IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 tak to bude asi ve vzduchu 😀 ,u nás je to taky tak 😀 .A rozhodně se nikam nezahrabávej,musíš mi podávat info,ať vím na co se mám těšit 😉

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka ja nevim, ja o sobe muzu rict, ze jsem veselej zabavnej clovek, ale zrejme ne v tehotenstvi.............chudak manzel, ten si se mnou jeste zobne 😀
Pristi tejden jdu na tu kontrolu a pro tu prukajdu, snad mi to zvedne naladu 😀

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 no to je jasný,že ti to zvedne náladu,protože ti jako fakt dojde,že jsi těhotná 😀 😀 .Já to beru ještě stále tak nějak v klidu,asi si to zatím nepřipouštím.Pokud na utz něco uvidím,tak pak mi to asi docvakne 😅

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka mne to nedocvaklo ani pri UZ, asi az spis kdyz prijdou pohyby, no nevim..............

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 nebo u porodu???? 😀 😀 😀

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka to mne taky napadlo 😀

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 neboj,ono to příjde dřív,až budeš nakupovat ty pidi věcičky 😉 .Já už se na to tááák těším,když vidím co toho všude mají na ty píďátka,tak bych taky hned všechno koupila 😅

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka taky se na to tesim, po pravde za ty leta cekani na mimco jsem uz spousta univerzalnich vecicek pro mim co pokoupila, takze neutralnich barev uz mame dost, pockame na pohlavi, a uz pojedeme v barvickach 😀 ale v kocarku uz mame jasno, chceme dzinovej 🙂

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 tak já mám věci po Adélce,ale rozhodně když něco uvidím,tak koupím 😅 ,to si rozhodně nenechám ujít.Kočárek taky ještě máme docela v slušným stavu,tak to asi moc řešit nebudu,na vesnici nepořebuju žádnej za dvacet tisíc,to zase nejsem šílenec.No ale pokud by byli dvě,tak to řešit budu muset 😀 .No nebudu moc předbíhat,ještě si musím počkat na konečný výsledek dlouhých 11 dní

renca1978
18. dub 2013

@mariiianka to cekani je strasny, vid?tak pokud mas kocarek tak to je jenom vyhoda, my musime koupit.............Ale neboj, vse bude dobry 😉

mariiianka
18. dub 2013

@renca1978 čekání je šílený,ale já to vydržím,nic jinýho mi nezbyde.Ale aspoň že je hezky,že můžu být na zahradě

hanndy
18. dub 2013

holky co ta Mica ja na ni porad myslim 😒

mariiianka
18. dub 2013

@hanndy taky na ní myslím,doufám,že je vše v pořádku 😕

renca1978
18. dub 2013

Ona se urco ozve, hlavne nechapu dle ceho ten jeji dr. delal zavery?dyt to tehu je moc malinke..............nechapu a drzim palce 😉

mica21
18. dub 2013

ahoj holky, tak hcg je 16.000 jednotek! další hodnoty hormonů v pořádku..Takže v pondělí znova krev a středa ultrazvuk..Asi mě z toho šlahne, další případ pro chocholouška 😉

hanndy
18. dub 2013

@mica21 teda ty jsi nas napinala podle me to bude v poradku,fakt nevim co cekaji 20 dni po et akorad stresujou tupci 😉

renca1978
18. dub 2013

@mica21 a dle ceho te ten dr. tak vydesil?hned bych zmenila doktora

mariiianka
18. dub 2013

@mica21 to jsou krásný hodnoty.Myslím,že u tebe bude vše v naprostém pořádku 🙂 .Fakt někteří dr.jsou idioti,vědí čím procházíme a pak tě ještě tahle stresujou 😠

slaboska
18. dub 2013

@renca1978 ahojky,jak jsem ti psala,že jdeš v mch stopach tak ty nevolnosti sis mohla odpustit 😀 ty brdo,ty už budeš 9 tt,to fakt leti,to už za chvili porodiš 😉 když vime,že budeme mit holčičku tak ja chci takovy ružovočerny kočarek.jo a řasy nam taky udělany 😉

renca1978
18. dub 2013

@slaboska cauky, ono to nejsou jeste uplne nevolnosti, ale uz to neni takovy lazo-plazo 😀 ale dneska je to lepsi, nez vcera vecer, to byl des.No uvidim, co bude dal 😀
Mne ted prave prijde, ze se to strasne vlece, uz abychom prekonali ten 12tt 🙂 Uzivej more a slunicka, papapa

ak24
18. dub 2013

ahoj holky mam dotaz hadam se s kamoškou že pokud si nekdo da 2 mimča tak to musi jit vidět už na prvnim ultrazvuku ja byla 5+4 a doktor řekl žejeto brzo řic jestli je jedno nebo dve,,co si otom myslite vy

pehu
18. dub 2013

Je to pravda 🙂. Před 3 lety jsem po IVF kvůli špinění byla u svého lékaře a ten viděl jen 1 bublinku a na plánované kontrole v caru kvůli potvrzení těhu jsem byla překvapená, protože nám řekli, že čekáme dvojčata 🙂)).

lucina100
18. dub 2013

@renca1978 já myslela, kdy jsi byla na ET, jestli 6.4. nebo 8.4. 🙂

renca1978
18. dub 2013

@lucina100 byla jsem 11.3

lucina100
18. dub 2013

@renca1978 aháááá. Tak Ty to už máš za pár porod 😀 . Super. Na Mikuláše už budete 3. 😉

ak24
18. dub 2013

@pehu a v kterem jsi byla tt

ratatooy
18. dub 2013

@ak24 ja jsem byla v pondelí byla sem 4+2 a nebylo videt vubec nic jdu znovu zitra 5+O a snad už neco videt bude davaly jsme dve

mica21
18. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem se pořádně venku vyvětrala a hned je mi líp. Pořád ale nechápu, že je tak vysoké hcg a není téměř nic vidět.. nemáte někdo takovou zkušenost? teď jsem koukala i do chytrých tabulek na netu a ta moje hodnota je nějaká vysoká..

ratatooy
18. dub 2013

@renca1978 Rni tak me se hlásí lehký nevolnosti a zrovna večer misto rano

ratatooy
18. dub 2013

@mica21 kolik máš hcg v jakym tydnu?