IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
22. kvě 2013

@renca1978 ja se taky smeju uplně to vidím,prosím te ja dneska važila meloun 5kg a stál by 150kč tak na to sem se vyprdla

renca1978
22. kvě 2013

@ratatooy ja na nej mela obrovskou chut, mel 6 kg a stal neco pres 200 Kc, no po tom extempore jsme ho musely koupit...........a je doted v lednici, protoze je uplne bez chuti, fuj, humus............uz to kupovat nebudu, az tak v cervenci..........to fakt cely stalo ze to 😀 😀 😀 ani jsme si nepochutnali...........a manza vecer rika:Tak ho nakrajej a udelej bowle 😀 😀 😀 s chlastem..........coz ja nemuzu, jasnacka........Rikam mu, ses normalni?meloun za 2 kila a ja ho rozkrajim do bowle?kterou ted ani nemuzu?Zapomen 😀 😀 😀

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 takovejch peněz za melouna.Taky jsem si říkala,že bych si dala,ale už mě nějak přešla chuť,to si koupím radši kus flákoty na gril 😀 .Hele vtipnej manža co,on by si dával a ty bys jen slintala 😀

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka no presne............ 😀

renca1978
22. kvě 2013

proc je tady tak mrtvo???

slaboska
22. kvě 2013

@renca1978 protože se tady na to všichni vyprdly 😉

hanndy
22. kvě 2013

Ahojky beruse
@ratatooy gratuluju mas tam bojovnicka..
Jinak chcete se pobavit ja jsem vazne smolarka,minuli tyden jsem chcipala s prujmem a zvracenim a od vcera me tak divne bolelo bricho,tak jsem dneska sla na gyn.a to jsem rikala ze me tam nikdo neuvidi do leta 😀 a ejhle mam zanet mocaku a delohy,takze dalsi Atb.no nepos...by jste se z toho?..tak je vam asi jasny jak mi je?

hanndy
22. kvě 2013

@slaboska ja bych psala,ale nejni cas ja porad cekam ze mi posles capa a ty nic to bych psala jako diva az by jste me meli plny zuby 😀

slaboska
22. kvě 2013

@hanndy ja ti toho čapa klidně pošlu 😀 ale nesmiš si vymyšlet pořad nějaky nemoci 😉 uzdrav se a druhy den tam čapa maš 😀

hanndy
22. kvě 2013

@slaboska ok to jsem zvedava a beda jak pristane u sousedu

mariiianka
22. kvě 2013

@hanndy kde jsi k tomu zase přišla.To je docela sílá.Koukej se brzy uzdravit 😉
@renca1978 já jsem čekala až se tu někdo ukáže 🙂 a samozřejmě jsem odpo musela spinkat 😀

mariiianka
22. kvě 2013

@hanndy hele a vrána by nemohla být 😀 .Já myslím,že v takový zimě tu jsou taky zachvilku

renca1978
22. kvě 2013

@hanndy jak to?a z ceho to mas?tak to je mazec..............ty musis mit taky porad neco...............

renca1978
22. kvě 2013

@mariiianka takze ses Ruza misto mne jo? 😀

mariiianka
22. kvě 2013

@renca1978 já pořád 😀 .A za hoďku budu unavená znova jak blázen 😀 😀

hanndy
22. kvě 2013

@mariiianka za vranu bych byla jeste radsi,tak mi poslete oboji a je to 😀
@renca1978 ja vubec nevim mocak je jasnej ze to mam z nastydnuti a rozjelo se to nak vic no,delal mi i utz a tehu test jestli to nejni mimodelozni,pac ty bolesti byli velky,ale az zase takovej smolar nejsem snad 😀 jdu spinkat brzo vstavam,zitra se na vas prijdu zase podivat,tak se cinte at mam co cist 😉 pa

mariiianka
22. kvě 2013

@hanndy to bude nejlepší 😀 .Na co troškařit že,když už,tak už 😀 😀 😀

renca1978
22. kvě 2013

@hanndy prijd, bude legrace 😀 i kdyz uz to tady vsichni flakaj, a nikdo uz sem nechce moc chodit................. 😉

ratatooy
23. kvě 2013

dobré ráno

slaboska
23. kvě 2013

@ratatooy dobre rano
@renca1978
@mariiianka kde zas jsou ty šipkove ruženky 😀
@hanndy neboj,u sousedu nezastavi,a pošlu oboji at je větši jistota 😀

renca1978
23. kvě 2013

@slaboska cauky, ja jsem vzhuru 🙂

mariiianka
23. kvě 2013

Dobré ráno.......
@slaboska já jsem tady a vyjímečně nespím 😀

mariiianka
23. kvě 2013

tak já jako tady a tady najednou nikdo??? 😠

slaboska
23. kvě 2013

no holky nekecejte,ja Vas zdravim 😉 a pišeme si rychle než
@mariiianka usne 😀 včera jsem byla na kontrole a Vanesska už važi 900g 😀

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska 😀 😀 😀 neboj neusnu,musím dneska na nákup,nebo budeme jen o suchým chlebu.To už je velká slečna,já jsem si to myslela,že lítáš po dr.že ses tu od rána neukázala 🙂

renca1978
23. kvě 2013

@slaboska jeeeee, tak ta uz je velika, ty se mas 🙂 jen tak dal... 😉

renca1978
23. kvě 2013

@slaboska a co brisko, uz porostlo?

slaboska
23. kvě 2013

@mariiianka tak ne,že se opřeš a nakupni vozik a neschrupneš 😀 jojo byla jsem u Dr.a pak jsem měla sraz s kamoškou byli jsme spolu na ivf a tak 1x za 2 měsice se schazime v Brně.a kdy bude ten obrazek 😉 ja na Vas včera myslela,chtěla jsem si vzit,ale Vaness zase dělala damu a byla opět otočena zady k nam 😉

slaboska
23. kvě 2013

@renca1978 no něco už porostlo,ale každy mi řika,že ho mam maly ☹ ale pořad mam nahoře jen 5 kg,ale tedka se to pry rozjede 😀 a ty už maš břiško?

mariiianka
23. kvě 2013

@slaboska to není vůbec vtipný 😅 .Obrázek bude v pondělí,neboj bez něj tentokrát neodejdu 😀 .To víš, to je slečinka,ta se jen tak někomu ukazovat přeci nebude 😀