IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
24. kvě 2013

@ratatooy jojo měla,proto simě pak hlidali

ratatooy
24. kvě 2013

@ak24 no jo tak to je jasny,kamoška mela právě help syndrom a taky mela vysokej tlak a bilkovinu v krvi,a dlouho jim trvalo než dr přišly na to co jim je

mariiianka
24. kvě 2013

ahojky,tak jsem se konečně taky dneska dostala 😅 .Jak se jinak máte všichni

hanndy
25. kvě 2013

Dobre ranko maminy,tak dneska jsem sama doma a gruntuju,ale cas si na vas udelam..
@ak24 gratuluju ke dvojcatkum

mariiianka
25. kvě 2013

@hanndy ahojky,jéé a nemohla by jsi taky dorazit k nám na gruntování 😀

slaboska
25. kvě 2013

ahojky holky,už jsem tu take.ja už mam navařeno a pro mě upečeno.
@hanndy až pujdeš od
@mariiianka tak se na to gruntovani stav i u nas 😀

mariiianka
25. kvě 2013

@slaboska teda ty jsi rychlík,já dnes vařím svíčkovou a už tady nad tím slintám 😀 .Tak bys brala
@hanndy na gruntování viď,když jí to tak jde 😀 .Já jsem dneska nějaká zpomalená a hlavně se přemlouvám k žehlení a když vidím u pračky zase toho prádla 😕 .Ale já to určo pověsím a začne pršet 😠

slaboska
25. kvě 2013

@mariiianka tak viš,že ja vstavam brzo 😠 tak jsem chtěla dat pradlo ven,ale když koukam na blohu tak jsem si to rozmyslela.žehleni taky nesnašim 😠

mariiianka
25. kvě 2013

@slaboska no jo,jsem zapoměla,že ty jsi ranní ptáče 😀 .Já žehlení nesnáším,než se k tomu dostanu,pak mě to už nevadí 😅 .Včera tu skoro nikdo nebyl 😒 .My byli na sundávání sádry s Adélkou a stálo mě to pětikilo v hračkárně,prý bolestný za nohu,po kom to dítě asi je 😀

slaboska
25. kvě 2013

@mariiianka ja taky včera nakukovala a nikde nikdo.no jo nic neni zadarmo 😀 holka se v životě neztrati 😀 ja vždycky vyperu a hnedka to žehlim,aby se mi třeba nanahromadily 3 pračku,to je pak masakr žehlit 😠

mariiianka
25. kvě 2013

@slaboska no právě,já tady mám takový košíček na vyžehlení,ale můžu za to že únava mě vždycky zmůže 😀 .Jo a taky by mě zajímalo,jestli jako bude nějaký teplo,jsem si nakoupila letní oblečky a můžu se na ně akorát tak dívat 😠

hanndy
25. kvě 2013

Jejda zeny ja jsem se zastavila az ted abych se napapla a pujdu zase pokracovat,ale obavam se me drahe mamci ze az zkoncim tak padnu za vlast a kvam uz se nedostanu pajdon 😀

renca1978
25. kvě 2013

cauky holky............hezkou sobotu 🙂

renca1978
25. kvě 2013

14tt

hanndy
25. kvě 2013

@renca1978 ahoj to je krasny brisko ,holky a proc se nevyfotite cely

mariiianka
25. kvě 2013

@renca1978 Reni,to je krása,ty si ale fakt hubeňour 😀

mariiianka
25. kvě 2013

@hanndy tak to jsi mě teda nepotěšila,tak nic budu teda s úklidem pokračovat dál 😀

renca1978
25. kvě 2013

@mariiianka Maru, ale to bendžo?????obrovsky..............ale zatahnout to nejde 😀

renca1978
25. kvě 2013

@hanndy dekuju 😉

mariiianka
25. kvě 2013

@renca1978 kam bys ho chtěla zatahovat,jen se sním hezky všude chlub 🙂

renca1978
25. kvě 2013

@mariiianka dyt vypadam jako pred porodem 😀 nikde nemuzu rict, ze jsem teprve ve 4 mesici..............ja si predstavovala, jak to na mne nepujde videt treba do 6 mesice 😀 jsem se spletla 😀
Co ty?uz se urco taky brisko rysuje, vid?

mariiianka
25. kvě 2013

@renca1978 tak to teprve poznáš,jak budeš vypadat před porodem 😀 a představovat si to opravdu jen můžeš 😀 😀 .Hele já nejsem žádný hubeňour a mam po Adélce špíčky 😅 ,ale asi jo něco se rýsuje,některý kalhoty už nezapnu a ty co mi byli volný,už mi začínají být těsný 😀 .Já si teda nakoupila letní oblečky,ale zatím k ničemu 😠

renca1978
25. kvě 2013

@mariiianka ja jsem taky nic moc nekupovala,rada nosim saty, mam jich hodne, a miluji leginy.............to muzu nosit i v tehu............obleceni budu resit az na zimu, resp. v zari...............

renca1978
25. kvě 2013

@mariiianka hele, jukni a objednej pres net, maj je vsude............
http://www.zbozi.cz/?q=Pregnant 10
mrkni na osobni odber

renca1978
25. kvě 2013

@mariiianka broucku to enni tobe, promin...................zblaznil se mi notebook....................asi................ 😠

mariiianka
25. kvě 2013

@renca1978 to se stává 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 maš hezky břiško.kdyby to šlo,byla bych rada kdyby to břiško co mam vydrželo až do porodu,ale to mam smulu 😉
@hanndy ty tak to se nehon,ja na tebe počkam klidně do pondělka 😀
@mariiianka ja si nakoupila ruzne topy,aby sem měla kam dat břiško a zatim to vypadaže to budu mit na doma 😀

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ahoojky, tobe treba vydrzi............nebudes mit podle mne nijak veliky.............se mnou to bude horsi 😀 uplne ti zavidim 😉

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 ja si pravě naopak myslim,že tedka to u mě vypukne.za 14 dni sem dat fotku a ani se ti nevleze na obrazovku u notasu 😀 ty nemaš,ale nijak velky.

mariiianka
25. kvě 2013

@slaboska no asi to to tak bude 😅 ,ale já pevně věřím,že to teplíčko příjde a né jen od kamen 😀