IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
13. únor 2014

Nazdárek děvčata tak už víme, co budeme mít za mimi.Bude to holčička.Manža malilinko zklamanej,jako každej chlap chtěl kluka.Ale mimi je v pořádku.Ted jsem mailiinko zakrvácela jen při utření trošičku,ale dneska mi doky dělala vnitní utz,tak je to asi ztoho,uvidíme ráno.Dělala mi ho proto že opět jako u malé mám momentálně přerostlou placentu

lucikk1
14. únor 2014

@zazy zavidim ale i preji 🙂

lucikk1
14. únor 2014

@verkuska ja je dodrzuji.mam strach abych neprisla o tu almuznu🙂

lucikk1
14. únor 2014

Jak dlouho po ET jste meli zpozdeni s MS oproti normalnimu cyklu? Muze to ovlinit utrogestan? Mela jsem to dostat v nedeli, TT je negativni (delala jsem si ho ve stredu).

suzik161
14. únor 2014

@lucikk1 jak bereš utrogestan? Mě ho při IUI neudržel, cyklus, brala jsem ho 2-0-2. Teď ho mám 2-2-2, tak uvidíme, já bych to měla dostat zítra tak uvidíme, jinak jsem taky negativní 😒

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 beru ho 2-2-2 mela jsem to dostat v nedeli.takze mam zpozdeni

suzik161
14. únor 2014

@lucikk1 v neděli, já myslela, že jsme den od sebe, sakriš asi to mám blbě spočítané.

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 pocitala jsem to od me posledni ms.nebo se to pocita jinak? Zalezi i jak mas dlouhy cyklus. Ja to mam po 22 dnech

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 + 3 dny samotna ms🙂

suzik161
14. únor 2014

@lucikk1 aha, tak to je ono, já mám 28-30 dní, ty jo to máš krátké!! A jen 3dny?? To je pěkný 😉

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 jj taky si nestěžuji. Koukala jsem do MS kalendáře a jednou se mi stalo, že jsem to dostala i za 27 dní. Což je tak 1x ročně 🙂 Tak doufám, že to není teď ☹

suzik161
14. únor 2014

Ahoj, omlouvám se že obtěžuji, ale dneska jsem se zarazila, zavádím Utrogestan a dneska v poledne jsem neměla skoro místo, kam ho zavést. Mám tam strašně málo prostoru. Může to něco znamenat? Děkuji a omlouvám se!!

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 to se mi stalo včera, ale dnes už je to dobré. Nevím co se stalo, ale už je to OK. Taky jsem se lekla, že jsem natekla uvnitř 😀

suzik161
14. únor 2014

@lucikk1 jasně, já jsem o den pozadu od tebe 😀

lucikk1
14. únor 2014

@suzik161 jj budu ti to psát dopředu, aby jsi byla v klidu 😀

verkuska
autor
14. únor 2014

@zazy gratuluji zazinko, jeeeej, jak já chci taky holčičku...ale nevím nevím, něco vevnitř mi říká, že to bude klučina... 🙂 to budeš mít určo po tom ultrazvuku...🙂

zazy
14. únor 2014

@verkuska to já si taky myslela,ale říkala mi moje sestřenka taky je gyndařka,že ta,co dělá to kardio se málokdy plete,skoro vůbec.Tak uvidíme

verkuska
autor
15. únor 2014

@zazy no já tajně doufám.... všechny oblečky mám pro holčičku 😀

verkuska
autor
15. únor 2014

tak jakpak jste holky prožili včerejšího Valentýna?? Mě miláček překvapil a dokonce jsem dostala přáníčko i od dcerky, no to jsem ani nečekala 🙂

verkuska
autor
15. únor 2014

@muddledgirl co ty, že nic nepíšeš, jakpak se máš a jakpak se daří miminku?? 🙂

verkuska
autor
15. únor 2014

@zazy copak to krvácení, už se neobjevilo??

muddledgirl
16. únor 2014

@verkuska Ahoj ykočí,jsi hodná,že píšeš...Já jsem od čtvrtka ve Frénu u tchýně a tchána víš,tak není moc času sedět u pc...Bylo to tu hezké a za pár hodin jedeme zase domů...Mimi věřím,že v pořádku...pěkně roste bříško...A jakpak se máš Ty?

muddledgirl
16. únor 2014

Ahoj ZAZY,gratuluje k chlapečkovi... 😉 😉 😉
LUCIk,SUZIK já to dostala po ET vždy skoro hned,ale až když jsem vysadíla utrogestan 😉 😉 😉 Myslím mocna vás, i když nepíšu...
Verkusko, je to masakr...taky už máš docela velké bříško jako já?Je to moc krásný pocit, vi'd?

verkuska
autor
16. únor 2014

@muddledgirl jj, zrovna od včera pořád vyhrnuju tričko a kroutím hlavou a ukazuju chlapovi, že mi to teď za ten týden nějak moc vyrostlo, že je to super, aspoň podle toho poznám, že se miminku daří 🙂 pohyby cítím čím dál tím více a halvně častěji, v pátek konečně na UZ a snad už budu vědět, co čekáme 🙂 nemůžu se dočkat 🙂 už jsem se bála, že tu nejsi, že se něco stalo....jsi mi tu docela chyběla 😀 🙂

verkuska
autor
16. únor 2014

@suzik161 @lucikk1 tak co holky, už se vám to krátí že?? Kdy jak která jdete na tu krev, jsem to zas zapomněla 🙂 špinění zatím žádné??

lucikk1
16. únor 2014

@verkuska já jdu zítra na krev, ale v pátek jsem začala špinit. V sobotu už normální MS, i když o dost slabší. Dneska už jenom trochu špiním. Ráno jsem si dělala test a opět negatiovní, což jsem už čekala.
Mám ještě brát léky? Nebo se už na to mám vykašlat. V Sanusu mi říkali prednison do TT, ale co utrogestan?

Takže na 99% jdu v úterý do práce. Ach jo. Nevadí mi práce, ale to, že jsem chtěla mimi a být na nemocenské.
Holt budeme opět šetřit a co nejdříve půjdeme zase.

suzik161
16. únor 2014

@verkuska Ahoj, na krev jdu zítra v 9hod., zatím žádné špinění,nic. Ani na testu nic není 😒
@lucikk1 Ber to dál, ten jeden den už tě určitě nevytrhne, kladla mi to sestra na srdce, že nemám přestat brát prášky, dokud mi to doktor neřekne sám!! Já myslím, že nejdříve se může za 3 měsíce, my to necháme až na červen, to mi budu začínat prázdniny a nebudu muset být na mateřské, protože budu mít prázdniny. Ono to uteče rychle, neboj!! Jinak já jdu v úterý do práce taky, doma bych to nevydržela, takže jdu určo do práce.

verkuska
autor
16. únor 2014

@lucikk1 to je mi líto, ale zazy myslím taky špinila ještě před krví... léky určitě ber všechny i ten utrogestan, co když těhu jsi.....testík není vůbec jistý tak brzy, důležitá je až ta krev, to už budeš znát konečný výsledek.... pořád ti držím palečky, zázraky se dějou...

verkuska
autor
16. únor 2014

@suzik161 na test se vys.r 😀 mě taky nic neukázal... s tebou to vypadá hodně nadějně, když nešpiníš, málokdy to tak dlouho drží ten utrogestan.... mě se to jednou stalo, že mi to zabržďoval, ale je to fakt vyjímka...

lucikk1
16. únor 2014

@verkuska dekuji za podporu zitra dam vedet