOR, A TĚLO SI ASI MOHLO UDĚLAT PROTILÁTKY, NEVÍM, MUSÍM SE NA TO ZEPTAT

lucikk1
22. dub 2014

@suzik161 tak to je výborné, ti závidím, ale taky se brzy dočkám

suzik161
22. dub 2014

@lucikk1 není co závidět Lucíku, furt jen špiňím, takže se injekce nekonají zatím. Dneska jsem zvolila taktiku svařeného vína, uvidíme jak to bude dál. Jak ty? Půjdete do toho, nebo si dáte ještě pauzu? Já na tebe myslím

lucikk1
23. dub 2014

@suzik161 dnes jsem v sanusu a jdu si vyzvednout leky.uz zadna pauza.pak uz jen cekat na ms🙂 taky na tebe myslim. Ted nam to vyjde

muddledgirl
23. dub 2014

@verkuska ???RH faktor je přeci celý život stejný....pes bude zakopaný jinde..

muddledgirl
23. dub 2014

@suzik161 Tak jak kočko? Já naposled špinila a šla jsem už do Sanusu/ špinila jsem totiž od května...a až v září se ukázala cysta.../....doktor mě prohlíd..cystu viděl..další den jsem začla píchat injekce a pár dní na to jsem šla na odsátí....

zazy
23. dub 2014

Ahojky
to víte holky,že vám to konečně výjde.Pošlu Vám těhu bacilky a to by bylo,aby nebylo.
@verkuska:šatičky jsou moc hezké,hned bych se vzdávala znovu.My se brali 1.9.2012,takže za chvíli to budou dva roky,ale je to jako by to bylo nedávno.Akorát ten den strašně rychle utekl.Jinak já byla včera na kontrole,malá váží 1250g,je v pořádku.Mě ted častěji tvrdne bříško,takže piju magnosolv.Jinak vše ok.Placenta teda pořád nízko,takže zatím hrozí císař.Příští týden jdu na poslední těhu odběry os 13.5 nastupuji na mateřskou.

suzik161
23. dub 2014

@muddledgirl Ahoj, já jsem si včera udělala svařák (0,7l 😀 ) Dneska dlouhou procházku a vypadá to, že mrška přišla, břicho bolí jako blázen a už to není jen špinění, zítra bude 1.DC a v pátek první injekce.

muddledgirl
23. dub 2014

@zazy jakou máš přesně diagnozu s placentou? Císař je císař..to neva.....ono na jednu stranu je to bezpečnějsí pro mimi než tlačit třeba 24 hodin..já mám prcka furt zadkem...tak uvidíme....Takže totál klidovej režim? ☹

muddledgirl
23. dub 2014

@suzik161 jo jo..tak super...no já měla poprvé v životě cystu a sranda....že jsem zrovna vůbec nebrala žádný extra hormony..tak to bylo velký překvápko....

hurrráá....Jéé...já bych si taky dala...ale tak až mímo bude na světě..tak si člověk dá dvojku a bude mrtvej myslim... 😀

suzik161
23. dub 2014

@verkuska
@muddledgirl holky, prosím o pomoc!!! Dneska jsem to dostala, už je to opravdu krev, jen teď nevím jak to mám počítat, bylo to asi ve 4 hod. Jsem dnes1. den, nebo až zítra bude 1.den???? Moc děkuji

muddledgirl
23. dub 2014

@suzik161 Ahojky..do 18:00 by se to mělo počítat jako dnes 1. den MS...ale klidně si ráno brnkni do Sanusu..oni se zlobit nebudou.. 😉 😉 😉

suzik161
23. dub 2014

@muddledgirl moc děkuji, budu vypadat jak blbec, ale radši tam zavolám

muddledgirl
23. dub 2014

@suzik161 nebudeš...opravdu..já volala vždy,když jsem potřebovala..... 😉 😉 😉

verkuska
autor
24. dub 2014

@muddledgirl no právě že ten RH faktor mám -, tak proto.... to se dělá u každé ženské s mínuskem

verkuska
autor
24. dub 2014

@zazy mě taky tvrdne, taky jsem si nasadila magnosolv, docela mi to chutná 😀 změna trochu, jinak piju čistou vodu a někdy si přidám citronek.... slazené minerálky a podobné hnusy jsem vysadila, držím si kondičku 😀 😀 tak fajn, že je vše v pořádku .-) u nás taky jinak zatím vše ok 🙂

muddledgirl
24. dub 2014

@verkuska ale to já vím... 😉

verkuska
autor
24. dub 2014

@muddledgirl no takže jsem se té injekci nevyhla 🙂 bylo mi po tom v ten den pěkně divně, brrrr, ale už je to ok

muddledgirl
24. dub 2014

@verkuska jasný...no..tak hlavně,že to máš za sebou..koččí,kdy Ti naposledy říkali váhu miminka?

verkuska
autor
24. dub 2014

@muddledgirl ty já ani nevím... a ani se nějak neptám, oni to stejně nemůžou vědět, říkají to jen odhadem podle týdnů ne??....já se vždy podívám na net, kolik přibližně má 🙂

muddledgirl
24. dub 2014

@verkuska ne...měří hlavu, stehenní kost apod....a podle toho se jim cca vypočítá váha... 😉

muddledgirl
24. dub 2014

@verkuska ale cca o půl kilo se pletou..většinou říkají víc..

suzik161
25. dub 2014

@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, mohu mít dotaz? Mám nějaký zbytek Puregonu v peru, ale nevím, jestli to dá 250IU. Když bych to do sebe chtěla píchnout a nebylo to tam, tak se mi to pero nějak zasekne nebo co se bude dít, jde mi o to, zda poznám, že jsem do sebe vtlačila těch 250IU. Moc děkuji!!

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 ahoj kočko....můžeš to udělat jak píšeš...nebo si dopíchnout co máš.../můj názor jednodušší/ + nastavit pak o to míň z další náplně.. 😉 😉 😉

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 ale samo jde i to,že máš nastaveno 250 ..dál Tě to nepustí,když tam tolik nebude...a z další náplně pak tedy nenastavuješ a dopíchne se to...aspoň co se pamatuju..ale měla by jsi to mít v papírech od Sanusu.. 😉

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 rozumíš mi,viď?

suzik161
25. dub 2014

@muddledgirl rozumím, děkuji moc

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 super..nevím,jestli jsem to vysvětlila,abys to pochopila... 😉 Kdykoliv se na cokoli ptej.. 😉 😉 😉

suzik161
25. dub 2014

@muddledgirl Mockrát děkuji!!

muddledgirl
25. dub 2014

@suzik161 prosím Tě není za co..máš protokol s antagonisty..? Kdy jdeš na utz..moc na Tebe myslím a držím pěstičky...