IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 asi musíme založit diskuzi vánočních miminek 😀 .No já taky doufám,že pokud bude srdíčko,tak už taky budu moci ke svýmu dr.Včera se mnou na utz byl i manžel,tak měl radost,že to viděl na vlastní oči 😵 .No chudáku,to si teda užíváš a co nevolnosti,ještě stále nic.U mě teda ani náhodou.To jsem ještě ráno po telefonu řešila lístek na peníze.Tak snad na mě nezapomenou a pošlou mi to.

ratatooy
30. dub 2013

@mariiianka ani ti nevim no,ted sem si párkrát utroš nevzala tak zatim dobry ale minulej tyden když sem zapomela tak se hned objevilo,ale podle toho jak je mi blbe to asi bude ok,občas me chytne taková křeč do podbřišku a jinak me střídave bolí vaječníky a třisla

ratatooy
30. dub 2013

@renca1978 hele reni to by me zajimalo mi taky mivame utz na každy kontrole ale jedna maminka dvojek psala že má nárok na 3 utz za tehu a u dvojek??to je nejaky divny ne?

mariiianka
30. dub 2013

@ratatooy tak to je dobře,že je klídek.To já mám dneska takový slabý tlak v podbříšku,ne ani křeč.ale odpočívám,tak snad to bude dobrý.Jinak máš ve čt kontrolu viď,pokud si teda dobře pamatuju.Tak se těším na zprávičky.

renca1978
30. dub 2013

@ratatooy ahojky, neco na tom bude.....myslim si, ze tehule by mela mit narok na UZ pri kazdy kontrole, pojistovna by to mela proplacet, ale mam kamaradku, a taky mela UZ jen 3x za tehotenstvi, tak nevim............mozna jsou spis ti dr lenory liny a nechce se jim ho pokazdy delat 🙂 jinak si to nedokazu vysvetlit.Jak ti je?atb snasis dobre?mne zacalo vcera taky nejak skrabat v krku, snad nebudu nemocna. 😒

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka nevolnosti nemam, to je v pohode, ale ta deloha, ty krece, to je hruza.Ja nesla vcera taky do prace listek na penize, jsem tak s holkama klabosila asi 3 hodiny 😀 jsem porad nedokazala odejit 😀 a pak jsem jela do Mekace a snedla 2 veliky menu i s hranolkamaa k tomu vypila skoro litr coly 😀 😀 😀 to jsem nikdy driv nedokazala, ale chutnalo mi 😀 😀 😀 Ja to nikdy driv moc nemusela, ale vcera jsem neodolala 😀 😀 😀 Dnes bych si to dala nejradsi znovu 😀 Ale jinak jsem normalni 😉

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka Slysela jsem, ze na ty krece je dobry Magnesium, nevis o tom neco?mam doma sumivy, tak premyslim, ze bych to zkusila, ale uzivam kazdej den GS Mamavit, to taky obsahuje Magnesium, tak aby toho nebylo zase moc.............nevim

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 magnézko jsem měla v prvním těhu,to mi napsal dr.Ale jinak se optej dr. Ale pokud je to mamavitu,tak si myslím,že by to mělo stačit.Já užívám listovku.No s tím mekáčem je to bomba.Mě nikdy nechutnala kofola a teď ji najednou můžu 😀

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka zvlastni ty chute, vid?ja mam taky listovku...asi mu radsi zavolam.............

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 no kdo by to byl řekl,hlavně bych mohla jíst denně maso 😀 .Dneska grilujeme kuřecí,tak se těším 😀 .Za zavolání nic nedáš a budeš mít jistotu

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka my jsme taky dnes pozvani na carodky, ale nevim, jestli pojedeme, vypada to na dest.............Jinak maso mi taky moc chutna 🙂

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 no vidíš,to je zvlášní při prvním těhu jsem maso nemohla ani vidět 😢

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka asi je kazdy tehu uplne jiny 😀 tohle je ta lepsi varianta 😀

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 no tak hlavně aby to vydrželo 😀

ratatooy
30. dub 2013

@renca1978 jj azb dobry ale je mi zle furt od rana do rána

renca1978
30. dub 2013

@ratatooy to je blby, to je mi lito, tak at to prejde co nejdriv 😉

ratatooy
30. dub 2013

@renca1978 ja sem to magnesko brala taky brzo mela sem tvrdnutí břicha už od 12tt

ratatooy
30. dub 2013

@mariiianka jj ve čtvrtek,holky kybych se aspon mohla poblejt a byl klid jenža ja proste neumim zvracet takže to držím co to de nejdýl radši trpím než abych zvracela

renca1978
30. dub 2013

@ratatooy to je blby, a zkousela si treba cerucal na to bliti?to muzes uzivat v tehu, je proti zvraceni

renca1978
30. dub 2013

@ratatooy a nevis, co zpusobuje to tvrdnuti bricha?je to nejak nebezpecne?

mariiianka
30. dub 2013

@ratatooy to je blbý,tak snad tě to brzy opustí a začneš si to těhu užívat.

slaboska
30. dub 2013

@ratatooy a nemyslela 3 velke ultrazvuky?velky ultrazvuk mysli jak ti dělaji genetiku a na ty maš opravdu narok jen 3x.jinak u Dr.ti ho dělaji pravidelně při každe kontrole.
@renca1978 ty si teda baštiš 🙂 a s tim pichanim bych ti mohla vypravět,mě to kolikrat chytne,že se krotim a myslim,že Vaneska vypadne 😉

renca1978
30. dub 2013

@slaboska nevim, jestli jsem to tady psala, ale my asi cekame taky holcicku, pry na 80% 🙂

renca1978
30. dub 2013

@slaboska to pichani mi zacalo vcera rano, je to hnus fialovej...............

slaboska
30. dub 2013

@renca1978 fakt???tak to grataluji 😀 tak to mame taky stejny 😉 a ty jsi chtěla holčičku?ja nevim od kdy to pichani mam,ale hlavni je,že ho mam ☹ ja taky musim mit vše po čem prd 🙂

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 taky gratuluji 😉 .Holky jsou super.A to už to víš takhle brzy jo 😕

mica21
30. dub 2013

@mariiianka Ahoj. gratuluji k potvrzení těhotenství 🙂
@renca1978 Ahoj. to už jde tak brzy vidět? no paráda.
@ratatooy Ahoj. Tak v tom nejsem sama. Mě je též zle jak ráno otevřu oko až do věčera, kdy ho zavřu 🙂 Je to hrůza. Mám to asi jako ty, když jím, tak je mi dobře, a když dojídám, tak už citím, jak mi zas začíná být zle.. Ale na zvracení to není, je to pernamentní nevolnost 😝

renca1978
30. dub 2013

Taky mne to prekvapilo, ze mi to rekli takhle brzy.........ale rikali na 80%, takze zatim nic ruzovyho nekupuji 😀

mica21
30. dub 2013

@renca1978 a ty už něco nakupuješ?

renca1978
30. dub 2013

@mica21 jen takovy malickosti, kdyz se mi nekde neco libi, nic velkyho