IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
29. čer 2014

@verkuska já dneska tři housky..jednu suchou..dvě se sýrem.A k obědu přírodní kuřecí plátek na sojovce s bramborem...a zeleninovou polívku... 😉

verkuska
autor
30. čer 2014

@muddledgirl no já nevím, ale poslední týden se fakt přežírám 😀 moje míry jsou teď kolem bříška 104 cm a váha 79,5 🙂

muddledgirl
30. čer 2014

@verkuska no jo..Ty si stěžuj.... 😀 Mám mrtě hlad...Jenže vždy musím nejdřív práše na štítnou...namaluju ksichtík a jdu pro mlíko..Snídaně...vanilkový pudink s rozehřátými borůvkami... 😀 😀 😀

zazy
30. čer 2014

Tak to Vám holky závidím,já toho sním trochu a už jsem plná,malá mi tlačí snad na všechno v břiše.Dneska nic moc malá mi tam rajtuje a tlačí na spodek hrozně,kdyby to tak dneska nebo zítra už začlo samo byla bych radši než zase ve středu na vyvolání.

muddledgirl
30. čer 2014

@zazy....já jsem snědla půlku pizzy pálivý..prý to teoreticky pomáhá miminko vyhnat ven..dej si dvojku vína a sex...a umyj okna....nic víc pro to udělat nemůžeš ☹ ☹ ☹ Ale jinak to moc nechápu..budou Ti to vyvolávat kvůli tomu,že máš 2-3 cm placentu od děložního hrdla? Já ji mám teda asi pět...ale doktorka mi tvrdila,že hlavička se dostane ven dřív než placenta...

muddledgirl
30. čer 2014

@zazy Nebo jdeš na vyvolání,že placenta už nevyživuje dostatečně mimi..to bych chápala... 😉 Neboj kočko..aspoň víš,že to budeš mít brzy za sebou.. 😉

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl @zazy holkyy to je mazec, šíleně se to krátí, začínám mít vnitřní chvění 😀 nevím, jestli je to více z nedočkavosti nebo ze strachu, aby bylo vše v pořádku 🙂 co vy, jak jste dopadly s testem na streptokoka?? já ho naštěstí nemám, aspoň že tak..... to už by bylo na mě moc antibiotik 😀 a taaaaaak moc se těšííííím jupíííja jeeeej jou jou \😀 mi fakt hrabe 😀

muddledgirl
1. črc 2014

@verkuska ahoj čiči..no já taky ne..překvapivě...na osmou jdu na monitro do porodnice....jestli jsou jen na sálech..což si myslím,že jo..tak zas se mi bude chtít brečet..hned vedle v místnosti jsou vozíčky pro miminka..vůbec by mi nevadilo...kdyby si mě tam nechali a já už měla mímo....Ale práci ještě mám /uklid/...taky se těším....jako Ty... 😀 😀 😀
@zazy..co Ty kočko?

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl no já mám monitor naštěstí u svého gyndaře, kterého mám hned u baráku 😀 tak to mám super.... no já na jednu stranu ještě bříško chci mít, ale na druhou to miminko ještě více 🙂 zatím se teda vůbec necítím na to, že bych měla rodit už 😀 tlak na spodek máš šílený už pomalu dva měsíce, tak to už ani nevnímám, asi si to tělo zvyklo. V noci nejvíc poslíčci, ale teď, co jsem si pořídila ten kojící polštář a využívám ho pro sebe jako opěrku na záda, při spaní, relaxování, tak je to totální pecka 🙂 fakt se mi ulevilo trochu ....

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl na ten monitor jdu zase zítra, tak jsem zvědavá 🙂 ale asi to bude pořád to stejné .-)

verkuska
autor
1. črc 2014

na snídaňku koláček s domácíma švestkama a granko, no co víc si můžu přát 🙂 jsem šťastná za vše, co mám ...

muddledgirl
1. črc 2014

@verkuska já mám taky doktorku pět minut od baráku..ale má dovču 14 dní a dětská od 8.7....se mi to letos nějak sešlo. no...Tak jsem koupila koblížky s čokoládou..mňam..snad se malý rozhýbe..a nebudu tam skoro hodinu..jen na monitoru,jak minule..ale zatím to s ním nic nedělá....Kakao bych si dala hned..ale bojím se...zase se mi dělá špatně při čištění zubů a občas z mlíka v kafi..tak jsem konečně koupila sucho smetanu..

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl no malá se taky nechce hýbat na monitoru, ona se vlastně nechce hýbat vůbec 😀 mi tam potom hýbou s tím zvukem, ale s ní to ani nehne, tak ale trochu s nožkou pokope a je to ok 😀 no mě naštěstí vůbec špatně nebývá.... to už bych asi nedala 🙂tak ať ti dnes ten monitor krásně vyjde a malou si ještě v bříšku užij, ještě neroď 🙂 😉

muddledgirl
1. črc 2014

@verkuska 😀 😀 😀 já čekám malýho a jdu do nemocnice kvůli hraničnímu tlaku..no brečela jsem,ale aspoň si mě pohlídaj..

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl jeeeeeeeeej, vždyť vím, že malého Samuelka 😀 já jsem z té mojí tak zblblá 😀 jako ležet jít musíš?? takže do porodu už nemocnice?? Tlak nemáš dobrý?? No to nic, to uteče, určo budeš taky rodit dříve než za těch 16 dní.... aspoň si hezky odpočineš a na porod budeš mít dost síly 🙂 držím palečky a doufám, že budeš mít v nemocnici noťas, ať si můžeme psát 🙂

muddledgirl
1. črc 2014

@verkuska jo jo...ležet...no snad tam je připojení..když je na gyndě..prý mě vrznou na šestinedělí už 😲 To jo ...to asi bude dřív a ve dvě zas na monitor... 😲 Prý ať přijdu do dvou,že tam bude ještě hodně doktorů 😲

zazy
1. črc 2014

@muddledgirl tak aspon ti nebude smutno,že jsi v nemocnici sama,já tam budu od zítřka.Abych pravdu řekla,přesně nevím,proč mi porod ještě před termínem vyvolávají ,bylo mi řečeno kvůli té palcentě a že je malá menší,nevím,jsou to doktoři,tak snad vědí co dělají.Akorát ted už je to trochu na nervičky,páč vím,co mě zase bude čekat,ale to nejhorší teprve příjde,tak aby jsme to měli co nejdříve za sebou a měli ty naše poklady už v náručí.Doufám,že už jsem se malinko začla otvírat.Přeci už termín mám v neděli.Já si beru do porodky tablet,tak písnu.Minulý týden jsem si koupila na týden připojení a nakonec jsem se přihlásila jen jednou,páč mě poslali domů,ale to já nevěděla,naštěstí to bylo jen 50Kč.U nás se platí 10kč na den,není to tak hrozné.

verkuska
autor
1. črc 2014

@muddledgirl @zazy no mě brali na ten monitor i šestkrát za den, když jsem tam ležela 🙂 naštěstí máme wifinu po celé nemocnici, takže mi tato starost odpadá... no ani nevím, co bych si tam tenkrát počla bez noteboočku a internetu 🙂 jsem to měla i jako přehrávač filmů 🙂

no holky tak asi to je jasné, že nejprve z nás to čeká tebe Zuzi 🙂 ty jo, takže zítra klidně už můžeš mít mimi na světě.... je to neuvěřitelné, budu ti držet prstíky, ať jde vše hladce jak po drátku a miminko ať se podaří porodit normálně....

A ty se ženo taky drž a nezoufej, aspoň si tam užiješ ty miminka 🙂 takže tu nemocnici před porodem jsme si vybraly všechny tři.... já se tam snad dostanu, až budu opravdu rodit.... držím palečky, ať se dá tlak dokupy... to by ti vlastně taky mohli císařem brát že, kdyby byl vysoký??

verkuska
autor
1. črc 2014

tak děvčata, muž je na autoškole, malá se mi vrátila domů od ségry, já dnes nasbírala černý rybíz na zahradě.... tak jsem těm mým ratolestem udělala puding s rybízem, malá kolem toho krouží jak sup, kdy už to může prý, 100x jí můžeš říkat, že to musí vychladnout 😀

No a teď se jdu pustit do háčkování skřítkovské čepičky, abych měla co maličké nasadit na hlavu, až ji půjdeme zvěčnit k fotografce 🙂 tak snad se povede.... neháčkovala jsem totiž milion let, jenom jsem pletla ( a né jen páté přes deváté ) 🙂 😀

suzik161
1. črc 2014

@zazy
@verkuska
@muddledgirl děvčata má milá!!!! Furt sem koukám, jak jste na tom, celé dny vám držím palce, aby bylo vše dobré a porod proběhl tak jak má a máte u sebe krásné a hlavně zdravé prcky!!!! 😉

verkuska
autor
2. črc 2014

@suzik161 si zlatá 🙂 děkujuuuu 🙂 :-* neboj, však tebe to taky čeká všechno.... už by to měla být +- polovina cyklu že?? Kdy už tam jdeš 🙂

suzik161
2. črc 2014

@verkuska v pondělí jedu na UTZ a myslím si že 14.7. Si pojedu pro prďolky 😀

verkuska
autor
2. črc 2014

@suzik161 no už by byl nejvyšší čas pro naši pokračovatelku 🙂 teď máš klid, prázdniny, žádný stres, žádná práce, už by se tomu miminku mohlo u tebe zalíbit 🙂 je to hold těžké a strašně moc nespravedlivé, když já pomyslím na těch 90 000,- co jsme do toho vrazili, tak mi až špatně zabude. Zase na druhou stranu opravdu to za ty prachy stojí 🙂

Jedem obrat s dcerkou rybíz na zahrádku, snad nás nestihne déšť.... 🙂

verkuska
autor
2. črc 2014

@muddledgirl tak jak, máš tam ten net?? A copak tam s tebou provádějí?? Držím palečky, ať je vše OK

muddledgirl
2. črc 2014

@zazy ahoj kočinky tak holka moc myslim...tak jak jsi na tom? Už máš miminko?
@suzik161 Kočko,jsi zlato..taky na Tebe moc myslím,teď už to určitě vyjde..
@verkuska jo jo..koči...kdyby byl vysoký..tak se většinou dělá pak císař...ale otoky mám v normě a i ten tlak ej pod 140/90,takže mě možná pustí..zítra primář rozhodne,tak jsem zvědavá..To natáčení je masakr..no...třikrát denně mi to stačí a ještě chodí na pokoj s přístrojem pidi...a měří mu taky tep...To já pudink teplý..zvlášť s rezhřátými borůvkami a cukrem...Ježiš..objednat foťáka.. 😲

verkuska
autor
2. črc 2014

@zazy Zuziku tak co?? Už se něco děje, jak to vypadá s mimi?? ..... já jsem jak na trní

@muddledgirl to je síla, takže tě tam jen na jeden den tahají jo?? Neuvěřitelné, no snad to bude ok a zítra už budeš psát z domova...

Jinak já holky dnes po prohlídce špatný monitor, musela jsem jet ještě na jeden v šest do nemocnice s tím, že kdyby byl zase špatný, tak budou muset s tím těhu něco dělat, což by mi taky vyvolávali.... naštěstí v nemocnici to bylo už v pohodě a malá se chovala vzorně 🙂 už jsem se lekla, že ten rybíz neoberu, protože jen co jsme ráno dojeli na pozemek, tak začlo pršet, takže z dnešního sbírání nic nebylo 🙂 takže musím zítra....

Já chciiiiiiii rodit 5.7., jak to mám zařídit?? Miminku domlouvám, co to jde ....

muddledgirl
2. črc 2014

@verkuska špatný monitor...konkrétně co? Mně malý skoro pořád spinká a nebo když už ne..tak zas moc řádí....ale prý v normě..jo holka..zkus třikrát denně sex, dvojku vína...běhat po schodech...zkus homeopatika...pobav se s homeopatkou...

Taky jsem zvědavá co Zuzik..

muddledgirl
3. črc 2014

Tak když dnes bude vše o.k..tak zítra fičim dom.. 😀

zazy
3. črc 2014

Ahojky děvčata,tak jsem stále dva v jednom,včera zatezak rano nic moc neukázal,večer jsem opět dostala tyčinky do čípku ten mi trochu nastrihla,tentokrát to bolelo víc než ten minulý týden,dělali mi to na porodnim sále,tam byla lepší koza než na vysetrovne,tak jsem si ji aspon vyzkoušela.Dneska Rano tyčinky vytáhli,tak jak jen si myslela,nic to semnou neudělalo,jsem zavřena a nevypadá to,ze bych se začal otvírat,takže se nakonec rozhodli pro císař.Dnes měli plno,takže me čeká někdy zítra do po.Jinak jste moc hodně,ze na me myslite.Takže v sobotu vám písní co a jak,zítra bych to asi nedala.

verkuska
autor
3. črc 2014

@zazy sakra práce ☹ to je škoda... ale tak co už, jak se to jinak nedá. Tak hlavně ať se vše zdaří, miminko je zdravé, ty to zvládneš v pohodě.... dopoledne budu držet palce i na nohou.... tak trochu ti to i závidím, že už budeš mít zítra mimi 🙂 zase máš super výhodu, že víš přesně, že to miminko příjde na svět zítra dopoledne 🙂 tak se drž a dneska si ještě užívej sladké spaní bez buzení a pláče 🙂