IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
6. kvě 2013

Podle mne nejde o to, jak par otehotni, ale jakej zivot zaridi tomu miminku, jaci budou rodice.............x lidi ma teda "dite od boha"prirozene otehotni a pak mimino odlozi v igelitce v lese, nebo polozi do koutu v nemocnici na chodbe, brrrrrrrrrrrrrrrrr, a tem je to teda dany?fakt hezkyyyyyyyyyyyyyy

ratatooy
6. kvě 2013

jj holky,no cigáni to je kapitola sama pro sebe🙂....ale překvapilo me to třeba že to vypustí z huby ženská tady na konikovi (třeba je taky kostelářka nevím)ale přitom sama jela v diskuzi o potratu a to ji přišlo normální,mela asi 3deti a 4šla na potrat že jim prej selhala kombinovaná antikoncepce, to určitě v dnešní době,tak šla na potrat kvuli finanční situaci a pak ve finale napsala že v budoucnosti 4dítě chcou tak to sem zase nechápala já

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka ale nic, jenom tady davala nejaka slecna/pani kontakt na vestkyni, pry ji rekla pohlavi ditete, na coz jsem ji napsala ze to neni tak tezky, je to 50:50, neni to nic tezkyho si myslim...............tak jsem ji napsala, ze kdyz mi da cisla nedelniho tahu sportky tak ze uverim 😀

ratatooy
6. kvě 2013

@renca1978 no reni dostat se mezi takový lidi to by byla celkem zajimavá diskuze,to by me zajimalo co by řekly na to odložení nebo zabití detí

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy Jezisi, to si delas prdel?kde to bylo?ja ji snad napisu 😀 tak frajerka ma dost, tak at si svoje rozumy necha pro sebe, blběna 😀

slaboska
6. kvě 2013

@renca1978 to maš pravdu,to je asi normalni,přitom ja osoně si myslim,že děti s ivf maji všechno,že jim rodiče daji prvni posledni.
@ratatooy vidiš a ja teba odsuzuji potrat.no každej jsme jnej,ale takovy lidi at si ty svoje nazory strči do pr...ja si snad pujdu dat panaka,jak m to vytočilo 😀 😀

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy Je videt, ze nekteri lidi jsou opravdu mimo..........nebo maj vymlety mozecky od tech cernoprdelniku......bych blila, fakt.......

renca1978
6. kvě 2013

@slaboska presne, jsou chtene a milovane .............a to si myslim, ze je to nejdulezitejsi 🙂

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 aha,tak to jo.ale já myslím,že je úplně jedno co to bude,teda alespoň nám,hlavně aby to bylo zdraví.Sice jsem sama byla u pár kartářek,ale myslím si o tom svý.

renca1978
6. kvě 2013

Myslim si, ze my vsechny tady, co si piseme dame miminku prvni posledni

mariiianka
6. kvě 2013

@ratatooy jako to je síla jít na potrat a pak vypustit do světa,že by chtěli čtvrtý.Trochu ujetá ne.Panebože já takovýhle lidi nechápu a snad ani pochopit nechci.

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 přesně tak,o tom není pochyb.Přeci si za takovým cílem jdeme od začátku a s velkou láskou 😉

ratatooy
6. kvě 2013

@mariiianka jo to já taky nebuduradši skoušet chápat😀

renca1978
6. kvě 2013

Jak se to rika?Neni nic horsiho nez srazka s blbcem? 😀 To by na kocku sedelo.............. 😀

ratatooy
6. kvě 2013

tak holky svatba kamošky se neuprosne blíží musim na sebe sehnat nejakej pytel aspon😀

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 to jsi trefila přesně

mariiianka
6. kvě 2013

@ratatooy a už máš představu co na sebe,kromě toho pytle 😀

ratatooy
6. kvě 2013

@mariiianka no vubec jako furt se sháním po šatech možna vemu nejaky z bonprixu mi tu mame CA a Takko tam teda letos katastrofa nic nemaji

ratatooy
6. kvě 2013

@mariiianka a nebo musim sehnat bílé tehu kalhoty a nejakou tuniku ale s malym bílý kalhoty no nevim nevim teda

mariiianka
6. kvě 2013

@ratatooy neboj něco seženeš.Já stále koukám na sbe po nějakých kalhotech a žádný se mi teda nezamlouvají.Jako tuhle jsem po dlouhý době vlezla na váhu a děs běs,5 kg na hoře.Až se mi z toho zle udělalo,fakt za chvíli do ničeho nevlezu 😠

ratatooy
6. kvě 2013

@mariiianka no tak ja na vahu ani nelezu radši to mi bude stačit v poradne,no snad neco seženu mam jich plno doma ale do tech se fakt nevejdu

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka 5kg?tak to je mazec 😀 ............ja se vazim kazdy rano, abych mela prehled 🙂

renca1978
6. kvě 2013

@ratatooy co leginy a nejaka hezka tunika?to bys mohla mit na svatbu, ne?
A radsi se zvaz doma, at v ty poradne nemas takovej sok 😀

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 a to by se dalo říct,že teď už tolik nejím.Spíš se musím nutit,abych něco snědla 😀 .Ale já myslím,že se na mě podepsali i ty hormony,co jsem do sebe dostávala 😠

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka Tak je to mozny.........ja se toho ivf predem bala, moje kamoska nabrala 22 kg behem stimulace, mela dlouhej protokol.............ja nepribrala behem stimulace nic........Ja teda taky nemam zadny chute, jim tak nejak jako driv..............nekdy mne chytne zrava, ale to jsem mivala i pred tehu..........

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 já mívala žravou vždy týden před ms 😅 .Já taky nemám žádný chutě,si říkám jestli jsem keště vůbec těhu 😀

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka Jak jsem byla na ty posledni kontrole, tak jsem rikala, at udelame prvne UZ nez se zacneme o necem bavit jestli tam to dite vubec je 😀

mariiianka
6. kvě 2013

@renca1978 no já už tím mučím zase manžela,jo ten si zase semnou týden vytrpý 😀 .Těším se,ale zároveň i bojím 😒

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka nevis o nejakych strankach, kde je velikost plodu po tydnech?

renca1978
6. kvě 2013

@mariiianka A niceho se neboj, vsechno dobre dopadne, kdy jdes k dr?mas to fakt nejaky dlouhy mi prijde