IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
9. bře 2014

@muddledgirl takže jste ty peníze vyhodili v podstatě zbytečně, to už asi nevrátí, že?? Jsem ti to říkala, měla ses na to vyprdnout, miminko máš určitě zdravé... vždycky se směju s mojím, že to je to nejlepší z nás.... z nejlepšího spermíka a nejlepšího vajíčka, takže neeistuje, aby ty jsi byla vyjímka a hotovo 😉

verkuska
autor
9. bře 2014

@suzik161 tak to je super... takže už před prázdninama jdete do toho?? Já jsem taky nejprve říkala, že si dáme delší pauzu, ale vždy jak čas plynul, tak se mi to rozleželo v hlavě a nemohla jsem se nikdy dočkat na to, kdy to půjde co jak nejdříve 😀 tentokrát to musí vyjít, není možné.... takže v dubnu bys měla začít, jestli to chápu dobře?? 🙂

verkuska
autor
9. bře 2014

tak holky oslava proběhla v rámci mezí, držela jsem se jak jen to šlo, ale po dvouměsíční naprosté spokojenosti mi začlo být ještě hůře než v těch třech měsících těhu a pozor..... dokonce jsem i poprvé zvracela 😀 takže jsem si to konečně zkusila, jaké to je 🙂 ještě že chlap nachystal občerstvení a já naštěstí už měla dortu hotovou....malá miluje Monster High, tak jsem jí udělala radost a udělala jí takovou dortičku 🙂

suzik161
9. bře 2014

@verkuska Teď jak jsem tam byla, tak jsem se ptala, jestli to necháme až na prázdniny. Doktor říkal, že mi to nedoporučuje, že budou mít dovolené a vystřídali by se na mě všichni a nikdo by nic dobře nevěděl. Až na konci dubna asi, záleží jak ta mrška bude chodit.

verkuska
autor
9. bře 2014

@suzik161 tak to by mělo dojít k oplození v květnu... lásky čas 🙂 bude super počasí, tělo bude nalazeno na početí 🙂

suzik161
9. bře 2014

@verkuska jj, mělo by to být v květnu, ale je to ještě daleko. Teď si užívám volnost trochu,včera jsem byla na Keksácích a o víkendu jdeme na ples. Chceme si ty měsíce užít, ani si na to nevzpomenu 😉 to počasí je letos krásné, já zimu moc nemusím, tak si to teď užívám.

verkuska
autor
9. bře 2014

@suzik161 no krásná zima nezima 😀 já jen doufám, že nebude sníh v červenci 🙂 i když kombinézku pro miminko malinkou mám po neteři.... pro jistotu 😀

muddledgirl
9. bře 2014

@verkuska kočko..vyprdnout...nikdo nechce mít postižené dítě....jdu znovu..když to nevyjde..tak holt nic a zažádám a o navrácení peněz...je na to právo.....mně se nikdo neptal,jestli chci nebo nechci...genetička neporadila,jen mě honila na plodovku...a sestry mi řekly,když nepůjdu na plodovku,ať se stavím na test...holt mám smůlu.....

verkuska
autor
9. bře 2014

@muddledgirl no tak snad ti to aspoň vrátí ty penízky... to by bylo fajn. zítra jedu na velký UZ... doufám, že mi tu holčičku potvrdí 🙂

muddledgirl
9. bře 2014

@verkuska je to naprd..že člověk je vystreslej od 11tt a nakonec asi prd ví.... ☹ ☹ ☹ To víš,že potvrdí....hlavně,ať je vše o.k...ale to bude.. 😉 Ten dort je bomba..nechápu,že to zvládneš... 😉

verkuska
autor
9. bře 2014

@muddledgirl no s tím dortem jsem se taky divila, ve skutečnosti vypadal fakt božsky... na té fotce to není ono 🙂 a byl luxusní, každý se oblizoval 🙂 tím se nechci chválit, jen jsem netušila, že to takhle zvládnu. Neboj, to s tvým mimi to dopadne určitě dobře, zbytečně se stresuješ, snaž se si taky trochu to těhulkování užít 🙂 😉 a je ti ještě šoufl??

muddledgirl
9. bře 2014

@verkuska vypadá i na fotce božsky a z čeho byl?Mňamky..no...omezila jsem trošku sladkosti a šlo kilo samo dolů...ale dneska jsem si koupila roládu a zase se napráskala,tak teď dám zas na chvíli klid...ve středu jdu k mé gyndařce na kontrolu.Néé,nestraš není mi šoufl....jen před pár týdny jsem blinkala..ale to protože jsem si čistila zuby brzo po jídle ty zadní stoličky...a už to bylo fujky.... 😉

verkuska
autor
9. bře 2014

@muddledgirl piškotové těsto a máslovo pudingový krém, potažený marcipánem... korpus se fakt povedl a krém vynikající, jo a ještě jsem to pod krémem potřela domácí rybízovou marmeládou... no já myslela, že to mám taky za sebou a poprvé jsem dokonce blinkala 😀

muddledgirl
9. bře 2014

@verkuska mňamiky..jen s pudinkovým krémem počkat....blinkala jsem po pudinku na buchtě...holt někdy něc o nesedne....no...masakr viď..tělo a mimčo si dělá co chce v tom těhu... 😀 😀 😀

verkuska
autor
9. bře 2014

@muddledgirl no my tu tolik mňamek včera a já nejedla vůbec nic, protože snídani jsem hned vyblila a bylo mi tak zle, že ani oběd jsem neporadila, až k večeru jsem byla schopná sníst trochu hroznového vína... já ani tu dortu neochutnala 😀 až dneska 🙂 takže já to z jídla neměla... vzbudila jsem se ráno, snědla samotný rohlík s mlékem, které piju běžně po litrech denně a už to jelo. Prostě jsem se vzbudila a bylo mi úplně stejně jak v prvním trimestru, o trochu hůře ještě i s blinkáním .-)

muddledgirl
9. bře 2014

@verkuska hmm...tak je fakt ,že do 14tt mi bylo blbě furt..kromě sladkýho ovoce a zeleniny...r.adši nevzpomínat....No...já už jsem měla stav,že mě pudink na buchtě nic nedělala a pak zas jo..a to samý třeba s hrachovou polívkou...jeden jsem jí dlabala druhý den ráno jsem jí cítila studenou a už jsem skoro letěla...mně se to občas fakt mění ze dne na den...v minulosti i u pití.......tak snad už to bylo naposled..je to děs..když se ty nevolnosti takhle blbě vrací... 😉 ať už Ti je jen dobře... 😉

verkuska
autor
10. bře 2014

@muddledgirl no tak mě bylo nesnesitelně v tu sobotu a včera už rozhodně lépe, akorát jsem pořád cítěla žaludek, no prostě fakt tak, jak ty první měsíce těhu 🙂 a dneska je mi zase už hej 🙂

verkuska
autor
10. bře 2014

tak mám po prohlídce, doktor pořád říkal, že jsme šikovní, že vše máme v naprostém pořádku a holčička je potvrzena 🙂 na milion procent, jsem to viděla na vlastní oči, mi to tam ukazoval 😀 a vůbec se nestyděla prďolka moje malá 🙂

muddledgirl
10. bře 2014

@verkuska 😀 😀 😀 no tak to je super,že jste o.k. a že Ti je dobře... 😉

verkuska
autor
10. bře 2014

@muddledgirl já jsem tak ráda, že se tam ten pinďa nevyklubal 😀 😀

muddledgirl
10. bře 2014

@verkuska no vidíš,já zas,že se potvrdil 😀 😀

verkuska
autor
13. bře 2014

tak jak se vede děvčata 🙂 my se máme zase skvěle, doufám, že už to tak do porodu zůstane 🙂 co váha?? Kolik jste přibraly?? Mě se to drží o 6 kg více než před těhu 🙂

muddledgirl
13. bře 2014

@verkuska ☹ ☹ ☹ se máš....já mám 13kg nahoře...ale doufám,že je to i tou štítnou...jak mám čím dál míň hormonů kvůli prckoj...

verkuska
autor
14. bře 2014

@muddledgirl tak to už je dost teda 😨 to bys měla nabrat za celé těhu.... a teď v těch posledních měsících to prý jde nejvíce nahoru ty kila 😠 to se pak dožene po porodu... to se bude krááásně hubnout 🙂 a co jinak, nějaké novinky kolem miminka?? Takže klouček definitivně?? 🙂 no mě se zase brutálně zvětšila křečová žíla, tak si jdu dneska pro punčocháče na to 😀 je to hnus, jednu nohu jsem si nechala už dávno odoperovat 😒 je to hnus.... 😖

muddledgirl
14. bře 2014

@verkuska holka jsou lidi,kteří naberou 35 kg........tak Ty když pořád někde můžeš poletovat,tak se tak nenabere.....Tak,jak jsem psala kluk je to potvrzený už od 13tt...Čekám na poslední testy Maternit 21..křečáky fuj... 😀

zazy
14. bře 2014

Ahojky ženy
tak mě se taky trochu vrátli nevolnostinašteěstí nezvracím.Ale jdu 24:3 na test cukrovky,tak jsem zvědavá,jak to vypiju,no uvídíme.Holky tak já mám nahoř asi tak 5-6 kilo,jsem ráda,že to nejde víc,páč jsem silnější,u Verunky jsem přibrala 10,tak ted to vidím taky tak doufám..
@muddledgirl já pořád věřím že miminko bude jako lusk a nic mu nebude chybět.

muddledgirl
14. bře 2014

@zazy ahoj čiči..tak já jsem taky silnější...teď už dost..ale co se dá dělat...to se shodí po porodu..tozhodně se kvůli tomu nebudu věšet...Většina mých kámošek v těhu nabrala 24 -35 kg..takže asi tak....jsi hodná..je to stres no....v neděli nebo v pondělí má doktor volat..tak jsem už jak na trní.. 😉

zazy
14. bře 2014

Nebud dopadne to dobře,a všechny to dotáhneme do zdárného konce,ikdyž abych pravdu řekla,tak už se na to těším.Nebaví mě nic nedělat,je tak hezky,jak já bych dělala na zahrádce,ale díky té placentě nic moc dělat nemůžeme.Tvrdne mi taky často břicho,no příjde mi ,že si to druhé těhu tak neužívám,jak u Verunky,je pravda ale,že e to úplnej opak.

verkuska
autor
18. bře 2014

@zazy @muddledgirl tak to já už na pozemku pálila větve 🙂 no dělám aspoň něco v rámci svých možností, jsem takový neposeda no 🙂 ale už se taky hodně moc těším na tu naši brambůrku...

muddledgirl
18. bře 2014

@verkuska 😉 😉 😉 koukaly jste????Jsme v pořádku.....brečela jsem štěstím jak želva a nešlo to zastavit..... 😀 😀 😀 Jeden z nejšťastnějších dnů mého života.. 😀