IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

buna
2. zář 2013

@jana1708 bylinky vyloženě ne, ale spoustu jiných věcí... cvičím yogu, pila jsem zelený jil pak mladý ječmen...když od tom tak přemýšlím, vlastně i bylinkovou směs jsem tu jednou měla - člověk toho vyzkouší spoustu 😉

elysion
3. zář 2013

Ahoj holky....pavlaru,sweetest,buna....Jen informuji s pícháním injekcí jste měli pravdu není to nic hroznýho.Ujmul se toho můj osobní lékař 🙂 příteli to jde jedna radost úplně se v tom vyžívá poprvé sem mu nesměla ani rozdělat stříkačku všechno si chce dělat sám 😀 dokonce i ten můj břišní špek si chce držet sám 😀
V pátek jdu na kontrolní UTZ tak sem zvědavá jak na to teda reaguji..... přeji všem pěkný den

sweetest
3. zář 2013

@elysion Tak držím palce a vše vyšlo jak má 😉 Podej report 😀

sweetest
3. zář 2013

@pavlaru
@jaka17
@buna
@jana1708

Report z krve: hCG 979 a to 13 den po ET, utz 16.9.013 v RF Brno 😉 😀

jana1708
3. zář 2013

@sweetest Počkej počkej na mě opatrně nejsem ještě tak zkušená. Co to znamená? Že vám to vyšlo?

sweetest
3. zář 2013

@jana1708 Ano, jsem těhu. Jak podle testu tak i podle krve 😉

jana1708
3. zář 2013

@buna
@sweetest

Holky tak dnes jsem byla v Podolí. Sice tam byl jiný lékař ale rozhodnutí padlo.
Manžel je v pořádku. Jelikož já mám za sebou 9 gynekologických operací tak mám zničený jeden vejcovod.Druhý vejcovod mi zacpává nějaký zánět takže mám antibiotika a má je brát i manžel.Jsou to léky zhruba na měsíc.
Řekl mi že první se většinou tyhle věci řeší konzultivní formou a pak se přistupuje k různým formám léčení.
Ale že ke mě by hned radši přistoupil k mimotělnímu oplodnění...
Takže za 3 týdny kontrolní odběr krve, kontrolní ultrazvuk, stimulace a pak oplodnění...

Teď bych ráda slyšela vaše názory🙂 Moc děkuji 🙂 Jana

jana1708
3. zář 2013

@sweetest No supéééér blahopřeji🙂

sweetest
3. zář 2013

@jana1708 Děkujiiii!!! 🙂

sweetest
3. zář 2013

@jana1708 Děkuji! 🙂

jana1708
3. zář 2013

@sweetest No jsem ráda že taková sympaťanda se konečně dočkala svýho snu....
Tak ať hezky roste🙂) Doufám že nás neopustíš🙂
Maximálně až v té době co se to povede mě🙂

sweetest
3. zář 2013

@jana1708 Nn, neoupustím. Pokud bude vše ok, budu podávat zprávy co a jak a povídat si s Vámi 🙂 Je mi tu fajne!! 😅 Věřím, že se Vám to také povede 😉

jana1708
3. zář 2013

@sweetest Co říkáš na můj ortel?

sweetest
3. zář 2013

@jana1708 Noo, já bych šla rovnou do IVF, ale jen do mini stimulace jako jsme byla já. To si myslím, že by stačilo, než do sebe cpát mraky hormonů 🙂 A i to vyjde levněji než klasické IVF 😉

jana1708
3. zář 2013

A máš zkušenosti s mimoděložním oplodněním?

buna
3. zář 2013

já mám jednu negativní...v sobotu jsem začala krvácet...dnes HCG 14,1...na dop. lékaře vysazení všech léků a dál nevim...je mi hrozně, ani sem nechci psát jak...

buna
3. zář 2013

@sweetest MOC MOC MOC gratujuji 🙂 jsi šikovná nosnice 😉

jana1708
3. zář 2013

@buna beruško...nebudu Ti psát to co Ti říkají asi všichni ostatní. Asi by jsi potřebovala někam odjet na pár dní víš vyměnit vzduch úplně vypustit.....
Co budeš dělat?

buna
3. zář 2013

@jana1708 ...nikdy jsem o tom neslyšela, takže těžko soudit...ale určitě je to správná cesta, myslím IVF - jestli mini stimulaci nebo normální to už bude na Tobě. zeptej se pak, co je pro Tebe lepší 🙂

buna
3. zář 2013

@jana1708 ....teď vůůůůůůůbec nevim, fakt nevim...ještě musím příští úterý na kontrolní krev - to je vždycky za trest, jet na krev, když víš, že nic...půjdeme k MUDr. Řezáčový, co by nám jako teď poradila, když už mám od pojišťovny veškerou podporu fuč a taky mám v záloze jednu paní, která prý umí pomáhat v těhle problémech...vím o ní teprve krátce, už jsem s ní byla v kontaktu, ale čekaly jsme, jak to dopadne...tak teď k ní určitě zajdu

jana1708
3. zář 2013

@buna O čem jsi neslyšela? O mimoděložním oplodnění? To Ti nenabízeli??

jana1708
3. zář 2013

@buna A jakou formou paní pomáhá???

buna
3. zář 2013

@jana1708 ...mimoděložní oplodnění nic není....mimotělní asi, ne? to jsou všechny formy oplodnění...IVF, ICSI, PICSI....to jsem podstoupila a znám to. neznám ten Tvůj problém, zánět ve vejcovodu a druhý zničený, tzn. nefunkční? neznám nikoho, kdo by měl tenhle problém, takže o tom nic nevím...nic jsem si nezjišťovala - takhle jsem to myslela...
stránky na tu paní jsou tady...tak se mrkni, sama nevím, co od toho čekat, ale zkusím to...http://blazkova.net/

ctiborka
3. zář 2013

@buna Děkuji Ti mockrát a Tobě přeju to samé. Štěstí je teď asi to nejdůležitější, co potřebujeme !!! A nedá se bohužel ovlivnit ☹

ctiborka
3. zář 2013

@jana1708 ...určitě dám vědět, jak jsem dopadla, ale moc růžově to bohužel nevidim. Ty se určitě řiď tím, co ti lékaři doporučí, znají tvůj zdravotní stav .... 😉

jana1708
3. zář 2013

@buna promiň..mimotělní...Ano jeden mám nefunkční a druhý který je zdravý tak tam je zase nějaký zánět tak mi museli nasadit antibiotika. No uvidím jak se vše bude vyvíjet... Budu Ti držet pěstičky...

jana1708
3. zář 2013

@ctiborka Děkuji. Určitě dej vědět. Taky budu informovat🙂

pavlaru
3. zář 2013

@sweetest
gratulace,kolik jich bude?jedno - dvě dětičky??to je vlastně jedno,hlavně aby se zakouslo a nepustilo!!
OPATRUJ SE !!!dej si nohy nahoru a nic nedělej.
snad nás bude postupně přibývat víc a víc se //

sweetest
3. zář 2013

@pavlaru Děkuji! a kolik bude nwm..byla 2 ebryjka a co se chytlo,nemám tucha 🙂 Nohy nahoru uplně ne ,ale squash hrát nechodím 😀 😀 Teď koncem týdne jestli se udělá ještě teplo, což slibují, chci vyrazit na brusle nebo na kolo...uvidím 🙂 A přibývat nás bude,určitě 😉

pavlaru
3. zář 2013

@sweetest
A kdy tě čeká utz?
Já pořád váhám na počtem - kolik vložit,chvíli jedno pak dvě,pak zase jen jedno.
DĚS takhle suplovat matku přírodu,když si sama nevím rady.´
Ale asi jedno - prodnešek 😀 grrr fakt nevím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru