IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

sweetest
24. srp 2013

@buna Tak snad nám to vyjde 😉 Do 2.9. kdy se mám testovat je čas, ale já si věřím, že tam alespoň jedno drží 😅

sisimona1
24. srp 2013

@mmmilda Ahoj, no? Musis rict, ze si me nakousla s tim testovanim, jinak jsem to nemela v planu a tak jsem vcera testovala...probrecela jsem skoro cely den - test je negativni ☹ .
Urcite se neda zase zamrazit, ale je pravda, ze se budete urcite ridit podle toho, jak je mate zamrazeny...

pavlaru
24. srp 2013

Holky určitě se nám všem brzo zadaří nebo už zadařilo,je to.sice těžký,ale to by v tom byl čert ...MUSÍ SE TO PODAŘIT
Držím vám holky palce,které máte před testováním.

No,jinak jsem si dneska zapoměla vzít prášky- všechny -pred. a utrose.Budu doma až večer,myslíte že to co mám brát za celej den můžu vzít zarazáz večer?nebo spíš jen tu večerní dávku?

sweetest
24. srp 2013

@pavlaru Díky!! A vem si jen večerní dávku, tak to píšou i v návodu, že nemáš dohánět co jsi zapomněla 😉

jaka17
25. srp 2013

Ahoj holky ,tak jsem si byla ukončit neschopenku a beru to, že se musíme pokusit znovu..všem tady držím palce..
@mmmilda díky, taky jsem doufala, ale musím se s tím smířit...
@sweetest tak snad už nanučky nebudete potřebovat 😀 držím moc palečky

sweetest
25. srp 2013

@jaka17 Děkuji! Já jsem přesvědčená, že tam alespon jeden kousek bude 😉 😀 Manžel tvrdí dvě...tak uvidíme 😅 😝 Také Ti držím palce ať to při dalším pokusu vyjde!!!

sweetest
28. srp 2013

@jaka17
@pavlaru
@sisimona1
Ahoj holky, jak se vede? Mě docela ok, trošku mě pobolívalo bříško a prsa, ale už lepší 🙂 Jsem 7 den po ET a do 2.9. kdy mám ofic.testovat ještě čas 😀 Tak to jsem zvědavá...mám prý napsat kámošce jak test dopadl, že bouchne šáňo....tak si říkám, že bych udělala test ráno kolem 5-6hod. co se každý den budím 😀 😀 😀 Pak uvidíme zda bouchne šáňo či ne 😀 😝

jaka17
28. srp 2013

ahoj holky, dejte vědět až se dočkáte // 😀 😀
@sweetest ahoj, doufám, že to vyjde...určitě napiš, sice v 5 ráno nevstávám, ale budu se radovat později.. 😀 😀

sweetest
28. srp 2013

@jaka17 No doufám, že vyjde...neb nemáme nanuky,tak bychom museli vše absolvovat znovu 😨 Noo, uvidíme 2.9. 🙂
A jak Ty?...kdy nějaké pokračování?

jaka17
28. srp 2013

@sweetest zatím jsem nebyla u své doktorky...možná už v říjnu další pokus...a taky poslední..já už velké děti mám, tak to nebudu hrotit, pokud to nepůjde, co se dá dělat..

mmmilda
28. srp 2013

@sisimona1 jeee.. To jsem nechtěla... Sle nelam hlavu. Někdy prostě HCG stoupá pomaleji a na testu to psk je negativní.. To bude ok. Uvidíš🙂 tsky jsem měla u syna dlouho test negativní🙂

sweetest
28. srp 2013

@jaka17 Já velké už také mám, ale chci ještě jedno i proto, že je manžel mladší a nechci ho nechat bez potomka, když už si vzal takovou kotrmelínu 😀 😀 Tak doufám, že to alespoň už bude konečně kluk... 😅

pavlaru
29. srp 2013

@sweetest
Ahoj,zítra mě čeká kontrolní utz a taky už se dozvím termín KETU,tak uvidíme.
Tak jak jsem byla rozhodnutá pro jednoho nanučka tak teď nevím,zítra to musím říct doktorce,aby věděli kolik mají rozmrazovat.
Je to boj...... večer bude porada
Sice měla být už včera,ale manžel byl tuhej,když jsem přišla domů z práce - klasika. 😅

sweetest
29. srp 2013

@pavlaru Tak držím palce,aby to bylo co nejdříve 😉 Já 8den po ET a 25DC a slabý duch 😉 ...tak uvidíme dál 😀 Myslela jsme, že to dám až toho 2.9.,ale kámoška mi řekla, že pokud to budou dvojky, tak budou vidět už dnes......wtf? 😀 😀 😀 😀

pavlaru
29. srp 2013

@sweetest
Chápu,těžký čekat.
Ale je pravda,že po 1.ET jsem opravdu vydržela do daného datumu,teď uvidím.
Snad jo,zítra to bude 12. den cyklu,tak uvidíme jak na tom budu ...dokonce se těším,tak snad už bude vše tak jak má být.

