IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
17. únor 2014

@verkuska tak to máš super...u nás jsou jen takový obyč kočárky...vajíčko se dá dokoupit zvlášť...já Ti sem dám odkaz..

suzik161
17. únor 2014

@verkuska jj, stimulovala jsem leden, právě proto nevím, jestli do toho jít nebo ne.

verkuska
autor
17. únor 2014

@suzik161 mě by můj doktor ani dříve nevzal, vždy mi kladl na srdce (i když jsem na něho tlačila, že chci jít hned na další), že opravdu je důležitá tříměsíční pauza, aby se tělo vzpamatovalo, je to šílený záhul ta hormonální léčba, i když se to nezdá, já se cítila báječně a nechápala jsem, proč musím čekat.... něco jiného je, když se jde jen na transfer z mražáčků, to se nestimuluje, tudíž se může hned další měsíc.... já bych se snažila teď od všeho odpočinout a raději počkat, ale záleží samozřejmě na tobě, jak se rozhodneš. Jen mi je divné, že každý doktor mluví něco jiného....

suzik161
17. únor 2014

@verkuska Asi jsme špatně položila otázku, ale to byla ona, na co jsem se chtěla zeptat, zda nechat tělu odpočinek, nebo jít hned do toho. Já jsem taky asi pro odpočinek, v červnu už to bude v práci lepší a nebudu muset ani na neschopenku, když budu mít velké prázdniny a tudíž dovolenou

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 no já myslela,že nemáš mrazáčky....kočííí,tak to fakt je doporučeno 3 měsíce pauza.....

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 když jsou mražáčky,tak hned to joo...ale když jdeš do dalšího IVF tak určitě pauzu...ty 3 měsíce minimálně...

suzik161
17. únor 2014

@muddledgirl mrazáčky nemám, jsem pro, dáme pauzu, to tělo nebude tak zhuntovaný. Červen to jistí, a pak prázdniny a nebudu muset nic v práci řešit

suzik161
17. únor 2014

@muddledgirl Teď už mi to uteče, máme furt nějaké prázdniny nebo volno, takže to uteče 😀

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 uteče neboj... 😉 😉 😉

suzik161
17. únor 2014

@verkuska
@muddledgirl Moc vám děkuji, nevím co bych bez vás dělala 😉

muddledgirl
17. únor 2014

@suzik161 ale prosím Tě...neblázni... 😉 😉 😉

muddledgirl
17. únor 2014

Taky vás těhulky tak bolí hlava a pálí žáha?

akin
17. únor 2014

@lucikk1
@suzik161 ahoj holcicky, tak koukam,ze nam ten leden nakonec nebyl pran ani jedne z nas 😒 ted se to zda jako ledova sprcha, ale za tyden dva se oklepete a nebudou vam ty 3 mesice pripadat tak dlouhe. Ja mit letni prazdniny jako suzik, tak vubec nic neresim. Urcite bude hrat svoji roli i to, ze nebude must resit vymluvy v praci a podobne. Vypoved nedavejte urcite, je to pak komplikace s narokem na materskou. Take jsem to zvazovala a nakonec ji nedala... My se s manzelem tentokrat rozhodli pro pulrocni pauzu, protoze ta 3-mesicni byla malo. Mezi 1.a 2.jsme meli pulrocni pauzu , mezi 2.a 3.jsme dali jen ty 3 mesice a bylo to brzy. Po potratu se mi rozhodila delka ms a nereagovala jsem na stimulku tak dobre a dopadlo to jak to dopadlo- jen jedno vajicko. Navic na sobe uz ty 3 pokusy citim- spustilo mi to spoustu zdravotnich problemu a po tomhle pokusu jsem mela pocit, ze se asi "rozpadnu" ☹
Preji hodne sil 😉

verkuska
autor
17. únor 2014

@muddledgirl no mě bolí hlava neskutečně, ale jako ne moc, spíše málo, zato pořád, je to prý způsobeno zvýšeným množstvím krve a taky hormonálníma změnama. Ale už mě to začíná štvát 🙂 pouštím miminku už krásné relaxační písničky pro děti, od toho 19 týdne prý už vnímá hlas 🙂 jsem jak blázínek, pořád mu něco mluvím a hladím si ho a pouštím písničky 😀

muddledgirl
17. únor 2014

@verkuska To je hezký....mně bolí dost..ne furt....ale skoro furt posledních pár dnů...a co žáha...ta mně taky pálí skoro furt...pěknej hnus....Pouštíš mu to jak...normálně posloucháš..nebo dáváš velký sluchátka na bříško...? Já mu zatím nic nepouštím... 😀 😀 😀

verkuska
autor
17. únor 2014

@suzik161 no bude to fakt lepší o těch prázdninách, to máš super, že je máš 🙂 nebudeš muset aspoň řešit stres z toho, copak si tam ty tvé ratolesti bez tebe počnou.... ono je to určitě blbé tak dlouho mít supl, i když pro ty děcka asi super.... co já si pamatuju, když nás někdo suploval, tak jsme se vůbec nemuseli nic učit 😀 😀 to uteče a my, co to zkončíme, tak ty to hezky teprve zase začneš 🙂 😉 pak ti budu závidět, protože se mi bude stýskat po bříšku 🙂

verkuska
autor
17. únor 2014

@akin je to fakt pěknej záhul ta stimulace..... já jsem naštěstí jen šíleně přibrala za ty dva roky, ale zase já byla až moc hubená, tak jsem i v celku ráda, že vypadám konečně normálně 😀 neboj, taky se jednou zadaří, držím i tobě hodně štěstí, ať už se i tobě konečně zadaří

verkuska
autor
17. únor 2014

@lucikk1 @suzik161 holky věřte, že jednou se to povede, je fakt ale na nic, že ani jedna z nás prostě neví kdy.... já už taky byla zoufalá, ale vykašlala jsem se na smutnění.... ono stejně nic nejde dělat, než čekat.... a když už se to nakonec podaří, tak pak čekáte už pořád.... celý život 🙂 a ten strach, je to síla.... malá se kolikrát spozdí ze školy o 15 minut a já už vyšiluju a koukám z okna a nejhorší je, jak má jak naschvál vybitý mobil.... holky moje odpočiňte si a naberte sílu do dalšího snaženíčka. Ten příští pokus snad už zabere... MUSÍ 😉

verkuska
autor
17. únor 2014

@muddledgirl žáha mě nepalí absolutně vůbec, ani u malé mě nepálela, ale je fakt, že neměla skoro vůbec žádné vlásky 😀 to prej pálí z těch vlasů 🙂

verkuska
autor
17. únor 2014

@muddledgirl jo a normálně pouštím, ale včera jsem chtěla dát na sluchátka, ale pak jsem na to zapomněla 😀 tak jak jdeme spát, tak ještě dám přes flashku do TV a nastavím vypnutí za 30 min. jeeeej, to se taaaaak krásně usíná 😀 a miminko se mi tam spokojeně vrtí, fakt to vnímá normálně 🙂

muddledgirl
17. únor 2014

@verkuska z vlásků...no to jsem zvědavá... 😀 😀 😀 tak dobrou noc kočko....

zazy
17. únor 2014

Ahojky
suzik161 já mám endometriozu 4 stupně,tudíš tu nejhorší,dělají se mi cysty neustále,byla jsem na 3 operacích,při poslední mi vzali vejcovody.Takže hned jsem šla na IVF,první se nepovedlo a to jsem měla také znovu cystu.Když jsme se s doktorkou domlouvali na 2IVF,tak mi řekla,že není na co čekat a po měsíci jsem šla znovu.A podotýkám,že mě hned kdyyž jsme šli do caru poprvé doktorka na rovinu řekla,že nemám moc počítat,že se to v mém případě podaří,ale že zázraky se dějí a naděje umírá poslední.No a ono to druhé IVF vyšlo máme 3 letou roštandu a ted po 3letech jsme šli do 3 pokusu,opět jsem měla cysty a i srůsty a ono to vyšlo na poprvé a jen s jedním vajíčkem.A taky se doky moc netvářila,když mi ho tam dávala.Jen jsem ti to chtěla napsat,rozhodnutí kdy půjdeš zase je jen a jen na tobě.Doufám holky,že jsem Vám dala trochu optimismu do dalších bojů,jsem důkazem,že zázraky se opravdu dějí.Moc Vám přeju at se vám podaří mít miminko,je to neuvěřitelný pocit ho mít pak v náručí.
Těhulindy tak já musím zaklepat mě už hlava přestala bolet,ale musím si dát každé ráno kávičku,odpo už si dávám caro a žáha mě kupodivu taky nepálí.U Verunky jsem myslella,že zblázním,jak mě pálila žáha,mě na to ze začátku zabíralo mléčko a nebo mandle,pořád jsem je zobala a hlavně jsou zdravé

verkuska
autor
17. únor 2014

@zazy já jsem kofeinovou přestala pít na začátku těhu, taky piju Caro a meltu místo toho.... jj, je to zázrak mít dítě v náručí, po 11 letech si ani ten pocit už nepamatuju 🙂

verkuska
autor
18. únor 2014

@muddledgirl no ten výběr kočárků ti vůbec nezávidím.... já váhám mezi dvěma.... tako laret nebo x-lander xa.... no více se mi líbil zpracováním x-lander, zase je tam pár much, které by mi asi šíleně vadili, ten tako je boží, akorát se mi nezdá ten sporťák.... tak pořád nevím.... dneska se jedu ještě podívat do polského těšína, prý tam mají tako, tak jdu ohlídnout i jiné barvičky, a uvidím 🙂 takový, co by mi u něho nevadilo nic stojí 34 000,- tak jsem si nechala zajít chuť. Je to Hartan, ale je boží no, ale na ty dva roky to vydržím i s levnějším 😀 😀

muddledgirl
18. únor 2014

@suzik161 vidíš to,máš další názor....já mám jen polycystické vaječníky.....Zas je fakt,že si myslím,že doktoři ví co dělají a zazy to napsala moc hezky....

muddledgirl
18. únor 2014

@zazy kávičku...no, můžu zkusit bez mléka....ale s mlékem se bojim....mléčko radši ne.....občas už zkusim sýr...ale jinak to moc nepokouším...zvracela jsem po mléčných věcech....Tak koupim mandle,děkuju za tip.. 😉 😉 😉

muddledgirl
18. únor 2014

@verkuska no...nakoupím to ostatní a kořárek holt nakonec a postýlku...

verkuska
autor
18. únor 2014

holky, konečně v pátek budu mít tu prohlídku, nemůžu se dočkat toho mého sladkého mrňouska.... bude i 3D fotk a nahrávka 🙂 já se taaaak těším jooo a málem bych zapomněla, i pohlaví už konečně 🙂 doufám teda jako, že to pude vidět, jinak na toho doktora budu naléhat, ať mě pozve hned na pondělí 😀
@muddledgirl @zazy máte už vybraná jména?? U nás jsme měli Natálku, Nelinku a Elišku, já se nejprve klonila hodně k Natálce, pak jsem pořád omílala Natálku a chlapovi se nejvíce líbí Eliška, která se mi taky šíleně začla líbit a zatím vítězí 😀 u kluka máme jen Matěje...ještě jsme měli Jakuba, ale to je bratranec oddcery a té se to fakt nelíbí, takže zbývá jen Matýsek 🙂

verkuska
autor
18. únor 2014

@muddledgirl tak se mi začal šíleně líbit tento kočár a má vše, co si od kočárku předsatvuju mít.... je to starší model, ale z druhé ruky za 3 500,- v pátek to jdu obmrknout, ale fakt se mi líbí 🙂 co říkáš?? http://babycar.cz/doprodej-starsi-kolekce/481-j...