IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

vendy01
3. črc 2013

Ahoj, tak se přidávám 😉 Máme plánované 1. IVF na září. Snažíme se 4 roky, příčina neobjasněna.. Mám za sebou 3 neúspěšné IUI..

hhani
autor
4. črc 2013

@vendy01 Ahoj 🙂 ...ja pujdu na 2.pokus ..1 bohuzel nevysel,ale zari bude urco plodnejsi..u nas problem u me, nepruchodne vejcovody..takze nemuzeme ani IUI ☹.. do jakeho caru chodite?

zelvicka111
4. črc 2013

Ahojky, ja mam za sebou 1. IVF v květnu a 1. KET v červnu. Teď jsme 13. den po KETu, ale test byl negativní, tak nevím nu. V pondělí pujdu na krev a když to nevyjde, tak si dám asi do září pauzu. Bohužel potřebuji oocyty od dárkyně a chodím do Podolí.

hhani
autor
4. črc 2013

@zelvicka111 tak to je mi moc lito ☹ ,ale nesmime to vzdavat..jednou na nas ten uzlicek stesti taky ceka 🙂 ... Ja na KET nemohla,nezbyli mam zadny na zamrazeni..tak snad na tom ted budeme lip...A mate pricinu proc to nejde prirozene?Ja chodim k Apolinari a zatim jsem spokojena..Podoli je v pohode?

meyryen
4. črc 2013

Tak já už byla IVf v lednu, IVF v květnu a teď jsem i IVF v září 😀

hhani
autor
4. črc 2013

@meyryen 🙂 ..ja byla taky v kvetnovkach...vsaaak si te holka pamatuju 🙂 .. udelala jsem to i pro novy holciny at maji kam se vypovidat a podelit se o vse 😉 ..a jak jsi na tom ted?

meyryen
4. črc 2013

Teď mám takový hluchý období, čekám na konzultaci do Gennetu na konci července. Řekla bych, že mě asi bude chtít poslat na laparo a hystero ☹ Zvažovala jsem i jiný CAR, byla jsem na konzultaci v CUBE, ale vůbec mi to tam nesedlo. Takže zůstávám věrná a pokud vše bude šlapat, tak v září třetí pokus. Co u Tebe?

zelvicka111
4. črc 2013

@hhani Příčina je bohužel prodělání rakoviny před lety a následná léčba mi zničila folikuly a podle krevních testů bohužel totálně, tak proto dárkyně, jiný problém bych mít neměla doufám. Snad jen byla vajíčka od dárkyně nekvalitní a příště se to povede, věřím tomu. Nevzdávám to ani teď, sic 13. den a ani duch. Nu upřímě Podolí já ti nevím, asi pujdu teď ještě na konzultaci co a jak dál a pak se rozhodnu, přijde mi, že se vůbec neobtěžovali prozkoumat mou diagnózu, uvažuju o tom Apolináři, asi to tam zkusím při dalších pokusech, je tam dlouhá čekací doba ?

hhani
autor
4. črc 2013

@meyryen tak ono je vsude neco,ale jelikoz je Apolinar statni tak jim nejde o penize,ale o vysledky tudiz z tohohle duvodu je to tam lepsi.My se fakt rozhodovali dlouho ise znamymi doktory a hodne ho doporucovali.I ve financich na jeden pokus je rozdil mezi statnim a soukr. carem nekolik tisic.My cekali cca 2mesice,ale ted o prazdninach jsou omezeny na OPU a ET tak to zkus jen na konzultaci.. 🙂

meyryen
4. črc 2013

@hhani A chodíte ke konrkétnímu lékaři nebo se Vám to střídá dle služby?

hhani
autor
4. črc 2013

ja mela cele ivf opravdu stesti,ze jsem mela vzdy tu samou dr. i na opu i na et,ale vetsinou se stridaji,ze narazis max. na dva az tri jine dr.

barmarks
4. črc 2013

Holky chci vám popřát hodně štěstíčka, nezoufejte ono se jednou zadaří.Já mám z ivf krásného chlapečka,4 dlouhé roky jsme čekali a v pondělí oslavili 4 narozky.Držím palce.B

hhani
autor
4. črc 2013

@zelvicka111 to je strasny ☹ ..ale jednou nam to vsem vyjde jen musime verit.K tomu Apolinari jsem psala vys @meyryen tak na to koukni,ale jestli opravdu pochybujes tak to zkus jinde at jsi i v lepsi psychicke pohode 🙂

zelvicka111
4. črc 2013

@hhani jj určitě nám to jednou všem vyjde, nepochybuji o tom. Podolí je také státní a je fakt, že jediné co mě asi vadí, je že lékař ti sám od sebe nic neřekne, ale když se zeptám, tak odpovědi dostanu, to zase ju a embryoložky jsou tam skvělé. Prostě uvidím co teď bude a podle toho se rozhodnu co a jak dál. Dost mě ale štve kolik to vše stojí. Mám na pár pokusů předšetříno protože jsem to tak nějak tušila, ale je dost nefér, že musíme tolik "platit" za něco, za co nemůžeme ani jedna z nás...

vendy01
4. črc 2013

Jééé, parta se nám rozrůstá 😀
@hhani Já chodím do Arlety v Kostelci nad Orlicí, mám to jen skok od domova. Spokojenost tak napůl, horší je to právě s tou informovaností. Už mám doma 5,5 letého chlapečka počatého přirozenou cestou a teď už 4 roky bojujeme..
@zelvicka111 Ahoj, teda nemáte to vůbec lehké 😒 Taky věřím, že se to prostě jednou musí pověst 🙂
Jen ta finanční stránka je opravdu smutná 😒

hhani
autor
6. črc 2013

..To super,že vám to jednou vyšlo přirozeně 🙂 ..to je pro mě jen sen.. a stimulku už máš naplanovanou a znáš už léky jaké budeš mít?

vendy01
6. črc 2013

@hhani Zatím nevím ještě nic... Jdeme zatím na sepsání žádosti a pak se to teprve rozjede. .. Jak dlouho trvá schválení??? Počítám tak kolem 3 týdnů...
A vy máte nějaké mrazáčky??

hhani
autor
6. črc 2013

@vendy01 jj u nas 14dnu a tak je to myslim vsude,ale nevim..nam zadny nezbyli,spatne se vyvijeli ☹ .
tak snad nam ted nejaci mrazacci zustanou...snad budeme i vic v psychicke pohode kdyz vime co nas ceka 🙂 ..je to boj ..nikdy bych netusila,ze tohle budu jednou resit....

sisimona1
22. črc 2013

Ahojte, rada bych se k Vam pripojila. S manzelem se snazime o mimco 2,5 roku, byli jsme 2x na IUI. Porad nevedeli co nam je, ze je to psychikou...udelali nam genetiku - taky v poradku, az na jare tohoto roku jsem prisla za doktorkou s tim, ze na diskuzich jsem cetla neco o imunologii, tak nas poslala do Plzne a ouha! Tak se nasel problem! Ikdyz v centrech delali manzelovi spermiogram, dela se pry jinou formou, tak ho mel v norme. V Plzni na imunologii mel spatny spermiogram, proto musime na nasi 1.IVF. V patek 19.7.jsem byla na klinice - pro plan, odber krve, ultrazvuk - v poradku, takze bych mela zacit hned zacatkem srpna. Docela jsem nervozni z ty hromady leku+injekci 😢

mmmilda
7. srp 2013

@sisimona1 ahojky🙂 prožívám něco podobného.. Jen jsem o něco dál.. Dnes jsem byla na odběru vajíček.. Léky nejsou zas až tak hrozné. Prednisoun(ráno) anopirin ( večer) a gonal ( injekce 1x denně do břicha) skoro to nebolí. Jehlička je malá a tenoučká🙂 to určitě zvládneš🙂 spíš mám strach z hyperstim. s. Už jednou jsem si ho prožila a to bylo teda něco.. Tak snad se mi zase nevrátí..

sweetest
7. srp 2013

Zdravím, přidávám se ke skupince...včera jsem začala stimulovat 😉 Centrum mám Reprofit Brno. Tak doufám, vše proběhne dobře a klapne to 😅

sisimona1
10. srp 2013

@mmmilda Ahoj, tak ja jsem byla ve ctvrtek na odberu vajicek, v pondeli transfer! Uz aby mimi bylo u me v brisku! 🙂 V utery vecer odjizdime na dovolenou, ale jen do CR. Zatim do transferu vajicka jsem na PN. Ted si picham kazdy vecer do zadku Agolutin, ale je nejaky divny 🙂, tuhy ci co? Spatne mi jde do zadku, Pregnyl to byla hracka, ale tohle? Jinak beru 3x denne Estrofem, a do dneska mam jeste antibiotika - kvuli zakroku.
Kdy mas transfer vajicka ty? Ses o den driv - takze? 🙂 ted o vikendu nebo taky v pondeli?

mmmilda
12. srp 2013

Já bohužel ještě později:( nechali jsme si vyšetřit genetiku embrií kvůli minulému selhání( čekali jsme dvojčátka a o jedno jme přišli ve 4tt a o druhé v 5tt.. ) také po umělku ale byly rozmrazované) tak chceme všechno vyloučit.. Uíra mśm volat do laboratoře.. Snad už budou výdledky. Prý 6-8 den embrií.. Ale právě po tom vyšetření se nesmí přenášet. Musí se zamrazit a v dalším MS pak budeme začínat opět s přípravou.. Což bude fíky lékům snad příští týden.. Tak držím pěstičky ať se mimi chytne🙂 a kolik si jich necháš zavést?

mmmilda
12. srp 2013

@sisimona1 napsala jsem ti zprávu do diskuze..🙂

naibaf
12. srp 2013

Ahoj holky, taky se přidávám do skupiny. Já už mám transfer za sebou. (Helios Brno) Zítra to bude týden. V pátek mám dělat test. A čekání na něj je nesnesitelné.

koderly
12. srp 2013

ahoj holky, tak ja jdu na sve prvni IVF v zari po nekolika neuspesnych IUI a nevedi, proc to nejde... takze jsem zvedava, jestli to prolomi to umelko... jak se pripravujete? ja piju Nosifol na kvalitni vajicka a asi si zajdu pred zakrokem na rehabku odblokovat panevni dno... co vy?

koderly
12. srp 2013

@naibaf jaky je odber? boli to pak? drzim palce!!!odpocivej!

naibaf
12. srp 2013

@koderly odběr je v pohodě. Bolelo mě to přesně 3 dny jak říkali. Není to vyloženě bolest, spíš takový tlak, jakoby hodně nafouklé břicho.

koderly
12. srp 2013

@naibaf dekuji!! takze pak mam pocitat, ze budu asi lezet co?

sisimona1
12. srp 2013

@mmmilda Aha? To vubec neznam, ze tohle jde. Tak mas pravdu, ze je to lepsi, po tom, co jste uz zazili! Me dneska zavedli jedno strasne statecny a bojovny vajicko/embrijko!!! 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru