IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ja mam kamaradku, ted ma pred porodem..............asi tyden do TP, je modelka, nebylo na ni tehu vubec znat, celou dobu dobry, a za posledni 2 mesice pribrala 12 kg..............taky dobry, vid? 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 no toho se prvě boji,že tedka přiberu tak 10 kg 😠 ale co nadělame.nic 😉 mužeme doufat,že to tak nebude 😀

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ona celou dobu, jak nema zadny strie, a ted ji tyden pred porodem popraskalo bricho............toho se bojim zase ja........to bych si pak urco nechala odstranit.............ja chci pristi leto obleknout svoje oblibene bikini, ani nahodou zadny jednodilny plavky 😀 ani zadny fatkini 😀 😀 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 tak strii se bojim taky,mažu se jak šilena několikrat denně,snad to k něčemu bude,jak pišeš nerada bych nosila jdnodilne plavky 😠

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska pouzivala ElasticQ, cim mazes ty?Ja mam mliko od Biodermy, hydratacni........snad postaci

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska na jednodilny mame jeste cas, vid?nekolik let.......... 😉

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska kdyz tak to necham plastikem uriznout 🙂

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 ja mam od Vichy přimo na strie,tak to snad bude stačit.taky si myslim,že na jednodilny si mužeme jěště 20 let počkat 😀 taky bych si je nechala oddělat,ikdyž se to pak dlouho leči a vypada to hnusně ☹

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska musis mit sikovneho plastickyho chirurga, ja leta pracovala na soukrome plastice, udrzuju kontakty 😀 treba se to jednou bude hodit 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 ja to neviděla na živo,ale jen na videozaznamu.když tak mi nějaky kontakt dohodiš 😉 a maš nějakou plastiku když si tam dělala?ja bych si nechala udělat prsa 😀

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ano, mam udelany prsa a rty

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska tak ona ta abdominoplastika je velkej vykon, a je dobry uz pak neplanovat dalsi mimco............spise az po detech...

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 tak ty prsa ti zavidim,ja bych taky chtěla,ale manža ne ☹ jojo to je jasny,že až po dětech,ale to počitam,že zvladnu do 3 let a to i tak je jednodilne plavky brzo 🙂

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska no uvidime co se s nima stane po kojeni...............ale mam kvalitni implantaty, tak jim verim........... 🙂

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ja je nastesti poridila driv, nez jsem potkala manzela............on je toho odpurcem, plastiky moc neuznava, ale ja mu o nich nerekla, a on to nepoznal 😀 😀 😀 az kdyz jsem mu to rekla 😀 😀 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 tak ja si myslim,že nic.mam 2 kamaradky a kojily normal a maji je v poho.kdybych aspon měla velky a vyvěšeny 😀 tak bych snad manžu ukecala ,ale s nima jedničkama nema co viset 😀

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 muj neni odpurcem,ale řika,že mu ty moje vyhovuji,on je spiš na ty ,maly 😉 a přitm ruku ma velkou,že i ty 3ky by se mu tam vlezli 😀

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska ja mela svoje jednicky, ted mam hodne plny trojky 😀 vzdycky jsem chtela mit velky prsa.............ale velky prirodni jsou malokdy hezky, mam anatomicke implantaty, moje mamca byla proti tomu abych na operaci sla, a ted mi porad rika, jak je mam hezke.............a to je co rict 😀
Sla bych do toho znova....

slaboska
25. kvě 2013

@renca1978 tak to mam uplně stejny prsa jak jsi měla ty ☹ jedničky,tedka mam plny 2 😀 a jak se mi to libi,nakoupila jsem si tilka s vystřihem aspon1x v životě v tom vystřihu v letě něco budu mit.ja ti řeknu,ja bych do toho šla hned,že jsem to taky neudělala tenkrat než jsem potkala manžu 😉

renca1978
25. kvě 2013

@slaboska tak treba v pristim zivote 😀 😀 😀
Hlavne, ze se manzovi libis takova jaka ses, to je nejdulezitejsi 😉

hanndy
25. kvě 2013

Drbny 😀 ale koukam ze nas jednicek je tady hodne nektery uz predelany teda no a me docela vyhovujou alespon to nikde neprekazi

ak24
25. kvě 2013

@hanndy děkuji

hanndy
26. kvě 2013

No kde jste vsechny? To spite kdyz je venku tak osjivo

janice_opice
26. kvě 2013

Ahoj holky tam je hnusne co?☹

janice_opice
26. kvě 2013

Holky tak to ja mela s prsama asi stesti :😉

renca1978
27. kvě 2013

Proc uz sem nikdo nechodi?halooooooooooooooo?????vcera mrtvo a dneska taky............ ☹

hanndy
27. kvě 2013

Ja jsem vcera psala a nikdo nereagoval..jste vsichni chrneli

renca1978
27. kvě 2013

@hanndy ahojky, to tady pekne upada, vid?............skoda............... 😒
A jak se mas ty pri dnesku?U Nas je silena zima, porad prsi, dokonce jsme zacali znovu topit

hanndy
27. kvě 2013

@renca1978 jojo holky na to prdi. Ja jsem v praci za chvilku mi konci pauza,tak musim jit makat..tady je taky kosa jako prase..

renca1978
27. kvě 2013

@hanndy tak at ti to tam utece 😉