elysion
29. srp 2013

Ahoj měla bych na vás malí dotaz...dnes začínám stimulovat na mé první IVF a docela se děsím těch injekcí.Hlavně asi toho kolik tý jehli má do mě vůbec zajet přítel tvrdí,že musí zajet celá a já si zase myslím,že určitě né nebo snad ano ? Na tohle sem se úplně zapomněla sestřičky zeptat sem byla vyjevená z těch krabiček a natož se ptát ještě na to kolik má do mě tý jehly zajet ...děkuju 🙂

pavlaru
29. srp 2013

@elysion
Ahoj,já si píchala celou jehlu =o)
Ale nebolí to,je to opravdu tenoučká jehla.

sweetest
29. srp 2013

@pavlaru Nee, nebylo to těžké čekat...jen kámoška, stará harcovnice IVF a matka dvojek mi řekla 😀 😀 , tak jsem poslechla. Určitě to bude vše dobré a vyjde to 😉

elysion
29. srp 2013

@pavlaru děkuji za odpověď tak snad to tak hrozný nebude jak to vapadá 😉

pavlaru
29. srp 2013

@elysion
Vypadá,ale přežít se to dá 😅

sweetest
29. srp 2013

@elysion Fakt je to v poho 😉 Mě to ani nepřišlo a to se mi jeden den povedlo si píchnout je roztok bez hormonu, tak jsme musela novou krabičku a píchnout znovu 😀 😀

jana1708
29. srp 2013

Přeji všem krásný den,
zřejmě mě čeká to co vás. Jsem docela ze všeho zmatená. Chci se zeptat zda mi nekterá z vás odpoví.
Musím ze začátku podstupovat píchání hormonů nebo je nějaká šance že by mi mohli umělé oplodnění
udělat hned? Jana V.

jana1708
29. srp 2013

@buna Ahojky taky chodím k Mudr. Řezáčové... Takže se Ti to podařilo nebo stále se snažíš o miminko?

buna
29. srp 2013

@jana1708 Ahoj Jani, ještě nevím...jsem 6.den po IVF...čekám 🙂
S tím umělým oplodněním záleží na tom, proč se léčíš, jestli máš šanci ještě s inseminací...to by Ti ale všechno měla říct doktorka. Já vím, MUDr. Řezáčová není zrovna sdílná, ale když se jí v klidu zeptáš, všechno Ti vysvětlí 😉

buna
29. srp 2013

@sweetest gratulace 😉

sweetest
29. srp 2013

@jana1708 Za sebe říkám, že by jsi o tom měla mluvit se svou gyndr. a potom v CARu, který si vybereš. Myslím, že každá z nás je individuální případ a tím pádem to co Ti tady kdo napíše nemusí odpovídat Tvému problému 😉 Myslím, že až budeš vědět víc od lékařů, at vlastní gyndr. či z CARu, bude tady dost těch, které Ti poradí když nebudeš vědět 🙂

buna
29. srp 2013

@elysion jehličku tam dej celou, je krátká a tenoučká, opravdu jde spíš o psychickou zábranu poprvé píchnout, třetí den už Ti to půjde jak po másle 🙂

sweetest
29. srp 2013

@buna Dík!! Doufám, že tam zítra bude dušík také 😀 Tobě držím palečky ať ho tam také vidíš a nebo rovnou jasné // 😉 🙂

jana1708
29. srp 2013

@buna Zatím mi doktorka nic neřekla. Manžel byl na spermiogramu a já na krvi. manžel má krev v pořádku. Mě se hodně tvořili cysty a i momentálně mám v břiše 5cm cystu. Snažíme se o miminko přes dva roky. Problém je ten že mě to poslední dobou strašně při sexu bolí... Tak se bojím aby nás nenutili do častého sexu...

jana1708
29. srp 2013

@buna Mám za sebou asi devět operací a tři kyretáže

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru