IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
10. únor 2014

@verkuska krásnáááááá

verkuska
autor
10. únor 2014

@suzik161 no jsem fakt ráda, že se mi to povedlo ulovit 🙂 konečně si mám kde i nukládat oblečení pro miminko 🙂

lucikk1
10. únor 2014

@verkuska tak to byl výborný kup.Opravdu hezké 🙂

verkuska
autor
10. únor 2014

@lucikk1 díky, no opravdu jsem natěšená, teď jedu ze segrou na barák pro postýlku a oblečky po neteři 🙂 vaničku a přebalovací podložku, hračky, hrací podložku, no už se těším 🙂 sranda ovšem bude, jak to bude kluk 😀 a já doma už plno věcí pro holku 😀

zazy
10. únor 2014

Ahojky
tak ta komodka je fakt pěkná.No já doufám,že mi ve čtvrtek na kardiu už mudr řekne,co to bude,protože okud to bude kluk,tak jdou všechny holčičí věcičky pryč na prodej.Musím to všechno probrat,bude mi to skoro líto to dát pryč jsou to hezké kousky,skoro vše značkové z rakouska nebo Anglie,ale na památku si nechám jen nějaký hadřík.Jinak Vá holky strašně závidím stěma prsama,protože já je necítím z hruba od 9 tt,pořád mě děsně bolí,nejhorší je když si mám sundat podprdu,to by mi upadly.Budte rádi,že Vás nebolej.Jinak s věcma na mimi mám výhodu,protože to mám vše po malé,teda skoro.Ale něco nového taky koupím.
Děvčata vidím to nadějně,to dáte s miminkama,musíte nás přece následovat.Posílám další vlnu těhu bacilků

lucikk1
10. únor 2014

@zazy Díky 🙂

suzik161
10. únor 2014

@zazy děkuji

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska pěkný... 😉 😉 😉 já zas koupila knížečku o andulce a zdravém hamání pro mimi... 😉

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl tak a už je doma i postýlka od segry, tamta, co jsem plánovala, byla už prodaná 🙂 aspoň budu mít penízky na něco jiného 🙂

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska taky dobře.... 😉 😉 😉

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska
@zazy můžu se zeptat,kolik máte nahoře? Já už 8 kg. .. ☹

verkuska
autor
10. únor 2014

@zazy u mě to je úplně to samé, samé holčičí věcičky, jestli to bude kluk, tak mě drbne 😀

verkuska
autor
11. únor 2014

@muddledgirl z toho si nic nedělej, já 7 .-D ale není se čemu divit, jak pořád peču a je to tak moooc dobré 🙂

muddledgirl
11. únor 2014

@verkuska tak u mě taky,jím sladký často... 😉

verkuska
autor
11. únor 2014

holky, máte už něco pro miláčka an Valentýna?? My to tedy doteď neslavili, přímo jsem to nesnášeli, u nás byyl svátek lásky vždy 1. máje 🙂 ale teď mě popadla nějaká romantika, tak jsem původně myslela, že miláčkovi upeču dortík, v Ikei jsem koupila takový polštářek hezký fialkový ve tvaru srdce, se mi zdá romantický 😀 no s tou dortou ještě uvidím, jak se mi bude chtít 🙂

suzik161
11. únor 2014

@verkuska My to taky neslavíme, ale letos mě napadlo, že kdyby to vyšlo, tak by muž dostal positivní test, pokud se zadaří. Jinak to slavit nebudeme 😒

suzik161
12. únor 2014

Ahoj, tak dnes jsem 8.den od ET a na testu nic, moc tomu nevěřím, asi mám zase černého Petra já. 😒

lucikk1
12. únor 2014

Jo a ja jsem na tom stejne jako suzik. Akorat jsem 9.den po ET

verkuska
autor
12. únor 2014

@suzik161 já ti říkám, já neměla taky nic a těhu jsem byla a HCG krásně vysoké.... už bych těm testům moc nevěřila.... je ještě navíc opravdu brzy, navíc jsi měla mimi opožděné trochu.... dělej tak, jak kdyby jsi těhu byla a to znamená se i radovat, ať se tam tomu drobečkovi líbí 🙂 😉 nestresuj se, to třeba ještě vyleze a nebo budeš taky v šoku na krevních testech jako já 🙂
To samé platí pro @lucikk1 🙂

holky buďte v klidu, vůbec nic to ještě neznamená. Pokud nešpiníte a ani nekrvácíte, je to na té nejlepší cestě 😉

suzik161
12. únor 2014

@verkuska Děkuji moc, přesně to jsem potřebovala slyšet....dneska si jedeme s manželem pro nové auto asi, pokud bude vypadat tak jako na fotkách, tak je naše. Byla to láska na první pohled 😀

verkuska
autor
12. únor 2014

@suzik161 no jo vlastně, vy jste o jedno přišli .... hrůza, ještě že se fakt nic nestalo.... no tak ať je to dobrá koupě, aby jste už s ním jeli na krev a ultrazvuky 🙂 🙂

verkuska
autor
12. únor 2014

@lucikk1 a co ty luciku, kdy máš jet na krev?? V pondělí??

lucikk1
12. únor 2014

@verkuska jj jedu v pondělí. Ale myslím si že zbytečně. Dnes mě bolí podbřišek jako kbyby měla přijít MS ☹ Tak jsem si pro uklidnění uvařila samé dobroty. Svíčkovou a borš (pozn. našla jsem variantu bez masa).
http://www.jimejinak.cz/2013/11/rusky-borsc-po-...
Je výborný, doporučuji. Ale ted jsem narvaná jak žok 😀

zazy
12. únor 2014

Ahojky přesně,jak říkají holky,ještě není nic straceno,pokud to nemáte potvrzené z krve.Holky,já měla dušíky a to 14 den po ET jsem měla druhou,ale že by byla nějak přesvědčivá,tak to teda nebyla.Takže se ještě nestresujte.
Jinak jak jste se ptali na váhu,tak mám nahoře po IVF 4 kg,běhěm úmělka jsem přibrala 2kg.
Jinak já zítra odpoledne jdu na kardio,takk doufám,že bude vše ok a už se konečně dozvíme,co to bude.Děvčata dneska budu dělat od Ládi Hrušky ty langošky,tak pak dám ason foto.Jsou bez tuku,tak uvidíme,jak budou chutnat

verkuska
autor
12. únor 2014

@zazy mňáááám langoše, už je chci dělat delší dobu, ale dneska zase bude na véču ta tuňáková a hawai pizza 🙂 no mě o tom pohlaví mluv, já už se taky nemůžu dočkat odpovědi na mou otázku CO ŽE TO VLASTNĚ MÁM V BŘÍŠKU 🙂

verkuska
autor
12. únor 2014

@lucikk1 ej no já nevařila raději, prý není to teplo od plotny dobré, ani teplá sprcha se nesmí.... a v podbřišku mě bolelo snad měsíc neli déle.... jsou to velice podobné příznaky jak na menzes, někdy od těhu k nerozeznání.... akorát si pamatuju, že jsem snad nonstop říhala a prděla 😀 😀

lucikk1
12. únor 2014

@verkuska jj tak ty poslední příznaky nemám 😀 . A to vaření nepřeháním, ale dnes fakt už něco dělat musela, abych se nezbláznila 😉

verkuska
autor
13. únor 2014

@lucikk1 je to opruz todvoutýdenní nicnedělání a čekání.... brrrrrr, dobře si to pamatuju, ale tak já chodila na denní procházky, vždy hodinové... déšť nedéšť, a byla jsem vždy moc ráda, že jsem šla.... ale tak zase já mám tady hned kousek lesopark a tam se prochází báječně... jinak jsem v podstatě nedělala nic 😀 ale je fakt, že ta procházka mě vždy tak vyčerpala, že jsem si odpohodinku pospala.... 🙂 ak už přišla dcerka domů, pak i milašek, tak to celkem utíkalo, no ale nedočkavost na výsledky ten čas neuvěřitelně brzdila.... jeden den mi přišel jak jeden měsíc... 😒 ale už je čtvrtek, se ti to krátí 😉

verkuska
autor
13. únor 2014

holky pořád nějak nemůžu uvěřit, že už kupuju výbavičku pro miminko 🙂

verkuska
autor
13. únor 2014

holkyyyyyyyy, dodržujete termíny vycházek?? Já tedy moc ne 😀 ale snažím se, jen kolikrát jdu o hodinu dříve 😀 no a dneska kontrola 😀 ještě že jsem byla doma 😀