IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
17. dub 2013

@hanndy děkuji. že není v takovém stádiu vývinu, jak by mělo být ☹ asi nechtějí dávat flešné naděje..zítra po dvanácté, určitě napíšu.

hanndy
17. dub 2013

@mica21 aha,tak snad to bude dobre moc na tebe myslim papa

ratatooy
17. dub 2013

@mica21 prosím te ja jdu na utz v pátek to budu 18den po et a buhvi jestly vubec neco bude na utz už videt,takže si myslim že te zbytečne straší jeden tyden to vypadá tak a druhej to uplne dožene.držim palce

lucina100
18. dub 2013

@mica21 moc držím palečky. Bude to dobré. 20 dní je brzy. Zbytečně plaší.
Ratatoy, co špinění, už scela pryč, utroš zalepil? Já od 5 nespím a pak přes den padám na hubu únavou....

mariiianka
18. dub 2013

@lucina100 ahojky,to jsme na tom stejně,taky tady plaším už od pěti 😀
@ratatooy taky mě zajímá jestli už to ustalo 😉

mica21
18. dub 2013

@ratatooy
@lucina100 Holky děkuju. Kéž byste měly pravdu 🙂

ratatooy
18. dub 2013

@mariiianka holky joooo od včera od rana vubec nic😀

ratatooy
18. dub 2013

@lucina100 noo asi zalepil😀

ratatooy
18. dub 2013

no sama sem zvedava na zitrejší kontrolu

mariiianka
18. dub 2013

@ratatooy tak to jsou dobré zprávy,tak super,jen tak dál 😉

ratatooy
18. dub 2013

@mariiianka jj co u vas noveho kdy jdete na ko?

mariiianka
18. dub 2013

@ratatooy my až 29.na utz.To je ještě dlooouhááá doba a doufám,že to bude vše dobrý

renca1978
18. dub 2013

Cauky holky, takze nova zprava.................od vcerejsiho vecera zaludek jako na vode, a ta hlava mi snad bolesti praskne.ja nechciiiiiiiiiiii 😒 😒 😒

renca1978
18. dub 2013

jinak ja byla na UZ taky 18 den po ET a nebylo tam rozhodne nic videt, jen vacek, ale ne plodovy vejce

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 no a je to tady,že by začínali nevolnosti!!!18.den jsem dnes já,mám strach aby bylo vůbec něco vidět,ale snad jo.Musím myslet pozitivně jako dosud a bude to dobrý,pevně tomu věřím

lucina100
18. dub 2013

Ahoj, dnes máme krásně venku. Mě taky ta hlava praskne. Po obědě je to nejhorší. To už jsem včera jen polehávala a nic nedělala.
ratatoy, na zítra držím pěsti. Na jaře se to dost daří ty IVf, i doktor v caru říkal, že mají největší úspěšnost na jaře. Tak snad to výjde každé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka Se podivej spetne na tu moji fotku toho 1 UZ, dr. nam nechtela dat ani foto, ze je to zbytecny, fakt tam byla videt jen dutinka v deloze, nic vic..................neboj, budes mit vse v poradku, tak jak ma bejt 😉
JInak zatim nezvracim, ale nemam do toho daleko, a ja blahova myslela, ze mne to mine 😀

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 😀 😀 jj,nevolnosti jsou prevít.Mě to drželo asi tak do 3.měsíce.Nebylo to nic hroznýho,ale na maso jsem se nemohla ani podívat.A vůně do zásuvky co mi tak krásně voněla,tak ta tenkrát letěla rovnou do popelnice 😀 😀 😀 .Ale třeba utebe to proběhne v klídku a rychle to přejde.Ale my holky pro mimi vydržíme vše přeci,viď 😉 .Mám vycházky,tak si jedu dát zdokonalit nehtíky.

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka ja jdu zitra na doplneni na rasy, uz se taky tesim,jsem nebyla 5 tydnu, mam to jako kostata 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaa

ratatooy
18. dub 2013

@renca1978 jo renčo každyho to nemine a ono to vetšinou přichází až ten druhej mesíc,tak se budem modlit aby te t zas po tom třetím pustilo

ratatooy
18. dub 2013

@mariiianka ja budu zitra vlastne 17 den a tehu je to 5+0 takže dr asi dufá že už neco uvidí

renca1978
18. dub 2013

@ratatooy ahojda, no ono to neni uplne strasny, ale je to zmena, uz to neni takova zivacka jako doposud.............v sobotu zacinam 9tt, tak jsem zvedava............co ty?jak ti je?uz to ustalo?zitra tam jdes v kolik?

ratatooy
18. dub 2013

@renca1978 jj zatim ani kapka jen utrouš zitra v 8:50 už se těším

ratatooy
18. dub 2013

@renca1978 tak to už budeš zachvilu v 3mesici co?to je sranda sotva otehotnime už mame kus za sebou

renca1978
18. dub 2013

@ratatooy tak to je dobry, tak dej zitra vedet.......jojo, v sobotu zacinam 3 mesic, ani tomu nemuzu uverit, pristi ctvrtek jdeme na nabery a pro prukazku, snad bude vse ok 🙂

lucina100
18. dub 2013

@renca1978 a který den jsi byla ne ET?

hanndy
18. dub 2013

@mica21 tak jak uz jsi tam volala?? ja jsem jak na trni,porad odbiham od naky prace sonduju 🙂

renca1978
18. dub 2013

@lucina100 na ET jsem byla 16 den

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 tak už jsem tu.Ty brďo už 9tt?Vždyť jsi tuhle stimulovala 😀 😀 😀 .A pak že to neutíká.
@ratatooy tak to už určo něco vidět bude.Budu na tebe myslet,ať je vše OK 🙂

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka na jednu stranku mi prijde ze jo, ze to utika, ale momentalne se mi to tahne, to ty bolesti hlavy........ufffff, jsem mega neprijemna, i na manzela,to mne stve, neni se mnou vubec rec................jsem nastvana sama na sebe, ale nemuzu se tvarit prece ze je mi skvele, kdyz neni.................bych se nejradsi zahrabala nekam pod zem, a vylezla az k porodu 😀