IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
7. kvě 2013

@renca1978 hele já taky můžu stále spát,pak mi ten den uteče ani nevím jak 😀 .Teď musím jít poklidit a něco dobrýho nachystat,přijede návštěva,tak aby mě nepomluvili,válí se doma a nemá naklizeno 😀
@slaboska já nakukuji od osmi a taky je mi divný,že tu nikde nikdo 😀
@ratatooy máš můj obdiv za to pečení,na to já jsem antitalent 😀

renca1978
7. kvě 2013

@slaboska to vis, ze jo, hlavne ze se mas na co vymlouvat 😀 dyt 😀 te tady uz neni skoro videt 😀

slaboska
7. kvě 2013

@mariiianka tak si budeme psat na dobre rano,at o sobě vime 😀
@renca1978 mě?ja už skoro zapoměla,že na te diskuzi jsi,když tak dlouho nepišeš 😀 😀

renca1978
7. kvě 2013

@slaboska ja jsem tady porad ty brepto 😀

slaboska
7. kvě 2013

@renca1978 kecko,o vikendu jsem Vas tady musela nahanět 😉

renca1978
7. kvě 2013

@slaboska to jsme meli tu navstevu prece, jak jsem ti psala 😉

renca1978
7. kvě 2013

@slaboska nebo mohla jsem jim rict, ze se jim nemuzu venovat, ze musim bejt na konikovi 😀 to by asi nepobrali 😀

slaboska
7. kvě 2013

@renca1978 n oto by asi nepobrali,ale třeba by si řekli,že to jsou y hormony 😀

mariiianka
7. kvě 2013

@slaboska tak fajn tak budu ráno čekat 😀

slaboska
7. kvě 2013

@mariiianka ok.tak aspon pozname kdo už odjel do porodnice,jak se někdo do 10hod neohlasi tak je to jasny 😀 😀 😀

ak24
7. kvě 2013

holky co jste si davali 2,,potvdilo se nekomu že čekate 2 miminka

slaboska
7. kvě 2013

@ak24 mě se to teda nestalo,ze dvou zavedenych čekame 1,ale kamardce jo,ta čeka dvojky 😀

mariiianka
7. kvě 2013

@slaboska 😀 😀 😀 jo až takhle jo,tak já se omlouvám předem na pondělí,aby nedošlo k nějaký fámě 😀 ,budu u dr
@ak24 my měli dvě,ale potvrzeno jedno.To by na nás jedině muselo dodatečně vykouknout jestli bylo schovaný 😅 .Uvidíme v pondělí

ak24
7. kvě 2013

no jen jsem se chtela zeptat nebo v nemocnici mi řekli že jsou 2 a oboum bylo srdičko a jaje taky vyděla a pak o 9 dni mi muj doktor žekl žeje jen jedno ,,tak tet tedy fakt nevim,,ale v nemocnici maji 3d,,ultrazvuk a muj doktor ne

slaboska
7. kvě 2013

@ak24 a nebylo to jedno schovany za tim druhym?to se pry stava,že řeknou,že tam je jedno a na dalši kontrole se ukaži 2,protože bylo schovany.

ak24
7. kvě 2013

@slaboska no to jsem mu řikala ale prej tam je jedno tomi tvrdi

slaboska
7. kvě 2013

@ak24 tak je možny,že sem to jedno přestalo vyvijet a zustalo tam jen jedno ☹

ak24
7. kvě 2013

@slaboska no to jsem byla v 8tt,v te nemocnici a kdyby se prestalo vyvijet tak musi ven tobytam nezustalo ,,podle me je asi slepi ,,no uvidim jde 23,na kontrolu

slaboska
7. kvě 2013

@ak24 a však ono se muže vstřebat,ne?třeba ho fakt jen neviděl,uvidiš přiště.a ikdyby tam nebylo,maš aspon to jedno 😀

mariiianka
7. kvě 2013

@ak24 třeba je opravdu schovaný za tím druhým

ratatooy
8. kvě 2013

@mariiianka tak každej umí neco,ja zas obdivuju třeba ty co umí háčkovat,šít,plést

ratatooy
8. kvě 2013

@ak24 to se muže stát uplne lehko že ze dvou je jen jedno asi se přestalo vyvíjet

ratatooy
8. kvě 2013

@ak24 ono se muže normálně vstřebat i bez toho aby jsi krvácela

ak24
8. kvě 2013

@ratatooy no to nevim ale prej se v 9tt už nestřeba,,no uvidim jdu 23 na kontrolu tak uvidime co nas čeka

sasanka033
8. kvě 2013

@ak24
@slaboska
ahoj holky, koukam do tabulky, ale nevidim tam v jakem caru se vam zadarilo? dekuji za info, urcite to bude prospesne nam, co se nedari a mozna budeme chtit zmenit car.
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

ak24
8. kvě 2013

@sasanka033 doplněno

ratatooy
9. kvě 2013

@ak24 musi se asi vstřebat protože ti nemužou delat přece kyretáž v tehu,ja sem nekde četla když to tak blbe napíšu že to živý mimčo to špatny požere

mariiianka
9. kvě 2013

dobré ranko,tak koukám včera tu skoro nikdo nebyl,tak jsem o nic nepřišla 😅

ak24
9. kvě 2013

@ratatooy to jo onoto pohlti ale jen malinke,,ale v 9tt prej ne to řikal i doktor prej to je docela velke tak uvidim,,,

renca1978
9. kvě 2013

@ak24 Mrne ma v 9tt neco kolem 2cm, takze odsavat se urcite nebude, a jak pise Ratatoy, vstreba se............