IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
15. kvě 2013

@pavlis321 ahojky a dělali vám nějaký vyšetření,proč se stále nedaří.Ke komu tam chodíš.

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka manza ze zacatku, ze kdyz to bude holka, tak to bude Pepina, no chudak holka, by mi podekovala
Ja chtela vzdycky drive Stellu, to taky neproslo, pry tak se jmenuje deduv moped........Viktorie z toho duvodu, ze znamena vitezstvi, coz v nasem pripade, jestli si to pamatujes, bojovala od zacatku a taky vyhrala a je u mne v brisku 🙂

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka jojo, to jsou krasne klucici jmena, ale mas stejnou smulu jako ja 😀 😀 😀 Budeme mit Pepiky 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 o Viktorce jsem taky dříve uvažovala,protože právě táta byl Viktor.S tím mopedem jsi mě teda pěkně pobavila 😀 😀 😀 ,super.A samozřejmě,že pamatuju 😉 .Jenže u nás je ten problém,že mi jsme strašně velikánská rodina a už jsou u nás snad všechna jména 😀 .A hlavně,u nás se mluví jen o klukovi 😅 ,takže s holkou manža vůůůbec nepočítá,ale aby se chlapeček nepřepočítal 😀 😀 😀 .Jinak koukám,že slaboska už zdrhla do terénu 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 😀 😀 asi tak nějak

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka jooooo, ta uz je fuc............. 😀 😀 😀
No ja pujdu taky na chvili ven, tak vecer se tesim na fotecku 😉 papapa

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 to si povíme večer,prý na fotečku 😀 😀 😀 😀 😀 ,páááá

hanndy
15. kvě 2013

Ja chci taky fotku jdu surovat pa

pavlis321
15. kvě 2013

@mariiianka nedělali, jen spermiogram, ten je v normě... Od té doby jen zkouší( 2 roky) několikrát nedošlo k transferu, tak jsme dali na jejich radu s darovanými vajíčky, od první dárkyně neodebrali vubec nic, takže pokus v řiti, ten nám nepočítali ale ta psychika, nicméně jsme se rozhodli v unoru na další jinou darkyni, tam odebrali dost a tak ivf bylo 15.3. neuspech. Doktor na to neřekl nic, jen sestra - sorry je tam nula...... přezili jsme to a šli do KET TRANSFER 2 embr. výsledek nula.... druhý KET zase nula. Ted vlastně tento cyklus zase nic, to už jsem si dělala ty testy sama, na výsledek krve tři hodiny nečekala a po telefonu mi jen suše oznámili NULA....... Nikdo se mnou za celou dobu výsledky a příčiny nerozebral..... Připadám si jako kdybych čekala v supermarketu a tam řekli - chleba došel. Ještě tam máme dva mrazáčky, ale upřímně- já už jim nevěřím.

Jinak chodím tam k Dr. Dejmkovi.

renca1978
15. kvě 2013

@pavlis321 To je prave chyba, ty tomu CAR kam chodis musis verit, to je zaklad.............a jestli ne, tak jdi jinam........kazdopadne to neni normalni, takovy jejich pristup, bych je poslala do prdele uz davno.............hlavne co si budeme povidat, jde o hodne, jak financne, tak psychicky, a cas ti taky ubiha....................Bejt tebou trvam na vysvetleni a jejich nazoru, proc tomu tak je................

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978
@mariiianka holky tak jestly date Pepiky,tak ja zakladam novou diskuzi JAK DAT PĚKNE JMENO PRO DITĚ a vy 2 tam budete mt zakaz 😉 kdybych měla dvojčata tak to byla Vanesska a Viktorka 🙂

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska nazdarek, tak Viktorie je jasna, pokud pujde o holcicku, ale toho Olivera si neobhajin, to bude muset bejt Pepino, jinak to manza nedaaaaaaaa 😀 fakt 😉

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska Jeste chtel Josefinu pro holku...............ale to uz jsem nerozdychala 😀

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 tak to Ti přeji at je to holčička,jestli ti bude kluk tak tě v pubertě za to jmeno bude mlatit 😉

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska no hele, zacinam si myslet, ze to bude kluk, Josífek 😀 jeste by se mi libil Kvido,Oliver nebo Kryspin, ale to jsem taky bez sance 😀

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 co to maš za jmena?to tě snad ovlivniju hormony 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska proc?Ty delas jako kdybych planovala Quentina..... 😀 😀 😀 to jsou krasny jmena, co jsem vybrala, hééééééččččč 😀 😀 😀 😀 co se ti na nich jako nelibi?

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 mě se libi jen ten Oliver,ale to řešit nemusiš,pepik to ma jasny 😀
@mariiianka kde pak tě mame?že ty se chrtiš o tu fotečku 😉

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska
@renca1978 zdárek děvčátka,se rozmýšlím jestli sem mam vůbec lízt 😀 .Na fotku si musíte počkat,stejně jako já

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka jak to? ☹ že ty ses nechala vyhodit 😉

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska hele co to jako má být,prý nebudeme moci na diskuzi kvůli našim JOSÍFKUM,to není fér 😀 .A co jako podle tebe máme dělat 😕

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska jsem ti říkala,že to proběhne mezi dveřma,skoro 😀

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka a ja ti řikala at sedněš na zem a nehneš se!!!!!!!!!!!!!

mariiianka
15. kvě 2013

@pavlis321 přeci by ti měli udělat nějaká vyšetření,přeci nebudete jen tak vyhazovat peníze do vzduchu.Já taky chodila do HK k Dejmkovi a byla jsem spokojená a na sestry si taky nemůžu stěžovat.Sice dr.je takový nemluvný,ale kdykoli jsme se ho na něco zeptali,tak nám vše dokonale vysvětlil.Tak nechápu proč k někomu jsou milý a ke druhým takhle.Takhle by to teda nemělo vůbec fungovat,je to hodně smutný.Taky bych tím pádem změnila CAR.Hele a co zkusit sanus v Pardubicích,co jsem četla pár diskuzí,tak si ho strašně chválili.

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska to už bych pak nevstala 😀 😀 😀

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka a kdy ti jako udělaji ultrazvuk?

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska za 14 dní,to uteče a do tý doby budu doufat,že je vše OK

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka tak na to ja bych nervy neměla 😀

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 pro dnešek se s Vami loučim.ty si užij s manžilkem a pejskem vylet,bud na sebe opatrna a hlavně se nam vrat 🙂

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska dekuju moc, a poradne to tady rozjedte, at mam pak zpetne co cist 😀 😀 😀 papapa