IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

reennddyy
autor
22. únor 2013

@pistalinda35 To víš,že můžeš 😉 Tak já taky čekám na své 1.IVF...Jinak já už mám injekce doma a čekám na mršku(má dorazit 2-3.3) a pak začínám 🙂 A přočpak tě čeká IVF?

reennddyy
autor
22. únor 2013

@sisi137 Ahojky,budeme rádi když nás tu bude více a budeme si vyměňovat informace 🙂 A smim se zeptat kolikáte ivf máš před sebou?

pistalinda35
22. únor 2013

@reennddyy IVF je přeci jen větší šance. Mám zjištěné nějaké NK buňky (29%), tak mi prý na ně nasadí nějaký lék mezitím, co budu stimulovat. V úterý jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co bude nového. Partner je v naprostém pořádku. Při laparoskopii mi nic nezjistili. Na imunologii zjistili NK buňky a hraniční protilátky proti ováriu. No a také mi zjistili inzulínovou rezistenci, díky které zřejmě tělo občas stávkuje s ovu 🙂 co ty ?

reennddyy
autor
22. únor 2013

@pistalinda35 no tak u nás je asi jediný problém,že mám jen jeden vejcovod...Jinak manžel spermio v normě,já profil v normě,genetika v pořádku,takže na nic nepřišli(zatim)...Jinak se snažíme 2,5roku a vy?

sisi137
22. únor 2013

@reennddyy děkuju 🙂 Teď to bude můj 6. pokus.

reennddyy
autor
22. únor 2013

@sisi137 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

reennddyy
autor
22. únor 2013

@sisi137 Šestý?Jakpak to,že tolika pokusu bez úspěchu?

sisi137
22. únor 2013

nevím, problémy jsou jen u mě a je to v podstatě o štěstí, kdy přijde to správné vájo zároveň se správnou spermií.

reennddyy
autor
22. únor 2013

@sisi137 A to míváš dlouhý či krátký protokol?A prodlouženou kultivaci či bez?

sisi137
22. únor 2013

@reennddyy poprvé dlouhý(to byla velká chyba lékařů, protože mám nízké amh a dlouhý protokol je u mě na nic), po druhé jsem měla krátký, z toho bylo biochemické těhotenství. A teď už jedu jen minimálky. PK jsem měla 3x. Mívám málo vajíček tak když jsou třeba jen 2 tak je PK zbytečná, protože jdou ke mě obě.

mariiianka
22. únor 2013

@pistalinda35
@sisi137 ahoj holky,konečně nás tu bude víc
@sisi137 pane jo 6.pokus 😕 ,to by mě z toho fakt už švihlo.Přeji ať je to taky poslední pokus 😉

sisi137
22. únor 2013

@mariiianka děkuju, no popravdě už melu z posledního. Před tím jsem věřila, že to vyjde, teď už jenom doufám.

mariiianka
22. únor 2013

@sisi137 určitě to výjde.Hold někdy je cesta až moc trnitá za vytouženým snem.Ale věřím,že na každýho to naše mimi čeká,jen to chce ten správný čas 😉

amy75
22. únor 2013

Ahoj, můžu se přidat k vám do party? Byla jsem pozvaná do diskuze IVF leden, únor 2013, ale holky už jsou tam pěkně rozpovídaný, tak už se mi tam moc nechtělo ...

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 ahoj,samozřejmě,že jsi tu vítána 😉 .Čeká tě taky to co nás

amy75
22. únor 2013

@mariiianka Noo, mě teď čeká druhý pokus - první IVF v 07/2012 bylo neúspěšné ... ☹ Injekce už mám doma, o víkendu čekám ms a začínáme 🙂

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 aha,tak to je mi líto že se hned nezadařilo.To musí být asi hrozný zklamání.Tak napodruhý už to určitě výjde. Jsem zvědavá jak to ponesu já,když se nezadaří ☹ .Jen se optám,jsou ty injekce hrozný,toho se snad bojím nejvíc 😅

amy75
22. únor 2013

@mariiianka Ne, injekce jsou úplně v pohodě. Já se taky před prvním pokusem klepala strachy, vůbec jsem si to nedokázala představit - injekci do břicha 😕 , ale bylo to úplně v pohodě, injekce mi píchal přítel a vůbec nic jsem necítila. Jehličky jsou slabý, chytla jsem špíček na břiše, koukala jsem do stropu a pomalu ani nevěděla, že už injekci mám 😉

amy75
22. únor 2013

@mariiianka Zklamání je to hrozný, přeji ti, ať se zadaří napoprvé a neprojdeš si tím co já a spousta jiných holek, kterým se nezadařilo na první pokus. Věděli jsme s přítelem, že to samozřejmě nemusí na poprvé vyjít, ale moc, opravdu moc jsme doufali a ty pocity, když to nevyšlo, byly opravdu hrozné, máš pocit, že se ti zhroutil svět a zlomilo ti to srdce i duši ... ale tím tě nechci v žádném případě strašit, pouze vypisuju své pocity...

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 jo tak do špíčku to půjde v pohodě 😀 .Budu držet moc moc palečky,ať se zadaří.Musíme se podporovat,pak to půjde vše lehce a není nad to si s někým o tom pokecat

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 no já po mých neúspěšných IUI,to beru asi tak nějak v klidu.No teda zatím si to nějak nepřipouštím,ale asi když se to bude blížit,tak to teda nevím.

amy75
22. únor 2013

@mariiianka Já jsem teda hubeňour a špíček mám pěknej 😀

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 já teda hubeňour nejsem,tak to půjde hladce 😀 .Tak jsi mě trochu uklidnila 😉 .A jak dlouho se snažíte?Šli jste rovnou na IVF?

amy75
22. únor 2013

@mariiianka Fíííííha 😕 , 8 IUI? My jsme IUI zkusili jen 2x a pak hned IVF, já bych klidně IUI zkusila víckrát, ale vzhledem k mému věku - 37, pro nás byla IVF větší jistota .... Je fajn, že to bereš v klidu, ale ono IUI a IVF, už je trošku o něčem jiném .... alespoň, já to tak vnímala...

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 jo jo,8.IUI.Ale mě se na IVF moc nechtělo a říkala jsem si ,co kdyby náhodou to zrovna vyšlo.Dnes už vím,že to byla pěkná blbost.Taky jsem chtěla mít dvě děti do 30.Ale víš jak to je,člověk míní,život mění ☹

tulda3
22. únor 2013

Ahoj holky, můžu se také přidat? Já mam za sebou neúspěšné 1 IVF a jeden KET. Tad se připravujeme na další KET a to v březnu. O mimčo se snažíme už přes 5let a zatím se bohužel nedaří. Chyba je na mé straně mám alergii na sperma takže hned vše v sobě zlikviduju. Jen se na to přišlo až po KETu kdy jsem si na vlastní žádost nechala udělat vyšetření. Tak doufám že teď už to snad vyjde 😉
Moc vám všem držím palečky ať se zadaří!!! 😉

amy75
22. únor 2013

@mariiianka No vidáš, mě se na IVF taky moc nechtělo, myslela jsem, že půjdeme do všech 6 IUI, na které máme za rok nárok a nakonec byli jen dvě a šli jsme do IVF. Taky mi pak došlo, že by to byla jen ztráta času a zbytečné čekání. Tím spíš, když jsme měli v ruce výsledky z imunologie ...

mariiianka
22. únor 2013

@tulda3 ahoj,jejda tak to už sis taky užila svý.Březen je tu zachviličku,tak to je super a snad tu budou samý těhulky 😉

tulda3
22. únor 2013

@mariiianka tak to doufám že tenhle rok pro nás bude konečně štastnej 🙂
No doma už mám nafasované injekce a jen čekám až to dostanu at můžeme zahájit léčbu a vrhnout se zase do boje.

mariiianka
22. únor 2013

@amy75 my už taky nechceme déle čekat a hlavně tohle nás zase kousek někam posune
@tulda3 určitě bude šťastný 😉 .Každý už máte injekce,jen já zatím ještě nic ☹