IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
15. lis 2013

@muddledgirl děkujuuu mooc 😉

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula no psala jsem tady celý průběh, bude to někde na začátku, když tak se koukni 🙂 do zadku?? Já píchala do břicha... divné 🙂

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula a máš tam být na 9:30??

verkuska
autor
15. lis 2013

@chrisula jinak je to od stránky čtyři tuším s těma mýma testama.... 🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@chrisula 😉

chrisula
15. lis 2013

@verkuska jo ja takee,ale pregnyl posledni do zadku🙂

chrisula
15. lis 2013

@verkuska v pul 8 tam mame v nedeli byt.

verkuska
autor
16. lis 2013

tak holky, dneska jsem už v šest zavítala do teska, mají 30% slevu na hračky.... a moje dcera je blázen do Monster High, tak jsem jí musela jet koupit Catty Noir... z 1090,- slevněná na 763,- je to mazec ty hračky, ale tuto si koupila za své poctivě vydělané peníze, dostává totiž výplatu 200,- měsíčně, když pomáhá uklízet 🙂.... už má osmou.... tak snad to bude zase holčička, aby to vše zdědila :D :D

chrisula
16. lis 2013

@verkuska take jsem dcerce slibila,ze kdyz se to povede a budu tehotna,tak mi bude pomahat uklizet...za penizky 🙂

zluva
16. lis 2013

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Jsem dnrs 3 den po ET jedne blastocysty. Je to me druhe IVF. Z prvniho se mi podarilo na treti pokus otehotnet a mame doma 4 letou holcicku, ted bychom radi sourozenecka.

zluva
16. lis 2013

Jen to cekani po transferu nesnasim.... Je to tak dlouhych 14 dni...mne uz od zacatku boli bricho. Tak doufam, ze to bude pro dobro veci 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@zluva Ahojky, ale čeká se líp ne, když máš vedle sebe malou? To uteče nakonec, neboj....JJ mně taky bolelo jako na ms asi od třetího dne... 😉

verkuska
autor
16. lis 2013

@zluva ahojky, neboj, mě taky bolelo břicho, ono je to spíše způsobené po tom odběru vajíček ještě.... jinak držím palečky 🙂

zluva
16. lis 2013

Diky moc 🙂 Tak ta nase certice vyda za dva, jeto samozrejme lepsi, kdyz vis, ze uz jedno dite mas, alekdyz podstoupis opet stimulaci a vsechno to okolo, tak si strasne prejes, aby to dobre dopadlo. Vsichni okolo se ptaji, proc nema dcera sourozence a jaka je to skoda atdatd. Nema nikomu cenu vypravet, co jsme podmuseli posstoipit abychom meli to jedno dite natoz ze se do toho dobrovolne poustime znovu. Kvuli dcerce i nam 🙂

zluva
16. lis 2013

@verkuska To je fakt, s tema vajecnikama. Mela jsem 25 foliklu...
Porad jsou citlive

zazy
16. lis 2013

@zluva:úplně mi čteš myšlenky,to čekání je hrozný,ale uteče to,ikdyž to ted nevypadá,určitě to výjde,mě dávali kompaktní morulku a podařilo se.Děvčata včera jsem byla na kontrole a už bylo vidět srdíčko,jsem štastná,tak doufám,že to bude dobře vycházet i nadále a přeji to i Vám ostatním.@muddledgirl:dívám se,že mi na tom jsme skoro stejně,to se jinak těhulčí,když má člověk spolutěhulky a může si psát o různých problémech a má to ským probírat

zluva
16. lis 2013

Diky moc 🙂
Premyslim nad tim, jestli jit v pondeli do prace, delam v kancelari...abych nad tim vsim doma nemusela porad spekulovat. Blastocysta se pry zavrtava mezi prvnim az tretim dnem, pak uz se s tim nic neudela, je to tak?

stazina1
16. lis 2013

Dievčatá,máte pravdu.Ja som si myslela,že ostaneme pri jednom miminku,ktoré máme z IVF,boli sme štastní a sme,že ho máme a teraz po takmer 3 rokoch skúšame znovu.Ešte pred rokom som tomu neverila,že znova pojdeme do IVF 🙂 ked si človek pomyslí,co vsetko musel a musí koli mimísku absolvovať,......každá z nás to nemá ľahké a tak by sme si zaslúžili to,čo chceme ,...no nie? 🙂
Pekný slnečný deň a držím vám palčeky. 🙂

verkuska
autor
16. lis 2013

@zluva no je to tak, a když sedíš a neděláš nic náročného, tak proč ne.... já mám taky super pohodovou práci na zadku, ale stejně jsem šla na nemocenskou 🙂 chodila jsem po třech dnech na procházky a fakt si užívala nicnedělání 🙂 navíc jsem se mohla věnovat dcerce, což mi dělalo dobře 🙂

verkuska
autor
16. lis 2013

@zazy tak to jestli si na tom jak muddledgirl, tak potom já jsem na tom podobně jak ty :D :D tak to je super, já jdu na ultrazvuk v pondělí, tak snad tam bude srdíčko tlouct jako zvon 🙂

verkuska
autor
16. lis 2013

@stazina1 no mě by to po 11 letech po prvním IVF taky nenapadlo, a to nám to tenkrát vyšlo napoprvé... ale nějak jsem se lekla, že mi je už 35 a že fakt chci ještě.... teda 34, páč zkoušíme už od loňska.... po 2 IVF a 6 KET, které nevyšly, jsme se chtěli na to vykašlat už, ale řekli jsme si, že rysknem ještě 4 IVF NAPOSLEDY..... a ono to vyšlo :D jsem fakt šťastná. Moc se na to pondělí těším.

verkuska
autor
16. lis 2013

@muddledgirl tak jakpak se daří?? Mě dnes opět natáhlo v obchodě z parfémů od lidí, co kolem mě chodili :D ale jsem šťastná 🙂

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Ahojky, jo jo dobrý....byla jsem na procházce...a koupila si takové sportovní podprdy....u ťamanů,já tam teda moc nenakupuju,ale tohle je zrovna fajn.....Viď...je to děs...večer jdem s miláčkem do Lidlu,potřebujem udělat velkej nákup,tak se moc netěšim, tam je vždy mrtě lidí a dělá se mi špatně....ale buďmě šťastné jak píšeš... 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@zazy Ahoj kočko...no tak to je sssuupeer...seš zlato....a kdy jdeš na další kontrolu? já jdu na 1.utzv až za 14 dní...Je to super,když si můžem takhle popovídat, co a jak na začátku....Já tomu na jednu stranu furt nemůžu věřit....a když se nad tim moc zamyslim...tak mám na krajíčku......je to děs... 😀

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Ty už jdeš v pondělí na ultrazvuk?

verkuska
autor
16. lis 2013

@muddledgirl jj v pondělí 18tého 🙂

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Ty jooo..to to uteklo viď? Tak přeju,ať bije o 106 😉

verkuska
autor
16. lis 2013

@muddledgirl díky, bude bít, jak jen to jde.... já cítím koneckonců každý den, jak miminko o sobě dává vědět 😀 .... a hlavně, jak mu něco nevoní 😀

muddledgirl
16. lis 2013

@verkuska Jo, jo...a co masíčko, vývary,když se vaří vadí? Mně strašně a pak moc lidí v obchodech a jakékoli výpary z pipi grilů apod...občerstvení... 😀

verkuska
autor
16. lis 2013

no právě že ne, mě to voní, mě je zle jen z těch parfémů, z jídla mi ještě blbě nebylo 😉