IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

elysion
13. zář 2013

@buna Tak když už sis vzala po tolika letech neschopenku tak to by bylo aby z toho něco nebylo 😉

ctiborka
13. zář 2013

Ahoj, tak já budu testovat už v neděli, ale mám pocit , že to opět...již potřetí...nevyšlo..... Uvidíme, ale růžově to najednou nevidim a nevim proč....takový pocit ☹

ctiborka
14. zář 2013

Taqk dnes 15. den po KET a test negativní, takže je vše ztracené.....jen brečim a brečim a nejde to zastavit, už to je po třetí. Ještě že máme malého, drží mne nad vodou.... ☹

reennddyy
14. zář 2013

@ctiborka To je mi líto ☹

reennddyy
14. zář 2013

Jinak já dnes volala do caru a všech 5 se krásně vyvíjí a už nemám volat(což mě děsí) a mám přijet rovnou v úterý ve 12:30 na transfér...Na jednu stranu mám radost a na druhou stranu se bojím té nejistoty ☹

buna
16. zář 2013

@reennddyy ničeho se neboj, jestli se krásně vyvíjí, vše bude OK. držím všechny palce a přeju hodně štěstí!

buna
16. zář 2013

@elysion tak sice bylo, ale mimoděložní...teď už jsem po operaci a bez jednoho vejcovodu...aspoň mi u toho vyčistili endometriozu...tak snad pro mně ještě existuje nějaká naděje...

buna
16. zář 2013

@sweetest @jaka17 chci se holky rozloučit, asi už tu nebudu tak často a když jo tak v jiných diskusích...třeba se ještě potkáme 🙂 moje těhotenství bylo mimoděložní, takže jsem po operaci...vám přeji hodně štěstí a rodostí 😉

jaka17
16. zář 2013

@buna Ahoj, ten život je sviňa.....nemám slov...držím moc palce, ať se štěstí ještě ukáže a dojdeš ke kýženému děťátku...

buna
16. zář 2013

@jaka17 díky...snad každá zkouška je pro něco do budoucna dobrá...v nemocnici jsem poznala, že na tom zdaleka nejsem nejhůř...snad to vše má nějaký význam. i já přeji a to nejen Tobě, aby se splnily sny a přání všem tady 🙂

sweetest
16. zář 2013

@buna
@jaka17

Ahojky, jen hlásím, že srdíčko mám a jsem v 7.tt 🙂 Tak ted si držet palce,aby to vyšlo zdárně až do konce.

buna
16. zář 2013

@sweetest super 🙂 moc gratuluji!

reennddyy
16. zář 2013

Tak mi to nedalo a dnes jsem volala do caru a ze sobotních 5 krásně se vyvíjejících,jsou už krásné jen 2 morulky a zbylé tři se zpomalili ve vývoji ☹ Zítra ve 12:30 mám jet na ET,bojím se jen aby ten ET byl...Chjooo to jsou nervíky...

buna
16. zář 2013

@reennddyy budou 2 blastocysty (měly by být zítra z morulek), to je přeci skvělá zpráva, proč smutnit? buď pozitivní, až vše dobře dopadne 😉

reennddyy
16. zář 2013

@buna snad ano...Doufám a modlím se,aby to nevzdali...

rendy73
16. zář 2013

@sweetest Ahoj a čekáš jedno nebo dvě?Jsem také po minimálce a ve středu jsem měla ET,teď jen čekám ajsem nervní.

sweetest
16. zář 2013

@rendy73 Dr. říkal, že je tam jedno srdíčko...tak snad to druhé nepřehlédl 😀 😀 😀

jaka17
16. zář 2013

@sweetest Veeeliká gratulace a držím pěsti, ať to tak pěkně jde i dál...

sweetest
16. zář 2013

@jaka17 Děkuji !!!! Doufám, že vše půjde jak má 🙂

pawlinka30
17. zář 2013

Ahoj holciny,jsem 11den po Ket a test je opet negativni ☹ .Mam za sebou 3zamlkle potraty,pak IVF s darovanymi vajicky,IVF probehlo uspesne,ale v 6tydnu jsem potratila a ted neuspesny Ket.Nechci to vzdavat,ale jako samoplatce by nas nove IVF stalo 120tisic a to bych zruinovala rodinu,pak jeste uvazuji o darovanych embryich,ty jsou levnejsi,mate nejakou radu?Po miminku neskutecne touzime.Ostatne jako kazda z nas tady.Drzim palecky at to vyjde aspon vam a dekuji za nazory...

verunousek
17. zář 2013

Ahoooj holky....mám dotaz....mám jít v druhý den měsíčků na první injekci,ale vychází mně to na pátek nebo na sobotu....vím, že je to předčasné řešit,ale nebude něčemu vadit, když se to píchne až 3 den????Znám se, jaký jsem smolař a určitě mi to příjde v pátek večer 🙂...V CARU se k tomu nějak nevyjadřovali a o víkendu tam nejsou ....tak jsem zmatená,ale peníze si vyfasovaly hned 😒 ...máte nějaké zkušenosti????Myslela jsem si,že si budu píchat injekce každý den a sama,ale prý dostanu jen jednu a pak za 6 dní na kontrolu....jsem zmatená :D ....nějaká novinka?Víte o tom někdo něco 🙂 kuju...je to mé první IVF

verunousek
17. zář 2013

Ahoooj holky....mám dotaz....mám jít v druhý den měsíčků na první injekci,ale vychází mně to na pátek nebo na sobotu....vím, že je to předčasné řešit,ale nebude něčemu vadit, když se to píchne až 3 den????Znám se, jaký jsem smolař a určitě mi to příjde v pátek večer ...V CARU se k tomu nějak nevyjadřovali a o víkendu tam nejsou ....tak jsem zmatená,ale peníze si vyfasovaly hned ...máte nějaké zkušenosti????Myslela jsem si,že si budu píchat injekce každý den a sama,ale prý dostanu jen jednu a pak za 6 dní na kontrolu....jsem zmatená :D ....nějaká novinka?Víte o tom někdo něco kuju...je to mé první IVF

sasanka033
17. zář 2013

@verunousek ahoj, tak to je teda divna situace - jakoze urcite nejsi prvni, kdo ma zacit stimulovat o vikendu, kdy prijde ms si zadna nevybere🙂 ale s tou jednou injekci je to divny! ty nemas nejakej protokol? museli ti v caru dat papir, takovou plachtu, ve ktery mas vsechny injekce a kontroly rozepsany, to nemas?
jinak ja si injekce michala a pichala sama, takze jsem vikend neresila, navic jsem to dostala jako na potvoru tehdy v patek, takze 2DC byl sobota a pondeli bylo velikonocni🙂
na kontrolu 6DC jit je v poradku, nikdy se nevi, jak zareagujes na stimulku, tak aby ti pripadne mohli upravit davky...

sasanka033
17. zář 2013

@verunousek jo a samozrejme jakmile necemu nerozumis, okamzite do toho caru volej - abys neco pokazila by se taky mohlo rovnat vyhozenymu celymu pokusu...ja tam taky volala jak blba kazdej druhej den pomalu, pac tech informaci na zacatku je proste hrozne moc, to si nesrovnas ani dotazy a uz jsi z ordinace venku a pak teprve zjistis, co jsi vlastne nepochopila nebo se zapomnela zeptat.
a pichnout az 3DC je podle me spatne.

reennddyy
17. zář 2013

@verunousek Ahojky ta injekce se jmenuje Elonva,že?

reennddyy
17. zář 2013

@verunousek Jinak já s ní stimulovala teďka mé 2ivf...Píchá se 2-3 den cyklu,pak 5-6 DC budeš píchat orgalutran do stehna a kolem 9DC jdeš na kontrolu a když folikuli nebudou dost velké,tak na 2dny vyfasuješ puregon(či jiné preparáty tohoto druhu) no a stále budeš píchat orgalutran do stehna a 36hodin před odběrem vajíček budeš píchat do břich ovitrelle 🙂 Jestli chceš ještě něco vědět,tak se ptej,protože když já hledala před měsícem info o elonvě a zkušenosti,tak mi nikdo nějak konkrétně neporadil ☹

reennddyy
17. zář 2013

Jinak dnes ve 12:30 jsem si jela pro 1 blastu a doufám že u mě 9 měsíců zůstane 🙂

verunousek
17. zář 2013

JOO HOLKY...to je přesně ono..už jsem o tom něco našla:
http://newsletter.ivfeurope.eu/zlin/index.php?o...

mám kontroly rozepsaný tak, že příjdu 2 den měsíčků a nechám si píchnout Elonovu a pak kontrola za 6 dní....bez injekcí..jinak tam nemám vůbec nic napsané ....no uvidíme co je to za zázrak ....ještě kdy ta mrcha příjde :D

buna
17. zář 2013

@pawlinka30 ahoj, nejsi v tom sama...i já mám podobný problém, zatím přemýšlím o ministimulaci, nebo prostě necháme vše přírodě, já už taky nevím...počkám, co nám řeknou, resp. nabídnou v CARu, až půjdu na konzultaci...momentálně jsem po mimoděložním těhotenství 😒 také přemýšlím o Nosifolu...jak mi řekla moje gyndr, která mě teď i operovala - dokud není po přechodu, je pořád šance 😉

elysion
17. zář 2013

@buna Jejda tak to mě mrzí přeju hodně štěstí v životě ať se toho malého mimča dočkáš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru