IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
21. kvě 2013

@renca1978 ahojky,tak si jěště počkaš co to bude 😉 ja taky byla dojata a co manžel?

renca1978
21. kvě 2013

@slaboska cauky, je z toho uplne hotovej 🙂 my oba 🙂 celej den na tu fotku koukam jako blbec 😀

slaboska
21. kvě 2013

@renca1978 jojo,to znam.ja ji jěště vždy před spanim davala pusinku 😀 muj chlap byl taky na měkko proto se ptam jak u Vas 😉

renca1978
21. kvě 2013

@slaboska si ji dam do loznice na stolek 🙂

slaboska
21. kvě 2013

@renca1978 taky dobry,ale pokud si budeš nechavat dělat obrazek každy ultrazvuk tak to,aby sis pořidila nočni stul 😀

mariiianka
22. kvě 2013

Dobré ranko...........

renca1978
22. kvě 2013

cauky 🙂

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 tak jakpak jsme se vyspinkali po včerejšku.Já myslím,že spokojeně viď 🙂

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka to vis, spadl mi obrovskej balvan ze srdce, spala jsem konecne dobre....Kdy jdes ty na kontrolu?

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 to ti věřím 🙂 .Já jdu v pondělí,se ani nedospím 😀 .A pojedu hned ráno,protože bude nedočkavá 😀 😀

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka Mne nejak blbne konik, vcera upravovali stranky tady a od ty doby mi u vzkazu nepise NOVY, ani upozorneni nefunguje..........vis ty cerveny cisla v ramecku.................docela mn e to stve, vubec totiz nevim, ze mi pises...........

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka Ono se rika nestresuj se, vid?ale tomu neporucis.......ja treba jdu spat v klidu, a v noci se probudim, zase s tema myslenkama jak to asi dopadne, co kdyz je neco spatne........a pak uz neusnu..............holt ja si myslim, ze se s tim nic delat neda...........aspon u mne ne 😀 Vse dobre dopadne, uvidis.....my si to zaslouzime 🙂

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 tak to se mi taky občas stává.Minulý týden mě to ani nikam pustit nechtělo 😠 .Mě to občas popadne,jestli tam ještě vůbec bublina je,tak mě pak manžel uklidní,že to bych určo poznala,ale stejně,člověk nikdy neví.Jé a se spaním problém teda fakt nemám,kam se cpe medvěd na mě 😀 .Nejvíc mě rozčiluje,když musím v noci letět 2x na záchod 😒

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka Ted jsem si uvedomila, ze ja vcera v noci ani na zachod nesla, jindy taky porad couram 😀 Taky si kolikrat myslim, ze tam neni, az pokazde ten UZ mne uplne prekvapi.............marusko, ja tomu jeste porad nemuzu uverit.........vcera na tom UZ jsme byly asi 30 minut, ja koukala na tu obrazovku a prijde mi to jako zazrak..............ti rikam, porad na tu fotku koukam jak prastena 😀

ratatooy
22. kvě 2013

ahoj holky tak jsme po kontrole a vše v pořádku,pan doktor mel z nas radost,dokonce podle utz odpovídáme o 2 dny víc

ratatooy
22. kvě 2013

chtela sem vam dat fotku ale nema formát jpg a nevim jak to přeformátovat

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 to budeš koukat pořád,protože člověk tomu sám nevěří,že seš jako fakt těhu 😀 .Já dostanu v pondělí konečně průkazku a taky do ní budu furt čučet jako blázen,i když v ní ještě nic nebude 😀 😀 .A hlavně nesmím zapomenout na tu fotečku 😉 .V neděli z toho snad ani neusnu,jak se budu těšit 😅 .Ještě,že mi to docela utíká.To jsem si myslela,že budu doma a nebude to vůbec utíkat.A vidíš to nedávno jsme stimulovali a kde už dneska jsme 🙂

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy čauky,tak to je super 😵 .Takže se čeká zase jen na mě 😀 jako vždy

ratatooy
22. kvě 2013

@mariiianka no jo čeká a kdy jdeš?

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy v pondělí,tak snad vám to tu nezkazím a přinesu samé krásné zprávy

ratatooy
22. kvě 2013

@mariiianka tay sem dostala prukajdu,ted sou zas uplne jiny než tenkrát,vzali mi rovnou 3 zkumavky krve,dostala sem milin informací, a prenatální box se vzorečkama,betynkou,pamperskou,krémem sudocream ten je výbornej te jsme použivaly a nikdy nebyl malej opruzenej,a je tam ješte od hippu olejiček

ratatooy
22. kvě 2013

@mariiianka určite budou same dobré zprávy,ja sem to do ted nejak moc nevnimala že sem jako znova tehu a už tomu začínám věřit a zaroven se bát jak budeme rodit😀

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy no a ještě samý dárečky sis donesla,to je super 😉 .Nevím jestli u našeho dr. něco rozdávají 😀 ,ale poprvé jsem nic nedostala.Mě bude i tak stačit ta průkajda 🙂 .Na krev jsem se posledně ptala jestli mi budou brát a sestra řekla,že sama neví,jsem si připadala jak idiot,jak kdybych byla jediná co byla na IVF.Tak snad by měla tohle vědět 😠

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy hele já to taky zatím ještě moc nepobírám,že jsem těhu 😀 ,snad to časem příjde 😉

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy myslím,že hned v pondělí,jen co vlezu na váhu 😀 😀 😀

ratatooy
22. kvě 2013

@mariiianka no ja sem vlezla na vahu dneska u sestry poprve,prvne se váha zasekla na 75kg tak sem se zamala a řikam že to je sice pekny ale že to pravda nebude at ješte tak 30kg přihodí😀no krev ti budou brát pokud už pujdeš na ten prvni screning jinak až ten 12týdn

mariiianka
22. kvě 2013

@ratatooy 😀 😀 😀 tak to jsi mě teď pobavila.Počkej až tam nalezu já.To se bude asi sestra divit.Jenže hold se na mě podepsali hormony a samozřejmě,teď i to jídlo.Ježiš,co já toho zplácám 😀 .A hlavně mi chybí pohyb,teď co jsem doma,tak jsem pěkně zlenošila 😀 😀

renca1978
22. kvě 2013

@ratatooy Super zpravicky 🙂

renca1978
22. kvě 2013

Kdyz jste u ty vahy, napisu neco o vaze, trosku jinak, co se nam vcera stalo v tescu.........Chteli jsme si zvazit meloun, manza to dal na vahu/takova ta zavesna, do 8 kg/ vaha spadla na zem, urvala se, meloun taky, celej popraskal, manzel na to kouka, drzi meloun, tece mu ta sladka stava do bot............. 😀 😀 😀 jeste ted se rechtam, kdyz si na to vzpomenu.... 😀 😀 😀 strasna prdel to byla............do toho se do nas pustila nejaka maminka/krava/ pry jde zavolat vedouciho, tak jsme se tam silene zhadali, nakonec prisel vedouci, meloun nam dal jinej a sli jsme domu, manza v klidku, jako vzdycky, jenom ja ruda vzteky na tu kravu

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 tak teď se tady řehtám,až se za břicho popadám,jak jsi mě zase pobavila 😀 😀 😀 .Asi měl meloun krapek více kg a myslím že kdyby se to stalo tý slepici,že by radši utekla,no jo takový známe