IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 nepamatuji si kdy měla jit.s tou kamaradkou to je strašny a hlavně v takovym stadiu,že by si člověk řekl,že to nejhorši ma za sebou a vidime,že nema.ja taky obrečela,že bud kamaradky děti maji nebou byli těhotni,už mi ani nechtěli řikat,že jsou těhu,že mě litovali,že ja ne a tak bych chtěla,proto jsem poad nemhla uvěřit,že nam to vyšlo na poprve.pravě jak ji chceš povzbudit,to je těžky.třeba se na ně usměje štesti a otěhotni co nejdřive,to by pro ni bylo nejlepši,ale to je na přirodě.maš pravdu,život je někdy nespravedlivy ☹ 😠 uplně jak mi to pišeš mi je te tv kamaradky lito ☹

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska presne tak se ke mne chovalo okoli, dokonce jedna kamaradka, kterou mam velice rada se prestala ozyvat, a pak to prasklo, dozvedela jsem se to o jejim tehu od jiny kamaradky.......az pak zavolala, ze mi to nechtela rikat, ze mne litovala.............litost mne akorat dokazala nastvat, to bylo pro mne jeste horsi, nez kdyby prisla a normalne oznamila ze je tehotna..............pripadala jsem si jako blbec.............

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 mluviš mi z duše....ja jsem taky řikala,že mi nevadi,že oni jsou těhotni,že kvuli tomu mě nemuseji obchazet a našlapovat po špičkach.že jim to přeji.....vidiš a už patřime k nim 😀

ratatooy
5. kvě 2013

@slaboska jj má kluka,a tn kočárek je jane slalom pro je moc tipu a nejnovejší je samo nejhezčí ale asi korba malá taky takže spíš ten starší tip asi kol.2009

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska porad tomu nemuzu uverit 🙂

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 mě co se nemužu pořadně ohnout,že mi zavazi břiško tak už tomu začinam věřit,že tam fakt mimi je 😀 ale stejně jsme měly neskutečne štesti a doufam,že na podruhe to taky pujde jak to měla ratatooy akorat ja musim na cele znova,nemame mražačky no prostě stejně jako ty 😀

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska na jednu stranu to byla smula, ze nemame zamrazeno, a na druhou stranu diky bohu to vyslo 🙂 myslim, ze je to pro nas obe velikej zazrak, kterej si nesmirne vazime 😉

mariiianka
6. kvě 2013

dobré ranko holky,koukám,že jste se o víkendu nějak rozjeli 🙂 .Já nějak nestíhala,jak je venku hezky,tak stále je co na práci.A co u vás nového?

slaboska
6. kvě 2013

@mariiianka dobre rano už jsem tě tady hledala,už jsme s renčou řešily kde jsi 😀
@renca1978 to ma pravdu,važim si toho nesmirně i manžel,fakt je to až nezkutečny,ale vyšlo to 😀

mariiianka
6. kvě 2013

@slaboska ahojky,vážně jsi mě hledala,to jsi zlatá že na mě myslíš 😉 .No ty víkendy jsou trochu náročnější.Akorát s tím počasím jsem to nějak zakřikla,začíná u nás pršet 😖

slaboska
6. kvě 2013

@mariiianka u nas bylo škaredě i včera,dopoledne pršlo a udělalo se trochu pěkně až odpol.takže hruza,u nas už tedka přši ☹ a co u tebe noveho?

mariiianka
6. kvě 2013

@slaboska u mě nového zatím nic,ještě si musím týden počkat na novinky a snad budou samý pozitivní 🙂

ratatooy
6. kvě 2013

ahoj holky,dobré ráno,tak vas taky dokážou nasrat lidi,ted sem si na to vzpomela,kteří vás hážou pímo do pekla za to že jste podstoupily umele oplodnení 😠 😠 😠

mariiianka
6. kvě 2013

@ratatooy ahojky,cože?To se ti vážně stalo,to je docela síla

slaboska
6. kvě 2013

@mariiianka tak samozřejmě,že budou jen pozitivni vysledky 😀
@ratatooy pravě tady z toho duvodu jsme to nikomu neřikali,protože lidi jsou zli a pak to takhle dopada 😠 😠

mariiianka
6. kvě 2013

@slaboska v to pevně doufám.Už aby to bylo 🙂

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy coooooooooo?proc?

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy myslim, ze je moje vec jakym zpusobem jsem otehotnela, nikomu po tom nic neni, a kdyz to nejde prirozene tak zustanu bezdetna?takovou kravinu snad nemuze nikdo vyplodit?nebo jo? 😀

renca1978
6. kvě 2013

Vcera jsem si pripadala jako v EsoTv 😀 tady pri ty reklame na vestkyni 😀

slaboska
6. kvě 2013

@renca1978 EsoTv tak to jsi mě tedka pobavila 😀

renca1978
6. kvě 2013

@slaboska pry ze doktor ti rekne pohlavi az ve 4 mesici..............dyt to prece uplne staci, ne? 😀

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 a co se tu včera stalo 😕 .To mi asi nějak uniklo

slaboska
6. kvě 2013

@renca1978 asi tak.hlavně ve většině připadě to řikaji na tom 1.screeningu,protože to ruzně měři a potřebuji si to mimčo natočit.muže se stat jak u nas,že mala se pořad nechtěla ukazat,ale i tak nam řekli holčičku,protože to tam vidi.tak stači jit na screening a ne ke kartařce 😀

ratatooy
6. kvě 2013

@renca1978 no právě že je to tak lidi co sou křestani třeba tak podle tech je umely oplodnení hřích a když to nejde přirozene maji zustat bezdetní že je to tak dany prostě takže podle nich patříme do pekla,ale už sem se s tím setkala i u normalnich lidí i tady na konikovi že řekly že pokud neotehotniš přirozene deti mít nemáš

slaboska
6. kvě 2013

@ratatooy to se nezlob,ale to muže řict jen hovado.to jako,že nam to nejde bohužel normalně tak jsme špatni 😠 takovy lidi jako jsme my jsou vděčni,že někdo ivf vynalezl.taky mame pravo na mimčo,ikdyž to nejde přirozenou cestou.lidi jsou fakt zli.

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy tak toto mne velice prekvapilo, prosim Te, hlavne si z toho nic nedelej, to fakt nemuze vyplodit normalni clovek, ani krestan, snad.................nemyslim si, ze IVF je proti prirode, kdyz to nejde, tak proc tomu nepomoct 😉 a hlavne je to asi 14 dni zpatky byla reportaz o IVF na CT1, o tom jak klesa neplodnost, jak u chlapu, tak u zen.................a do 20 let bude na svete kazdy ctvrty dite splozeno metodou IVF..................takze pokud by jsme se meli ridit kostelnikama, tak za 50 let bude na svete jenom stara popiulace, a deti budou velikou vzacnosti..................ja znam tolik lidi, co chodi do kostela, a prvni cesta ze mse je do hospody na chlastacku.............a mohla bych pokracovat dalsima vecma................To jsou nejpovrchnejsi lidi, takze at si svoje nazory nechaj pro sebe 😉 Tot muj nazor 😀

ratatooy
6. kvě 2013

@slaboska no jo to maš pravdu ale vim že to tak je,mam kamaradku dobrou řekla bych ta to neodsuzuje ale jelikož jsou nábožní tak ja bych nesmela vubec přijit do jejich společnosti
ja si myslim že je to zpusobeno tím že neví nic o tomto procesu

ratatooy
6. kvě 2013

@renca1978 no jasny ja na ne serinkuju🙂oni to myslí proste tak že když nam to neni přáno tak se rozmnožovat asi podle boha nemáme,ale asi už zapomela na to že je na plno co by jsme otehotnely ale proste po nejakych zákrokách a zdr.komplikací to nejde

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy takze asi maj narok na deti jen cikani..................tem to jde, ti nemaj zadny starosti, a jsou urco skveli rodice 😀 Tem je dano mit hromadu deti.....................a slusnej clovek, kterej si nejak musi pomoct, jeste si za to zaplati, stat ti neda nic tak je spatnej.......................jeeeeeeeeeee, mne to uplne po ranu nakoplo

slaboska
6. kvě 2013

@ratatooy viš kolik by bylo bezdětnych paru kdyby ivf nebylo?vem si,my jsme oba zdravi a nikdo nam neni schopny ict pro to nejde,ale prostě to 2 roky nešlo.pokud ma nkdo takovou viru,tak ok,ale at to neodsuzuji a neodrazuji od toho lidi.taky nic neřikame přece na tu jejich viru.no ne?