IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

nini2012
8. zář 2013

@javanessa Olomouc 🙂

nini2012
8. zář 2013

@ctiborka no my nemáme nic zamrazene, takže další stimulace,ale me to nevadí, nebylo to tak strašně.drzim pěsti!!

chrisula
8. zář 2013

@nini2012 jake jsou nezadouci ucinky po stimulaci?chci jit take na ivf,ale bojim se tech nezadoucich ucinku ☹

nini2012
8. zář 2013

U me zádné, jen jsem asi 3 kg zhubla.. 🙂 držela jsem se přesně rad z centra, hodne pila a odpočívala,chodila na procházky a vse bez problému.Spise jsem byla nervózní a stresovala, jestli to vyjde a to bylo jedine negativum.

mufyxa
8. zář 2013

ahojky všem pokud se mohu přidat mám za sebou 3 neuspěšné IUI dvě nativní IVF první bez úspěchu a druhé úspěšné bohužel v 10 TT zamlklé těhotenství tak jsem se pomalu a bolestivě otřepala a ted mám 3 mršku po revizi a od pondělka budu brát clostík no a za týden IVF tak snad se zadaří a ted už snad až ke zdárnému konci. Snad se mi poštěstí si také odnést ten malý uzlíček štěstí z porodnice domů a vám všem tady bych moc přála totéž. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

javanessa
9. zář 2013

@nini2012 Tak to je škoda. Ale na druhou stranu pro tebe lépe. Já chodím do Jihlavy a zatím tady na ni čtu jen negativní reakce bohužel. Ale každopádně je to nejblíž tak to zkusíme:( Já jsem v pořádku to partner ma příšernej spermiogram. Chtěla jsem jen minimální stimulaci ale prý to nejde musím celou. Už jsi začala s hormonz? ja si pro ně teprv pojedu jsme tam nahlášený na 25.9.

ctiborka
9. zář 2013

@mufyxa Ahoooj, vítám tě tady. Budu moooc držet palce, aby to konečně vyšlo !!!!!!!!!! 🙂

rendy73
9. zář 2013

Ahoj tak jsem po odběru,5folikul a jediné vajíčko,ale prý výborné.Tak snad se mu bude chtít,být s náma.Pokud ano ve středu bude ET.Bylo to bez narkozy a v pohodě.Hodně štěstí všem.

nini2012
9. zář 2013

@javanessa u nás úplne stejne. Ja jsem ok a partner ten pry by me neoplodnil nikdy...ja jsem si uz take jednou prošla klasickou stimulaci- žádná minimalka a ted to pry bude stejne. Ted beru antiko a uz mám nafasovany synarel a 14.10. Jsi jdu pro Puregon a hned 15 října začínám aplikovat. Takže to máme zhruba stejne...to, jestli je na centrum špatná reference take záleží na tom, kdo je poskytuje. Ono občas to holky svádí na CAR, ale je proste normální, ze to vždy nevyjde. Oni nedělají zázraky na počkání, zavedou embryo ( pokud je) a pak uz příroda rozhodne.

mufyxa
9. zář 2013

@ctiborka děkuju moc . 😉

mufyxa
9. zář 2013

Všem držím obrovské pěsti aby se podařilo a aby jsme mohli založit novou diskusi těhulek ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rendy73
10. zář 2013

Tak holky,tak to moje včerejší vajíčko,dnes již embryo ráno bylo již dvojbuněčné a dělí se dále,takže zítra jdu na ET.Je to bojovník,tak budeme doufat,že nás chce za rodiče.Čeká ho pěkně velká rodinka,tři dospělý sourozenci a skoro devítiletá dvojčata také z IVF na první pokus. 🙂

buna
10. zář 2013

@sweetest
@jaka17 holky, to je blázinec, dnes na kontrolní hcg, jako že je 0, aby byl klid a ejhle....je to přes 300...zatím se neraduju, jsem s toho paf, přesně tohle se mi stalo před 1/2 rokem a nic z toho nebylo...tak zase prej nasadit všechny léky...

sweetest
10. zář 2013

@buna Ahojky. A co ti řekl dr.? Nebo to jsi byla pouze na krvi?

buna
10. zář 2013

@sweetest no byla jsem jenom na kontrolním odběru...pak jsem tam volala a myslela jsem, že si musely sesřičky splést výsledky...mám nasadit léky a přijít příští úterý na ultrazvuk...

sweetest
10. zář 2013

@buna A jaké léky? Jsem asi blbka... 😀

mufyxa
10. zář 2013

holky moje tak dneska jsem se objednala na kontrolní UVZ v pondělí ve dvě ,beru ten clostík tak jsem hrozně napnutá kolik vajíček se nám urodí ale bříško mám jako balonek tak snad to bude dostatečná várka alespon 2-3 kdyby byli . 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
10. zář 2013

@buna no vidíš nakonec budeš těhulka to je ale překvapení .....přeju ti at to vyjde 🙂 🙂 🙂

buna
10. zář 2013

@sweetest no utrogestan, prednison a anopyrin...brala jsem to před tím, tak to zase zobu...

buna
10. zář 2013

@mufyxa jo, radši bych byla ještě opatrná v těch tvrzeních...

sweetest
10. zář 2013

@buna Jo táák, já beru od ET jen Utroš 😉

reennddyy
10. zář 2013

Ahoj holky,chtěla bych se k vám přidat...Od 2.9. stimuluji na mé 2.ivf v tomto roce a doufám že na poslední se šťastným koncem 🙂 2DC mi aplikovali Elonvu,pak mi do toho od 6DC přidali orgalutran,který jsem aplikovala i dnes(naposledy) i s ovitrelle a ve čtvrtek 11DC mě čeká opu...Dle dnešního utz to vypadá,že na pravo mám 6 folíku a na levo 2...Tak jsem zvědavá jak to dopadne...Měli by jsme mít prodlouženou kultivaci,tak snad to nějakej bojovníček přežije do konce 🙂 Jinak proč minulé et a 2 kety nevyšli nikdo netuší(žádný zdravotní problém prý u nás není),jen já mám jeden vejcovod,nic víc...Jinak vám vše držím moc palečky,aby jsme se všichni dočkali těch vytoužených // 😉

ctiborka
11. zář 2013

@reennddyy Ahoj, vítám Tě tu a držím palečky !!!!! 🙂

rendy73
11. zář 2013

Ahoj tak mam toho našeho bojovníka už u sebe, po 48hod.měl 5buněk tak prý je to dobrý.Jsam zvědavá,máme jen tuhla šanci.Tak se držte.

reennddyy
11. zář 2013

@rendy73 Určitě to dobře dopadne,budu držet všechny čtyři palečky 😉

reennddyy
11. zář 2013

Tak holky,pomalu a jistě se přesouvám do hajan,jsem nějako unavená a hlavně ráno vstávám v 5:30...Tak mi prosím zítra držte palečky,až mi kolem 8:00 budou odsávat vajíčka,aby jich bylo co nejvíce a byli kvalitní...Přeji vám dobrou a klidnou noc 😉

rendy73
11. zář 2013

@reennddyy Děkuji,budu na Tebe myslet,hlavně ať jsou kvalitní.

buna
11. zář 2013

@rendy73 držím palce! buď v klídku a relaxuj 😉

buna
11. zář 2013

@reennddyy držím 😉 přeji co nejvíc kvalitních vajuch!

elysion
11. zář 2013

@reennddyy Ahoj koukám,že jsme na tom stejně...ve středu jsem taky píchala Ovitrelle a zítra jdu taky na opu nástup v 7.00 😉 Přeji sobě i Tobě dostatek kvalitních vajíček 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru