IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Vše bude dobré,věř 🙂 Já věřím, nepřipouštím si něco špatného. Už teď mluvím ke "květákovi", že mu děkuji, že se tak pěkně drží a jak se na něj s taťkou těšíme. Tedy taťka ještě nějak nemůže pobrat, že bude otec, ale to měl i po svatbě, než pobral, že je ženatý a já jeho manželka 😀 😀 😀 Chlap,no 😉 😝

andrimil
29. zář 2013

@sweetest Ja ty hrozne dryim pesti,a urcite to das a dopadne to dobre 🙂 a jinak jsme na tom stejne,co se tyka chlapu,ten muj je take mimo,a jeste nas ceka svatba v listopadu 🙂

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Děkuji, však já Tobě také 🙂 Jj, chlapi...my měli svatbu v červnu 😉

andrimil
29. zář 2013

Hi hi @sweetest na tom jsme take stejne,tak treba se nam i mimnko,jako svatba,povede v stejnem roce 🙂

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Stopro!!!! 🙂

andrimil
29. zář 2013

Takze uz to mame vyreseni,drobecky maminky jsou pripraveny a musite rust a rust 🙂 je to vsechno co po vas chceme 🙂 @sweetest

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Souhlas! 😅

andrimil
29. zář 2013

Preju krasny slunecni den @sweetest

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Díky, Tobě také 😀 Hurá ven a žádné chmury 😉

jana1708
3. říj 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla...
Co je u mě nového? Lékař v Podolí mi sdělil že mám vysokou hladinu prolaktinu a že to není moc dobré. Příští týden mi dají injekci na otupení přívěsku mozkového a pak stimulaci...
Máte s tím někdo zkušenosti?

alzbet9
5. říj 2013

Ahoj Holky.
Taky mám nekolik nevydarenych ivf a ted jsem si rekla,ze to podstoupim naposledy.Hned dva dny po ketu mi zacali krece do bricha,tak jsem musela navstivit dr a po dvou dnech jsem mela hcg v krvi 5,3.Kontrola byla za 5 dni a po odběru hcg v krvi 13,5.Jeste jsem mela spatne jaterni testy,ale pry jenom mirne a to se zrovnalo.Ted je to 12ty den od transferu a na testu je druha carka slaboucka.Jsem z toho nervozni a porad se bojim,ze to nedopadne. ☹
Vsem drzim palecky!To cekani je strasne.

sweetest
6. říj 2013

@andrimil Ahojky. Tak jak se vede,vše v pořádku? 🙂 U mě vše v pořádku, žádné těhu nevolnosti, jen si musím odpolko zdřímnout 😀 No a ráno jsem velmi ranní ptáček 😀 😀 Tak snad to vydrží a 14. mi dr. opět řekne, že se květál pěkně vyvýjí a roste 🙂

andrimil
6. říj 2013

@sweetest Ahoj,dekuju moc ze na me myslis 🙂 ja jsem byla katastrofa 3 dny migrena,bolest bricha,prujem... vubec jsem nemohla jist ani pit :( a ted se to trochu zlepsilo,ve stredu mame UZ a pak dame vedet,melo bi se ukazat srdicko. To jsem moc rada ze se citis dobre tjuk,tjuk at jen bude takle.Tak drzim palecky na 14. urcite to bude dobre a kvetacek se ukaze mamince,jak krasne roste 🙂 Hodne pozdravu

sweetest
6. říj 2013

@andrimil 🙂 To jsem ráda, že už jsi ok a budu ve středu držet palce. Koukej dát vědět!! 😉 Také moc pozdravů 🙂

sweetest
14. říj 2013

@andrimil Ahojky. Tak jak dopadl utz? U mě dnes poradna ok : květák 4 cm, jsem ve 12.tt, dostala jsem průkaz a brala mi sestra krev na NT testy, velký utz příští pátek 25.10. 🙂 Výsledky krve mi dr. pošle smskou...tak snad bude vše v pořádku 🙂

sweetest
29. říj 2013

Holkyyy, je tu někdo, nebo to tu umřelo? ☹

marsie
29. říj 2013

Ahoj všichni, můžu se k vám přidat? Jsem dlouholetý sponzor Iscaru v Praze, ale naštěstí naše dlouhé snažení dopadlo dobře a dnes mám 4 letou holčičku. Říkala jsem si, že budu nesmírně šťastná za aspoň jedno dítě, ale "s jídlem roste chuť" a já jsem si řekla, že se toho nevzdám a znovu zkusíme si zase odnést klubíčko šťěstí.
Dnes jsme byla na kontrole - a v pátek 1.11. jdu na odběr vajíček - nativní IVF / tedy bez stimulace... jen clostylbegit, ten se prý nepočítá 🙂)
tak zase těch příšerných 14 dní čekání.. modlím se, prosím a doufám, že to tentokrát vyjde...
marcela

sweetest
29. říj 2013

@marsie Vítej 😉 Tak držím palce, aby bylo dostatek potřebných vajuch 🙂

marsie
29. říj 2013

@sweetest - děkuji, ale stačí mi přeci jedno 🙂))) no, vypadá to na 4-5 - tedy folikulů, to bohužel ale neznamená že tam budou i vajíčka.. no uvidíme..

marsie
1. lis 2013

tak jako bych to přivolala, po dnešním (nechutném) odběru máme jen 1 vajíčko - ale třeba jak jsem psala - to bude stačit ;))

sweetest
1. lis 2013

@marsie Proč nechutném? Já byla ráda za těch 6...5 se jich oplodnilo, nechali jsme vložit 2 a chytlo se jen jedno..zbytek zamrazit nešel ☹ Tak jsem ráda, že byla šance těch dvou a když nakonec vyšlo jen jedno...skákala jsem radostí. Neb nemožnost zamrazení jsem věděla dřív, než že se něco a kolik chytlo.

marsie
2. lis 2013

@sweetest nechutném proto, že při nativu mi odběr dělají "zaživa" - a moc to krvácelo..a vyndavat "tamponádu" je teda zážitek - připadala jsem si jak nějaká thajská umělkyně 🙂))))
takže snad se drží a bude co v pondělí transferovat...

sweetest
2. lis 2013

@marsie Fakt za živa,jo? by mi asik švihlo. Mě bolelo břicho jako sviňa i po OPU v narkoze ☹ Držím palce ať to vyjde 😉

sweetest
13. lis 2013

Ahoj holky 🙂
Tak jsem se právě vrátila z poradny...brala mi sestra krev a dr. dával žádanku na předoperační vyšetření. Takže příští čt 21. 11. nástup do Sanusu HK, kde mi dr. udělá cerkláž čípku. Pokud bude vše ok, pustí mě druhý den, pokud ne...pobudu si 🙂 O tomhle zákroku vím už nějakou dobu, takže mě to ani nevzrušuje...s první dcerou jsme ho měla také 😉 Jinak je mi báječně, zatím jsem přibrala 1,9kg, což je paráda....tak doufám, že se to nezvrtne 😀 😀 😀 😀
Přeji krásnou středu!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru