IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
16. dub 2013

@sakalmilion ja to spineni mela presne v den MS

hanndy
16. dub 2013

teda holky mam zvas radost ze tak pekne odpocivate a Saky je dobre ze jsi tu praci odpiskala venuj se radsi drobkovi

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion snad jo ale je zvlaštni že to mame každa po jine dobe,ale ty to mužeš it třeba jen dva dny v době ms

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy no to je...ale zase mě uklidnuje že některé holky mestruují klidně 4 měsíce a ani vlastně nevědí že jsou těhotné

lucina100
16. dub 2013

jak tak pročítám, tak po tom KETU je to špinění a krev častější než u ET. Já jsem dneska 30den cyklu a zatím noc, ale ani na testu nic. Testy dneska jiné neměla, tak zas musím tím co mám. Ráno zkusím a písnu.

slaboska
16. dub 2013

@renca1978 ahojky,člověk tady chvilku neni a Vy toho tolik nakecate 😀 a k te tve dovolene,ja bych letěla pak se dlouho nikam nepodivaš,my jsme tedka s manžou na 14 dni na Sri lance. 😉

sakalmilion
16. dub 2013

@slaboska no ono moc to lítání není vhodný.. ☹

slaboska
16. dub 2013

@sakalmilion mě Dr.řikal,že pokud nejsou žadne problemy,tak se to da.navic mam nahoře 4 kg takže to nejde ani vidět 😉 a tys udělala moc dobře,že si zustala doma,to miminko za to stoji. 🙂

renca1978
16. dub 2013

@slaboska cauky, no to je taky dost, jsem si rikala, kde se flakas 😀 a jak si to udelala s PN?strasne rada bych letela, citim se dobre, tak nerada bych drepela doma 🙂

slaboska
16. dub 2013

@renca1978 ahojky vubec nijak.budu se modlit,aby mi nepřišla kontrola 😉 jinak pak bych musela něco vymyslet.jo a pojištěna jsem uplně normalně.OSSZ nema vubec nic společněho s pojištěnim na zajezd.viš,jak to je pak se s mmčem nikam nepodivaš,až trochu odroste 😉

renca1978
16. dub 2013

@slaboska kujuuuuuuuuuu, je rozhodnuto, diky tobe, jeste ze si se pripojila 😉 letim a hotovo 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja jsem porad vahala, na dlouhy lety jsem zvykla, myslim, ze nebude zadnej problem, citim se skvele 🙂

slaboska
16. dub 2013

@renca1978 ja se taky dlouho rozhodovala,ale taky se citim v poho tak proč neletět.a za ty stresy a nervy si to zasloužime 😀 no ne? 😀 😀

renca1978
16. dub 2013

@slaboska no jasny 🙂 Tak si to tam moc hezky uzijte, a v poradku se vrat 🙂 papa

slaboska
16. dub 2013

@renca1978 děkuji,však ja se určitě zase ozvu.opatruj se.

lucina100
16. dub 2013

@slaboska proč by s mimčem nemohla cestovat? My cestovali s malým v 5 týdnech a bez pasu, U ukrajiny máme rodinu. Jeli autem 7 hodin a jen rodným listem. Než nám udělali pas. Pak neměl ani rok, tak už lítal s náma na dovče. Na NOvý rok jezdíme každý rok do tepla, tak malý s náma. Taháme od mimča jak kočka koťata. Nevydržíme doma dlohho, tak se snažíme co nejvíc být někde fuč. Když se Ri ale na nemocenské něco stane v cizině a máš marodku, tak se na to příjde a bude průser. A kor v dnešní době. Zruš marodku, vem dovolenou a pak zas vem marodku. O nic nepříjdeš a nemusíš se bát.

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 ja jsem smolar, tak ji radsi zrusim. 😉

lucina100
17. dub 2013

Jj, kor v těhu. Tak já dneska opět po 8 dnu nic na testu ☹ . Menckyx nemám, nsai špinění, ale snad to drží ten Utroš, ale test nic. Zkusím teda jinde koupit jiný test, ale moc tomu nedávám už.......

ratatooy
17. dub 2013

@sakalmilion no tak jasny to vím že u thu muže byt normla menzes ale u me to menzes enni pač to mám už 11dní

ratatooy
17. dub 2013

holky neštípe vás ten utroš me občas sem tam ve vnitř štípne 😕

ak24
17. dub 2013

@ratatooy no mě nekdy taky,,jen nevim jak dlouho se musi použivat,,ja mam 2 -0-2

renca1978
17. dub 2013

cauky holky 🙂

hanndy
17. dub 2013

ahoj holky, 🙂
@ratatooy tak jak je kocko,ustalo to drobicek a jak sis vcera odpocinula?? 🙂
@ak24 u nas v Car se utros bere az do 12 tt,ale kazdy to ma asi jinak,tak kdyz je vse v poradku,tak nejni potom duvod ho dal brat..

mariiianka
17. dub 2013

@renca1978 taky zdravím a přeju krásný den
@ratatooy ahojky,mě utrouš nedělá vůbec nic,nemůže to být tím,že k tomu krvácíš?

hanndy
17. dub 2013

@renca1978 ahojky a jak ty?? porad bez priznaku?? 😀 a kdy odlitate na tu dovcu??

ratatooy
17. dub 2013

@ak24 ja mam 2-2-2 a vzhledem ke špinění ho budu mit asi dlouho pokud to bude ok počitam tak do konce 1 trimestru

ratatooy
17. dub 2013

@hanndy no řekla bych že je to o dooost lepší fakt ten utroš snad zafunguje

ratatooy
17. dub 2013

@mariiianka ja myslim že ne že mi to delal i tenkrát u malyho a to sem nešpinila vubec

mariiianka
17. dub 2013

@ratatooy aha,tak to ti teda neporadím ☹ .Ale je fajn,že už jsi na tom líp

ratatooy
17. dub 2013

@mariiianka jj včera sem si odpočla a do pátku sem si objednala obědy z družstva abych nemusela ani vařit,ono i tak je prác dost

renca1978
17. dub 2013

@hanndy ja porad bez priznaku 🙂 mame letet 4.5 ale jeste to neni jisty, rozhodneme se do patku.
Jinak holky ohledne Utrouse, mne rekla doktorka pri posledni navsteve v CAR at doberu co mam, a dal uz nic...........ale ja ho chci brat celej trimestr, tak si ho jeste necham napsat.