IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

lucikk1
10. kvě 2014

@suzik161 tak mi jich zdarne oplodnili vsech 7

suzik161
10. kvě 2014

@lucikk1 no vidíš, to je super, to bude i na mrazáčky!!!!

muddledgirl
11. kvě 2014

@suzik161 super kočinko....tak hezky hla'd bříško 😲

muddledgirl
11. kvě 2014

@lucikk1 bomba Luciku,gratuluju... 😀

suzik161
12. kvě 2014

@verkuska
@lucikk1
@muddledgirl Ahoj, tak jsem teď volala do Caru a v sobotu nám zamrazili 4 krásná embrya 😀 Embryolog z nich byl opravdu nadšený 😀

muddledgirl
12. kvě 2014

@suzik161 super čiči..moc gratuluju 😀

lucikk1
12. kvě 2014

@suzik161 no vyborne. Mam z vas radost. Vzdyt to rikam ze ted to vyjde

suzik161
12. kvě 2014

@lucikk1 Luci a co vy?? už jsem ti někde psala a nic, kdy tě čeká ET?????

lucikk1
12. kvě 2014

@suzik161 je tak to jsem asi prehlidla. Na ET jdu ve stredu. Vajicka zatim bojuji. 5 jich je kvality 1- a 2 kvality 2.

verkuska
autor
12. kvě 2014

@suzik161 jen blbněte, dokud můžeš, pak ti bude nejspíše tři měsíce šoufl 🙂 a jak se cítíš?? Pozoruješ nějaké změny na sobě?? 🙂

suzik161
12. kvě 2014

@verkuska cítím se úplně normálně, jen mám furt žízeň. Piju hodně za den, tak 4l, normálně jsem vždy vypila tak 1-1,5l. Trochu cítím prsa, ale to je po Crinonu, takže mi vůbec nic není. Snad to bude dobře 😉

verkuska
autor
13. kvě 2014

@suzik161 jj, tak to je úplně dobře 🙂 to je dobře, že piješ, já co si tak vzpomínám, taky jsem pila více 🙂 😉 a zůstalo mi to doteď

zazy
14. kvě 2014

Ahojky ženy,tak já včera byla na kontrole,malá i já v pořádku,váží kolem 1700g myslela jsem,že Vám sem dám konečně foto,tak tudle,malá opět nene a ne se nechat vyfotit,zase měla strčenou ruku před obličejíčkem.Jinak je už krásně hlavičkou dolů,konrola za 3 týdny už i s prvním monitorem,a to se rozhodne,zda budu rodit normálně nebo císařem.Je šílené,jak to uteklo.Dneska peru věcičky na malou a pomale si budu chystat tašku,ještě nic nemám a kámošky už mě strašej at si to už radši nachystám.Tak půjdeme nakupovat.A co vy moje spolutěhulky?A co vy čekatelky,jak je.Luci,tak kolik mimísků máš v břůšku?

lucikk1
14. kvě 2014

@zazy ty jo to je rychlost. Zavidim ti tve starosti ale hlavne preji. Dnes mi zavedli 1 embryjko,dalsich 5 mam v mrazacku.

muddledgirl
15. kvě 2014

@zazy ahoj kočko..to jo to si tašku nachystej..já ji mám v podstatě nachystanou..co kdyby..i když je spousta času...člověk je pak klidnější...No můj prcek měl už 1660 v 29+6 😀 😀 😀 tak bude asi fakt větší... 😀 Super,že jste v pořádku...já jdu na kontrolu ve středu,tak jsem zvědavá či se otočíme a kolik přiberem...

muddledgirl
15. kvě 2014

@lucikk1 super...tak hlaď bříško kočko..plivu těhu bacily 😀

verkuska
autor
17. kvě 2014

@zazy @muddledgirl já byla na kontrole před dvěma týdny a malá už byla hezky natočena hlavičkou dolů taky... tašku taky nemám ještě nachystanou, beztak to budu chystat v den, kdy budu muset do nemocnice, jak se tak znám 😀 to nějak neřeším, popřípadě mi to donese chlap 🙂 ale třeba se taky konečně odhodlám a hlavně najdu čas a nachystám si ji sama 😀

@lucikk1 @suzik161 tak co holky, jak pokračujete?? Budete testovat nebo vydržíte až do krve? 🙂

suzik161
17. kvě 2014

@verkuska Snad dobře, nic necítím, kromě toho, že se mi občas motá hlava a je mi divně, ale to bude asi Crinone, i když říkají, že nemá vedlejší účinky. Asi nevydržím, budu testovat dřív, ještě nevím, kdy. Jéžiši, to to uteklo, už budete připravovat tašku, to není možný 😕

muddledgirl
17. kvě 2014

@verkuska tak já už tašku nachystanou mám.....ale župan jsem sehnala jen teplý..tak asi budu bez županu,když nějaký levný neuvidím....já to totiž vůbec nenosím....Já peru a žehlim pidi věci třetí den..ještě toho mám tak na 2-3 pračky a teta mi doveze za týden další..sranda.... 😀 😀 😀 bude toho habakuk..ale to neva...

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 Jsi ve studii? Já měla cyclogest...Crinone není čípek,viď? 😀

lucikk1
17. kvě 2014

@verkuska zkusim vydrzet netestovat co nejdele

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl Nejsem, Utroš se snad přestal vyrábět, tak teď předepisují Crinone. Je to vaginální gel.

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 no tak to čumim...za mě byl ještě ve studii...tak to je masakr.. 😉

suzik161
17. kvě 2014

@lucikk1
@muddledgirl Je to v háji, začala jsem krvácet

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 ☹ ☹ ☹ to je mi hrozně líto...

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl Nevím jestli nemám zkusit pohotovst

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 je to docela brzo...ale já jsem divný případ,že mě to držel utrogestan vždy..když se třikrát nepovedlo.....netestovala jsi? Koukám,že jsi dávala jedno..a máš zamražena...to je dobře... 😉

suzik161
17. kvě 2014

@muddledgirl Mě to taky vždy udržel utrogestan, ale teď nevím, já mám Crinone..a jsem teprve 8.den od ET. Netestovala jsem, chtěla jsem zítra

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 kočičko..na pohotovosti Ti nepomůžou......Teď bys teoreticky byla ve 4 tt? Já krvácela v 6tt a jediné co bylo ležet a brát ascorutin 3x denně..nic jinýho Ti nikdo nedá....

muddledgirl
17. kvě 2014

@suzik161 já vím,že máš Crinone...ale buďto se to udrží i přes krvácení..a nebo se to bohužel nechytlo.. ☹ ☹ ☹ Jediný co můžeš teď hajat a čekat... ☹ ☹ ☹