IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
21. zář 2014

Ahojky ženy,tak u nás v poho,mlíčko bunbáme.Já myslela,že to taky dostanu hned,protože z Verunky jsem to hned po šestinedělí dostala.Ale já akorát 2 dny trochu špinila ao je vše,takže aspon tak.Ale nebudu to mívat ani tak příští týden jdu na 3 měsiční injekci,páč to kvůli té endometrioze mít nesmím,tak budu mít antikoncepci injekčně.Nejlepší paradox je,že já vlastně antikoncepci nepotřebuji.Jinak jí má po Verunce klokanku a od kamarádky ted budu mít půjčený vak.Jinak bere Viktorka železi,byli jsme na prvním očkování,proběhlo to v poho bez teplot.Horší bylo,když ji brali krev na krevní obraz,to i pro mě pro silnou nátuu to bylo síla,špatně se mi udělalo to mi jinka krev vůbec nevadí.Jinak naše momentální míry jsou 57 cm a 5060g

verkuska
autor
21. zář 2014

@muddledgirl malé se v šátku líbí .-) jen jsem taky ještě nepřišla na to, jak ji tam správně uvázat, tak snad to vychytám co nevidět 🙂

Dneska jsme měli konečně zožirky, tak před chvilkou rodinka odešla a malinká spokojeně usla 🙂 chlap je připitý a já si dám v klidečku dvě decky červeného... mňáááám 😀 pak budu spát jako dudek, už včera jsem si jednu sklenku dala 🙂 co ty, pila jsi už něco?
A to je jako málo nebo co té teploty?? Já malé teplotu neměřila, nebyl důvod... a proč si mu to měřila??

muddledgirl
21. zář 2014

@verkuska tak já věřím,že by se malému líbilo..ale mám co dělat s manducou...takže šátek fakt ne....

Zožirky? Copak to je? Já měla jednu desítku...když jsem byla na koncertě..jinak nepiju odstříkala jsem trochu mlíka před a po koncertě..a byl to očistec..protože kojím nejdýl za tři hodiny a byla jsem pryč od pěti do půlnoci...takže prsa bolely..a mlíčko teklo...

No..byl studenej..tak jsem mu ji změřila...a bylo jen 36 v zadečku..mělo by být minimálně o půl stupně víc...a to víš..bála jsem se,aby nebyl podchlazený....teď už na to kašlu..prostě furt má svetýrek a když si nehraje tak larisu na dvakrát...teplý moc není...ale už to neřeším tak moc...

muddledgirl
21. zář 2014

@zazy ahoj kočko..to budeš mít tu depo proveru?...Ty jsi měla také umělé že a proč? Ono zrovna o depo proveře se říká,že pak je problém otěhotnět..No,jestli my potřebujeme antinu toť otázka..ale jistota je jistota...takhle brzo miminko bych další nechtěla.Přítelovo sperma se prý může měnit..ptala jsem se na ten problém,že spermie není schopna proniknout do vajíčka..tak doktor říkal,že se to mění a že není problém,aby jsme počali...Já už od loňska mám prokázanou ovulaci....takže radši se chránit budu..paradoxně..pcos je možná díky antině.../ale spíš štítné/,ale antina tlumí příznaky pcos..Je teda fakt,že teď mám hezký vlasy,lepší nehty..a pleť hezčí než kdy dřív..což je zvláštní...ale zuby mě začínaj bolet..ajajaj..

zazy
23. zář 2014

Ahojky to ještě nevím,teprv se půjdu domluvit,co budu mít jestli tabletu nebo injekčně.Jo jo měla jsem úmělé,mám endometriozu 3 stupně jsem po 3 operacích a při poslední my vzaly vejcovody.A hlavně další mimi už bych opravdu nechtěla,už mi to nedoporučovali ted páč mám za sebou 2 císaře a vzhledem ,jak jsem ted dopadla,tak další už by mohl být života ohrožující,takže tak.Zuby mě taky začínají pěkně bolet a kazit se.A to piju mléko pořád páč mám na něj pořád chut

zazy
23. zář 2014

Takhle malá cucala prstík včera,než jsem ji dala napapat,byla úžasná

muddledgirl
24. zář 2014

@zazy tak dvě děti jsou až až...Já jím hlavně mléčné výrobky....mléko jen v kafi a v meltě..... 😉 Je krásná prdellka...Taky jsem tak žužlala...až do 4 let v noci.. 😀

verkuska
autor
29. zář 2014

@zazy tak moje malá strká do té pusy celou ruku než dostane prso nebo dudánek 😀 je moc hezká Viktorka 🙂 jak jí říkáš nejčastěji?? Já pořád na ni Vikulko, Vikuška..... někdy padne i Viktorka 🙂

@muddledgirl @zazy holky, malá se mi poprvé po hračkách natahuje pod hrazdičkou je a pinká si do toho 😀 je to faaaajné ji pozorovat 🙂

Jinak máme jít 9.10. na první Hexu, já se taaak moooc bojím, vy už jste byly na očkování s malýma?? Já tam asi nepůjdu... si to musím promyslet. Šíleně se toho bojím.

zazy
30. zář 2014

Ahojky děvčata @verkuska jojo my už máme hexu za sebou a v pohodě,horší bylo,když ji brali krev.Máala se mi už taky natahuje a nejraději by si i sedla,je to děsná čiperka.Jinak já ji převážně říkám Vikulko,bebo Viki a Verunka ji říká Vikísku.Holky dáváte dětem už čajíček?J jinak já pěkně dopadla.Před 14 jsem čapli s manželem angínu,ale jakou aba jsme museli k doktorce a vyfásly jsme antibotika.Já neměla angínu,horečkovali jsme skoro 40, takovou snad tak 10 let.Do středy jsem brala antibiotika a už mi bylo hej.Si představte,že včera mě opět začlo bolet v krku,dneska už skoro nemůžu polykat a opět horečky,děsně to bolí,už nevím,co bych si na to dala,doktorka mi řekla bioparox,v lékarně mi řekli,že pokud se mi angína vrátila tak mě nepomůže,takže mi dal septisan na cucání,tak jsem zvědává,pokud to dozítřka nepoleví,mám opět zajít k doktorce na stěry,ale nechci další antibiotika,ach jo.

zazy
2. říj 2014

Tak denska jsem byla u doktorky,nic nepomohlo,vyfasovala jsem další antibiotika,pokud se mi do konce týdne neuleví,budu muset do nemocnice,skrz absces.Doufám,že zaberou,mám ztoho děsnej strach,prý to děsně bolí.A co vy ženy,jak se držíte?

verkuska
autor
2. říj 2014

@zazy pááánečku, tak to potěší tedy :( a kojit normálně můžeš?? Angínu měla nedávno malá velká, naštěstí to nikdo od ní nechytil, i Vikinka zdravá... na očkování nejdu ani omylem teď, chci jít až kolem 10-tého měsíce... a sehnala jsem konečně doktora, který nastřelí náušničky i bez očkování 🙂 dnes jsme byly... že sluší?? :D

Drž se a brzy se uzdrav a pusinku Vikulce posíláme 🙂

zazy
2. říj 2014

Jo jo můžu dali mi takové,abych kojit mohla.No bylo mi řečeno,že takhle malé děti angínu nechytí,tak aspon trochu jsem klidná.Malá je úžasná moc ji to sluší,taky chceme jít na naušničky.I my posíláme naší jmenovkyni pusinečku

muddledgirl
4. říj 2014

@verkuska ahoj kočko..my dudlánek už dávno nedáváme..chtěl ho jen občas....tak na to prdím..aspoň nebudu muset odnaučovat...hexy se nebojím...to jak umřelo to miminko s tím podle mně nesouviselo....První dávky dostalo v cizině...atd...Samík...už taky plácá do hraček a už nějakou i chytí do ruky..pěkně se začíná smát a dělat pazvuky....ale krásný... 😀

muddledgirl
4. říj 2014

@zazy krásná fotka..já mám takovou z bříška.. 😀

muddledgirl
4. říj 2014

@zazy já jsem mu dala asi dvakrát..jednou fenykláč a jednou fennel mix z Lidlu..nechce mi to pít.....Kojené děti čaj nepotřebují.. 😉 chůdě..to mě mrzí,že jsi tak nemocná...snad už jsi v pořádku..

muddledgirl
4. říj 2014

@zazy absces? Kde ho máš?

muddledgirl
4. říj 2014

@verkuska no černý kašel není prdel a je běžně už u školkových dětí...protože se už ne všichni přeočkovávají...takže hexu bych určitě dala...ale je to na Tobě..já pojedu vlakem dlouho..takže hexu chci....jdeme 23.10.

muddledgirl
4. říj 2014

@verkuska moc krásná holčička..no nic..Samík spí..tak jdu rychle poklízet..zítra máme návštěvu..pa pa

verkuska
autor
4. říj 2014

@muddledgirl no na černý kašel jsou antibiotika a i očkované děti ho můžou chytit, právě u naočkovaných se to dost podcení, protože si myslí, že to chytit nemůžou :/ no já očkovat budu, ale určitě ne ve třech měsících, aby muselo tak malé tělíčko bojovat s tolika nemocemi... a těch vedlejěích účinků co to má :( no my až v 8-10-ti měsících, ne-li později.... takže pokud si někdo myslí, že když má dítko naočkované, tak že nemůže danou nemoc dostat, je pěkně na omylu ;) no první jsem taky očkovala takto brzy, ale teď už stejnou chybu neudělám... nemocí se nebojíme.

@zazy my čajíček dávali asi týden pět lžiček denně kvůli prdíkům, nebo jsem ji to dala do flaštičky a ona si z toho vždycky trochu ucucla, jsem jí to musela rvát, by to vypila jinak celé 😀 na žízeň ale nee, od toho máme pořád mlíčko 🙂 a co angína, už je to lepší?? No malá taky nechytla tu angínu od karolínky, tak jsem byla moc ráda... tak super, že i přes léky můžeš kojit 🙂

muddledgirl
5. říj 2014

@verkuska kočko...já bych se nemohla hnout bez očka do MHD a do vlaku....V Německu očkují na mnohem více věcí.Je to Tvá věc...kdybych měla auto,taky bych to tak neřešila.To já samozřejmě vím,že to chytnout může,ale je menší pravděpodobnost.A já osobně mít větší dítě, tak ho naočkuju...njn..musím uklízet..máme návštěvu..tak se měj hezky kočko...

verkuska
autor
15. říj 2014

@muddledgirl tak nakonec jsme naočkovali první vakcínou hexy, ale pneumokoky jsme razantně odmítli... budem očkovat pouze povinné, ostatní ani omylem... tak jsme se nakonec s manželem dohodli 🙂 a jak se vám daří?? Co malý?? Je hodný 🙂 my s malou chodíme každý týden po horách, dnes jsme ušly 24 km ... celkem slušný výlet 🙂 tady přikládám jedno foto, jak si i v kopcích umíme hezky poradit s papu 🙂 založila jsem si na FB skupinku, tak výletujem s holkama a kočárkama... je to super, když příjdeme taková tlupa s kočárkama na nějakou horskou chatu a každý nevěřícně kouká 🙂

verkuska
autor
18. říj 2014

holkyyyy, tak přesně před rokem a týdnem jsem dostala poslední menzes a šly jsme do toho... už mi tam rostlo vajíčko, ze kterého je moje krásná a milovaná Vikinka 🙂
@muddledgirl @zazy hoďte tu nějaké foto holky, ať se na vás podívám...ať vidím, jak krásně Viktorka i Samuelek rostou 🙂

muddledgirl
18. říj 2014

@verkuska ahoj kočko...už zas rostou vlásky, viĎ? Bych tě nepoznala.Super.24 km..to jsi dobrá.Já chodím tak denně 4...ale ne každý den.Začla jsem chodit na Strollering a jsem nadšená.Také cvičím 3.den břišáky...mám aplikaci v mobilu runstatic six pack.A chci začít ještě na ministepperu...ale jen jednou týdně....Samík je pěkně velký..hodím nějakou fotečku.Jinak koliky už víceméně nejsou...fennel -mix zabral anebo z toho už vyrostl..Tlačí třeba jen pár minut...já si ho vezmu do klubíčka a za chvíli je vykajděný.. 😉

muddledgirl
18. říj 2014

@verkuska Ty jo...20.10. mu budou 3 měsíce a také den,kdy mi odsáli embryjka.23.10. tomu bude rok...co mi vložili embryjko a je z toho krásnýa hodný Samík...Jsem tak šťastná,jako nikdy.... 😉

muddledgirl
18. říj 2014

Samík 1.den a dnes..masakr... 😀

verkuska
autor
19. říj 2014

@muddledgirl jeeeeeeeee, on je faaaaajnýýý 🙂 no letí to šíleně moc.... je to hrůza :D no u nás ještě prdíky jsou, malá mi kadí poslední tři týdny tak nějak po týdnu a něco....minule jsem jí musela strčit rektální rourku, aby si ulevila 🙂

muddledgirl
26. říj 2014

@verkuska 😀 😀 😀 je to můj milovaný kulihrášek...

zazy
27. říj 2014

Ahojky ženy,tak já Vám sem hodím taky nějakou tu fotečku.Jinak malá v pořádku,mě pořád poškrabává v krku,mám už přes týden vyrážků,asi z těch dvou antibiotik na ty angíny,ve středu stím půjdu na kožní.Jinak malá velká je nemocná má zánět středního ucha,asi ztoho jak už má měsíc rýmu

zazy
27. říj 2014

Tak fotky později,musím zjistit,proč mi nejdou nahrát

verkuska
autor
1. lis 2014

@zazy to se mi nelíbí :.( božato s tím ouškem, no a s tou tvou angínou to je taky síla., A co malinká? Je zdravá??... asi byla nějaká porucha, zkus nahrát později ty fotečky...

@muddledgirl A jak se tváří důležitě :D ty děti jsou faaaajnéé, jak jsou malé 🙂

my máme takový fofr holky, vůbec nestíháme, chceme zastřešit na zimu, chlap ještě zdí, je z toho na nervy, já musím vařit pro chlapy, kteří nám pomáhají, do toho malá, plavání, ale od tohotu měsíce chodit nebudem- nestíhám to, pak chodíme jednou týdně na hory... no děs běs :D